Jak jsem se postavil demokracii II.


napsal Mike

Vlkův  úvod:

Mike se nedávno představil na Kose článkem, v kterém popsal konflikt  s  uvědomělými  demokraty  za  každou cenu, když si  dovolil veřejně vyjádřit  jiný názor na  události v Bělorusku než   běloruská opozice v  ČR a její  tuzemští sympatizanti.

V následné mailové  výměně po uveřejnění článku, mi popsal svůj  další střet s českými superdemokraty, tentokrát  s těmi, co jim vadila socha  maršála Koněva. Sice  to poslal jen  mně, ale  soudím, že   má smysl  dát  případ   ve veřejnou  známost. Takže dnes pokračování druhým dílem o tom,   jak se  Mike  srazil s tím, co je zde vydáváno za  demokracii. A také o demokratech a především pak o pregnantních zkušenostech s úřady, jenž  mají demokracii  a práva jedince na  svobodné  hlásání  svého názoru  chránit. Nyní dál už Mike.

Možná, že se Vám někdo ozval po mém článku o konfliktu při „běloruské demonstraci “ a  meditoval nad tím, že chodím provokovat na cizí akce a pak se divím, ž nesu následky. To má sice pravdu, ale já bych k tomu rád uvedl, ten kdo začal chodit provokovat na cizí akce, byla ta parta od Peczynského (Pražský majdan na Staromáku). Já jim pouze oplácek stejnou mincí v reakci  na jejich provokace, jež  ne  mne osobně  a bezprostředně  týkaly.  Zde dokládám důkaz mého tvrzení.

Dne 16.12.2019 přijela do Prahy Koněvova vnučka a šla položit květy k soše svého dědečka, maršála Koněva. My jsme k tomu uspořádali vzpomínkovou akci u jeho pomníku. Samozřejmě, že přišli Peczynského boys provokovat.

Byl tam jednak štáb ruské televize a ještě dále snad tři české televize. Já držel v rukou sovětskou vlajku a nejednou mě zezadu napadli dva hoši do Peczynskeho. Nevyprovokovaný  útok!

Jeden zprava a druhý zleva a vyrvali mi tu vlajku z rukou a s ní rychlým krokem kráčeli pryč. Strhli vlajku z tyče a jeden měl vlajku a druhý tyč. Vyrazil jsem za tím, co měl tu tyč a začal jsem se o tu tyč s ním rvát. Já mu přitom jednu dal pěstí do obličeje, to nepopírám, ale nic moc rána. Oni byli dva, takže já musel být o to více agresivnější. Nakonec jsem uspěl a tyč jsem mu vyrval a ten druhý tu vlajku hodil na zem. Kousek od nás postávali policisté, tak si nás hned zavolali a provedli identifikaci. Tak si říkám, zjistili jejich personální data, tak jsem na ty dva podal trestní oznámení na policii na Praze 6. Policisté to předali na přestupkovou komisi na Prahu 6 a nedávno jsem dostal vyjádření z té přestupkové komise– viz příloha. Musím dodat, že mě nikdo kolem této věci nikdy nikam nevolal, žádné další informace po mně nechtěli, až přišlo toto oznámením.

Co je na něm zajímavého? Že když si ho přečtete, tak máte dojem, že ten, kdo ten incident způsobil, jsem byl já!!! Nejspíš  tak, že  jsem jim svou vlajku daroval a pak po nich skočil…

On to ten případ  řešící  úředník  Paukert z Prahy 6 vyřešil šalamounsky, zápis napsal, jako že já jsem vinen za způsobení tohoto incidentu, ale mě jako by zprostil viny, a ty dva nějak potrestal. Ten trest mohl být samozřejmě jen napomenutí. Tak jsem tomu panu Paukertovi napsal, že souhlasím s rozhodnutím, ale nesouhlasím s formulací toho jejich vyjádření, že to v očích neinformované osoby může vypadat, jako že já to celé spustil. Dodal l jsem, že tedy žádám o přeformulování tohoto jejich zápisu. A napsal jsem to i na tu policii na Praze 6, jak oni tu věc popsali, než ji předali na trestní komisi na Prahu 6, že z tohoto jejich zápisu přestupkové komise já nyní vypadám, jako že jsem to celé způsobil. Vždyť policie stála kousek ode mne a musela to vidět, jak se mám ted´ smířit s tím, že vyměnili napadeného za iniciátora?

Já to chápu, oni si ty dva útočníky zavolali možná na tu přestupkovou komisi a ti si tam stěžovali na mě, že jsem jim dal ránu, ale tak to tam měl ten Paukert popsat, jak to skutečně bylo. Že by ho potom za to starosta Kolář nepochválil?

Ještě k tomu jiná věc. Celé to moje napadení u Koněva bylo spuštěno opravdu jen jako provokace, provokace kvůli tomu, že byla na místě i ruská televizi a Koněvova vnučka. Zkrátka bylo potřeba vyvolat nějaký incident kvůli té ruské televizi a já jsem měl v této scénce zahrát hlavní roli, to mi došlo až potom. Samozřejmě, že když ta rvačka vypukla, tak se hned seběhli k tomu všechny televizní štáby a kamery vrčely atd. Nevím, kterou televizí jsem prošel, jestli to byla ČT a nebo Prima, pár lidí mi pak volalo, že mě vidělo v televizi. Tady to je uloženo na youtube.

https://www.idnes.cz/…emy

To jsem já na tom záznamu u té vlajky. Radost jsem z toho neměl, do čeho mě vmanipulovali. Už jsem přece jen důstojný pán v létech, a abych se rval s hochy o 40let mladšími, o to jsem nestál. Já jen má v sobě zafixování, že když mi někdo dá ránu, že ji chlapsky vrátím

Takže s tím, chodit provokovat na cizí akce, začali ti  ryzí demokraté od Peczynského.

Ještě jednu zajímavou věc, když já se účastním naší akce, tak tam většinou chodí tito provokatéři s americkými vlajkami. Někdy přijdou a někdy nepřijdou. Zajímavá věc je, že vždy, kdy tam jsou oni, tak je tam i ČT, když tam nejdou oni, není tam ani ČT, tu ČT naše akce nezajímá, je zajímají jen v tom případě, když je tam ta smečka od Peczynského.Jinak to pro ně  ztrácí půvab.  Já jsem  do ČT  poslal dotaz- my nevíme, kdy oni tam budou, ale vy to víte, jak je to možné, vy to s nimi koordinujete?

To je ta liberální demokracie a lidská kráva po česku.

Pointa není, že máte právo říci svůj názor, ta pointa je, jestli je v té společnosti mechanismus, když vy tu svoji pravdu řeknete, jestli se něco změní.

Ano, zde můžete zatím  chodit po ulici a řvát tu svou pravdu, ale nakonec zjistíte, že vám to není k ničemu platné. A pokud mají ještě v Bělorusku ten systém, že když někdo něco ukradne ze státního a vy to nahlásíte, a policie jde a vyšetřuje to, a jak já mám informace, tak to tak ještě tam je, tak jsou na tom ještě podstatně lépe, než j my tady. To Vám ostatně  dokumentuji v jiných mailech, kdy popisuji jednu  mnohamiliardovou rozkrádačku na úkor  českého státu..Ostatně s tím případem jsem navštívil i   Babiše,  ale to je jiný příběh než  ten incident o němž  dnes píši.

Z toho, co se tu děje v této republice, je mi mírně řečeno na zvracení, všechno je lež, podvod a pokrytectví. Chápou ti Bělorusové, co je čeká, až podlehnou vábení Západu o svobodě, demokracii a lidské krávě?  V lepším případě, to, co je u nás, korupce a rozkrádání, v horším je tam budou upalovat jako v Oděse. Ovšem začne  to u nich  jako u mne  na Praze 6.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hosté se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.