Flash -BIden vyhrál v Pensylvánii a stal se prezidentem. DOPLNĚNO!!!!


Agentury před pár minutami přinesly informaci, že v Pensylvánii je dopočítáno a Joe Biden tak získal 273 volitelů a stal se tak novým prezidentem USA. Gratulovat netřeba. To za nás a bez našeho pověření obstará Zeman, Babiš, Petříček a řada přeochotných dalších.

Naši papaláši s gratulacemi přispěchali metalescu blescu. Tedy ještě  rychleji než Hujer se  švestičkami z vlastní zahrádky:

Zeman:

„Vaše Excelence, dovolte mi, abych Vám srdečně poblahopřál k Vašemu zvolení prezidentem Spojených států amerických. Voličská podpora, které se Vám dostalo, je odrazem důvěry Američanů ve Vaše vůdčí schopnosti prokázané tolikrát v minulosti při službě občanům USA, ale také vyjádřením jejich vůle ke změně. Vzhledem k zásadní roli, kterou sehrává americká demokracie v globální politice, je Vaše zvolení událostí celosvětového významu. Samotná síla demokratických hodnot, z nichž historická velikost a úspěch Spojených států vyrůstaly, je inspirací pro mnoho částí světa. Také proto jsem velmi pozorně sledoval Vaše vystoupení a s potěšením zaznamenával Vaše pevné odhodlání posilovat transatlantické pouto s nejbližšími partnery USA, mezi něž se Česká republika rozhodně hlásí,” uvedl v dopise Zeman.

Babiš:

 

Petříček:

„Blahopřeji Joe Bidenovi k vítězství v prezidentských volbách. Těším se na spolupráci s novou americkou administrativou. Věřím, že se nám bude dařit nadále prohlubovat vzájemné vztahy a pevné spojenectví mezi Evropou.”

Doufám, že  Babišovi,  ale především a zejména  Zemanovi fandové cítí také poctěni…..

Za mne už schází jen trojitý  brežněák / obdoba  francouzáku/ a je to dokonalé…. Až je mi z toho šoufl.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.