Flash -Proč Donald Trump dělá obstrukce a co tím sleduje? DOPLNĚNO!!


Přiznávám, že  jsem patřil k těm, kteří nechápali, proč Donald Trump dělal a  dělá obstrukce, ohledně uznání své porážky, ačkoli týmy jeho právníků prohrávají  jednu bitvu  před  americkými soudy  za  druhou. Především proto, že nejsou schopné předložit  nějaké důkazy, podporující  tvrzení jejich mandanta, že  byl o masivní množství voličských hlasů okraden různými manipulacemi a podvody. Tudy prostě  cesta  vést nemůže  a Trumpovo konání a zaťatost  se zdála být  nesmyslnou.

Dokonce tak, že  se proti svému bývalému  souvěrci postavil i Zeman / zejména tehdy když ho  nepozval do Bílého baráku/  a vůči dosluhujícímu  amerického prezidentovi si s gustem přisadil:

….„by bylo daleko rozumnější to vzdát, nebýt trapný a umožnit novému prezidentovi, aby se ujal své funkce“….

Trump je možná  trapný, jenže jeden z čtenářů /velké poděkování!!!/ mne  upozornil na  článek na  klasickém americkém webu – Gatestone institute,který Trumpovo počítání  dokonale vysvětluje.Neboť  pokud bude dostatečně  dlouho zdržovat oficiální  nominace  volitelů z jednotlivých států Unie, otevírá se   formální cesta, jak jak v Bílém domě  zůstat  na  další 4 roky. Umožňují  to volební procesy  a  americká ústava. Ale nemá smysl, abych to vysvětloval já. Nejlepší bude přetisknout  rovnou celý  text Gatestonu. Sami uvidíte, že přes  administrativní okolky je možné zvrátit  výsledky voleb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.