Dnes dokončení včerejší Hodiny vlka na Slobodném vysielači -Vlkova poštovna


Z určitých, velmi závažných osobních důvodů nemohu svoje relace na Slobodném vysielači protahovat nad jejich základní vysílací čas – tedy dvě hodiny. Když ale přijde silné, navíc mnohovrstevné téma, jako se to stalo včera, kdy byla řeč ohledně toho, co lze očekávat od Joe Bidena a jeho administrativy v Bílém domě, je to prostě málo. Takže neprobráno zůstalo mnoho domácích amerických a především zahraničněpolitických témat. A ještě více ostrouhali posluchači, kteří zkoušeli svými maily vstoupit do diskuse.

Posluchač je ale králem Slobodného vysielača. Nemůže přijít zkrátka jen proto, že z opravdu vážných důvodů musím končit nejpozději ve 22,30 max. jako včera ve 23,00 hod. Má právo být slyšet a dostat odpověď. Takže jsme se bleskově s Borískem dohodli, že dnes večer, konkrétně ve 20,30hod., dáme přídavek včerejší Hodiny vlka, kde už nebudeme nic dalšího rozvíjet, jen zodpovíme maily, na něž se v pátek nedostalo.Což jsou téměř všechny, které Borískovi došly.

Máte li chuť na pokračování včerejška, řekněme – ve Vlkově poštovně, jsme vám rádi s Borískem k dispozici. Připomínám, že začínáme ve 20,30hod. Do poštovny „není zavedený telefon“, poštovna řeší jen poštu 🙂 🙂 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.