Dnes Trikolora na Slobodném vysielači


Tři barvy  dvou států se stejnými problémy….  Osud? Náhoda?  Nemyslím.  Spíše  společná vlastnost  naletět  lhářům a  podvodníkům a  to vždycky  znovu a znovu! Kdybych tak věděl, čím to asi je?! Ale  je to jako vždycky  – to, co vím se vejde na jednu  A 4 a naopak, to co neznám tak o tom celá Státní knihovna. A lepší už to nebude.

Což ovšem není důvod  se dnes večer nesejít i mikrofonu SLobodného vysielače s Romanem Michelkem a Intibem, za  laskavé tiché pomoci Boríska  v kotelně a zase si dát jednu Trikoloru.

Hlavním tématem pochopitelně  tentokráte  zcela jednoznačně budou události na  Slovensku – především zatčení spolumajitele  skupiny Penta  Haščáka!!! Něco neuvěřitelného!!! Jako kdyby  v Česku strčili do báně  Babiše. Je  jasné, že  dnes večer budu za přísedícího  a v podstatě za  dalšího posluchače. Tohle  téma  patří, plným právem, Romanovi.

Pokud jd eo úlety  mocných v ČR?  Ne, že by nebylo hodně a hodně námětů, okolo něčeho se také lehce otřeme, ale budeme  s  tím rychle hotovi. Protože nic nemá  rozměr zavřeného majitele Penty. Jedině, jak už řečeno,   Babiš za  katrem. A na to to ještě dlouho nevypadá.

Máme  li zájem si poslechnout, jak na  Slovensku pukají ledy, jste  srdečně  vítáni. Začínáme  v  20,30 hod.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.