Flash -nevěřím vlastním očím -Oxford zkusí spojení své vakcíny s ruským Sputnikem !!!!!!


Dnes je zpravodajsky  šílený den. Ledva je venku  flash o definitivním konci právních tahanic  a snah lidí kolem Trumpa jej  udržet v Bílém domě, přiletí další  světově politický superflák – vyjádřený titulkem

Oxford zkusí spojení své vakcíny s ruským Sputnikem

Kolikrát  jste  slyšeli a  četli, od  té doby, co Rusko oznámil,  že jako první na s větě  dokončilo svou proticovidovou vakcinu Sputnik V. , že  jde o  v lepším případě o neakceptovatelý hazard  a pokusničení na lidech, v  tom horšíma  častějším, že jde o podvod?  A  oproti Sputniku V. a  ruským praktikám se  do kontrapozice  stavěly  západní vakciny  a jejich  prý zcela jiné ověřování. Ve většině případů šla  řeč  především o očkovací látce vyvíjené univerzitou v Oxfordu spolu s  firmou Astra Zeneca!  To prý je  to pravé ořechové!

A nyní  vidím, a nevěřím svým očím,  tohle:

Britští a ruští vědci chtějí zjistit, zda by se nedala spojením vakcín AstraZeneky a Sputniku V vytvořit ještě lepší očkovací látka, uvedl zpravodajský web BBC. Experti doufají, že by se mohla zvýšit účinnost vakcíny nebo délka jejího působení.

Z čehož  lze  dovodit  následující  – s tím preparátem od  Oxfordu a  Astry  to asi nebude tak úplně  slavné,  nejspíš  NEMÁ  dostatečnou  účinnost a/ nebo  je nízká trvanlivost ochrany. Takže je to jako ve  II. světové  – nakonec  se hrdý  Albion, věčná protiruská  bašta  spojí, když  mu teče  do bot, s nenáviděným Rusem. Takže Sputnik V.  už není  ideologicky  nepřijatelná vakcina….

Moc  se těším na komentáře  věčných rusobijců. Například  takového Jiřího Justa, který včera na  Seznamu.cz  zveřejnil tradičně antirusky brisantní komentář  ke  Sputniku V. nejvyšší údernosti

Komentář: Kreml má problém, Rusům není vakcína po chuti

Jestlipak se tenhle  chytač  větru umí    nad tím svým duševním exkrementem  aspoň pozastavit, když  netuší, co znamená slovo stud a kdy má držet hubu?!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.