Flash Babišův světový covidový rekord!


Nebylo nejmenších pochyb, že  Babišovo nesmyslné rozvolnění od  3.12. do Vánoc je  covidovým zločinem. Tohle  musel, pokud  chtěl,  kapírovat i pověstný  Pepek Vyskoč.

Že bude  hodně  a hodně  špatně, bylo jasné předem. Jen nikdo nemohl tušit  jak moc.

Právě jsem narazil na  čísla  ze  Štědrého dne. Tak jak je  zveřejnilo za  Štědrý den Blatníkovo ministerstvo pro registraci a  šíření  koronaviru.

Třeba  si říkáte – a co jako?  Proč  vlk zase  dělá paniku?

Protože  k těmhle  číslům patří jedna  zásadní informace:

Na Štědrý den přibylo 4363 nakažených. Pozitivních bylo 43 procent testů!!!!!

Takže  téměř  každý druhý, kdo se nechal včera otestovat  je pozitivní!!!!

Troufnu si tvrdit, že  tohle  je  světový rekord!  Že nikde  na  planetě, od  začátku  pandemie  nic podobného nezaznamenali!  Aby  tak  šíleně  vysoké procento ze všech testovaných mělo covid!!!

Docházejí mi slova a především přívlastky, kterými bych  tenhle  jev popsal.  Za pár  dnů  tuhle, zatím statistiku, zreflektují nemocnice, posléze  pohřební ústavy!

Babiš  se  chlubil , že je  „best  in covid“.  Tím opravdu z celosvětového hlediska je. Od  začátku  2. vlny. Po  covidově  Štědrém dnu / opravdu po slova  do písmene  štědrém/ už mu prvenství nikdo nemůže  vzít.

Titul „best in covid“  je, myslím, pro něj příliš  skorovný.

Bezplatně  navrhuji jeho mediálnímu mágovi Márovi Prchalovi, v  současnosti  též zjevně  výkonnému  ministru  zdravotnictví a hlavnímu hygienikovy  České republiky, aby  titul pro Babiše  „best in covid“,  který už zdaleka nevystihuje jeho skutečné zásluhy  o šíření korony v České republice, pozměnil na  daleko výstižnější

„BESTIE  IN COVID“

Aby celý svět věděl!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.