Českou národní strategii očkování by měli převzít dealeři pervitinu! DOPLNĚNO!


Téma pro dnešní vydání jsem nejméně 4x  změnil. Původní záměr  – dát na Kosu v podstatě na poslední běžný den něco, co by  trochu  pohladilo duši obyčejného člověka  a občana téhle zkoušené  země  rychle  vystřídala  ledová sprcha  reality. Totiž především koronavirová čísla nově nakažených a především mimořádně  vysoká  incidence z celkového počtu testů –42 %!!!!!:

Babiš z ČR doopravdy  udělal koronavirové rektum celé zeměkoule!

Dodatek ze  středečního rána!!!!

Dnešní čísla už prorazila  veškeré  rekordy!!!!

Výstřižek

Takže co nevidět pokoříme  nepředstavitelnou metu 20 000 nakažených denně. Jak dlouho asi potrvá než se zdravotní systém státu sesype díky přetížení? V důsledku naprosto nesmyslného chování vlády a  Babiše  osobně,  která přece PŘED VÁNOCI MUSELA  ROZVOLNIT!!! Aby nepřišli o politické preference  pro parlamentní volby!  Ty by přece mohla  sebrat opozice, rovněž  tlačící na uvolnění! Vzpomene  si v tuto chvíli ještě někdo na Okamurovo  – ochraňme  ohrožené skupiny  a nechme zbylých 85% populace normálně  žít???!!!

Každý, kdo takhle žvaní je pro mne osobně  zločinec! A má na svědomí životy,  které si vezme  třetí vlna, která nám právě, přesně podle  očekávání ZAČALA. Díky  naprosté absenci elementární  nikoliv politické, nýbrž prosté lidské odpovědnosti, celého vrchního patra  české politické  galerky. Napříč  politickým spektrem!  Ale  naprosto hlavní  hlavní odpovědnost  má Babiš a  vláda! Protože  tihle drží v  ruce moc a  rozhodují o  tom, co se v zemi stane a co ne. Opozice může jen vykřikovat a dělat dusno. Ale nic  víc!

Nic na  tom nemění  ani  skutečnost, že  prý v  Česku „začalo“ ono tolik, s nadějemi na  potlačení pandemie,spojené  očkování…. Injekci dostal Babiš a nějaká  válečná veteránka. Ale  dopravit pár  stovek ampulek například  do Ostravy už bylo nad  síly  logistiky, kterou je  schopna připravit  současná  vláda  i vládní zmocněnec pro očkování, kterým se jmenoval sám Babiš  osobně.   Takže na severní Moravě  dostali nakonec  jen zlomek z toho mála, co bylo přislíbeno.

Nemám o něm a jeho schopnostech  sebemenší iluze, ale  tohle překonalo jakékoliv moje obavy! Pro ty, kteří nejsou ze zásady  slepí a hluší, akce „Jehla“ pod  Babišovým osobním dozorem  bude  exklusivní demonstrací  toho,  jak moc  se  Česká republika  a její  organizační schopnosti a možnosti, zejména  v krizové situaci, liší  od  opravdu vyspělých a  akceschopných zemí. Ono je  to vlastně jasné už  teď!  Stačí si přečíst následující  titulek, aby  každý věděl

Neambiciózní Česko. Do února chce naočkovat 180 tisíc lidí, Izrael zvládl 280 tisíc za týden

A to se právě  Izraelcům rozpadla  vláda, je  tam ústavní krize a  za pár  dnů půjdou počtvrté, během  2 let  znovu volit! Ale  dám z toho nalinkovaného článku ještě pár  informací, pro dokreslení situace:

Do února půjde /v ČR- pozn.vlk/ dohromady o 355 875 dávek, na všechny zdravotníky a lidi v rizikových skupinách tak ještě nedojde. Široká veřejnost se k očkování dostane až někdy v květnu. V Izraeli naproti tomu stihli naočkovat 280 tisíc lidí za pouhý týden.

Premiér Andrej Babiš plánuje, že celá očkovací akce, v rámci které by měla ČR dostat 15,9 milionu vakcín pro asi osm milionů lidí, potrvá až do září 2021.

V porovnání s dalšími státy má Česko objednáno relativně málo vakcíny při přepočtu na jednoho obyvatele, v porovnání s Německem dokonce desetkrát méně.

Zajímalo by mne, jestli tohle  chápou  alespoň Babišáci… Proč  jsme objednali, jako v  druhé vlně nejzasaženější země na  světě,  10x méně  dávek než Německo! Proč Izraelci naočkují dostatek populace za  8-10 týdnů a nám to potrvá 10 měsíců???

A  Svědci Miloše  Neomylného by  mohli vysvětlit, za  co jejich  prorok chválil Babišův spolek ve  svém vánočním  projevu  ohledně  zvládání pandemie…. A když  už v tom vysvětlování budou, pak nechť připojí, čím  očkování  maří opozice a  a Bakalův  tisk. Rád  si to přečtu!

Nyní mne napadá , ve stavu  absolutní bezmocnosti, spousta  peprných jízlivostí, kterými bych předchozí  grafy  a  řádky orámoval.  Ale  ušetřím s práci. Včera  mne  jeden z Kosířů upozornil na  článek na  ALTERNATIVNÍM webu A2Alarm,  z kterého jsem přebral  název  dnešního sloupku. Jeho autor  se  trefuje  chirurgicky  přesně  a proto si  od něj vypůjčím trochu  více  než jen ten  název. Ale nebudu ho přetiskovat celý. Ten kdo si ho chce  dočíst  to snadno vyřídí

Národní strategii očkování by měli převzít dealeři pervitinu

Já z něj pro Kosu vydloubnu, podle britského vzoru,jen ty největší rozinky:

Němci mají státní aparát, který dokázal postavit města zbořená válkou, sjednotit zemi, ubytovat milion uprchlíků a nyní dokáže vymyslet, naplánovat a zrealizovat očkování pro osmdesát milionů obyvatel. Náš státní aparát se stará, jak ubránit dotace pro Agrofert před Bruselem.

Vládneme přes sociální sítě, nerušit

…..Občany o potřebě očkování přesvědčuje kancléřka Merkelová, které po patnácti letech v čele státu důvěřuje přes osmdesát procent obyvatel. Babišovi po třech letech u moci, navzdory vlastnictví médií, důvěřuje méně než čtyřicet procent lidí. Imitovat vládnutí na sociálních sítích je snadné, ale očkovací centra pomocí filtrů na Instagramu nevybudujete…..

…Zatímco sousedům vládne skutečný člověk a opravdová vláda, v čele naší země stojí atrapy, které jsou k nerozeznání od normalizační gerontokracie, mluvící jazykem, který nedává smysl. Jednotlivá slova neznamenají buď nic, nebo opak vyřčeného….

….Stejně jako v sedmdesátých letech tak „všichni ví“, že když premiér řekne „na očkování jsme připraveni“, znamená to, že je situace zoufalá….

…Ministerstvo zdravotnictví vydává nařízení, která nedávají smysl a jež je nutné hodinu po skončení tiskové konference dementovat a uvádět na pravou míru. Nikdo neví, jaká opatření který den platí a zda jsou vůbec míněna vážně…..

.Ve filmu Trainspotting hlavní hrdina závislý na heroinu pronese, že by si klidně píchali i vitamin C, kdyby byl nelegální. Kdyby se propagace užívání heroinu ujala česká vláda, všem závislým by ho znechutila do druhého dne.

….Když nezvládne ministerstvo za několik měsíců připravit ani komunikační kampaň a vše řeší na poslední chvíli pár dnů před Vánoci, pak asi nemůžeme být překvapeni tím, že nejsme připraveni na samotné očkování. Vždyť ve chvíli, kdy jinde dokončují očkovací centra, si my zadáváme studii, která má odpovědět na otázku, zda nás měsíce nečinnosti na očkování připravily. Je velké štěstí, že už v naší zemi máme vyřešeny rozvody elektřiny nebo pitné vody. Řešit to Babiš, tak si teprve zadáváme studii proveditelnosti, elektřinu vyrábíme každý sám a pro vodu chodíme s vědry k řece, zatímco se premiér každý den fotí s Schillerovou a Havlíčkem u jediné funkční studny v zemi….

….jsme jarní vlnu zvládli díky domácí výrobě roušek a národní solidaritě. Jediné věrohodné predikce epidemie vytváří ve volném čase experti různých oborů, a jak zorganizovat antigenní testování ve velkém, demonstruje na brněnském výstavišti nezisková společnost Podané ruce, zatímco stát se měsíce utápí v debatách, jestli to má vůbec smysl. Není přitom ani jasné, zda zodpovědní „funkcionáři“ řešili epidemiologické otázky a veřejné zdraví, nebo spíše vlastní byznys.

….Český stát funguje jen tehdy, když zajišťuje přísun peněz a dotací miliardářům a oligarchům nebo když donekonečna protahuje těžbu uhlí. Zbytek je na nás, v akci Z, stejně jako kdysi….

Očkování nakonec nějak dopadne. Ne díky státu, ale státu navzdory. Díky tomu, že se lékaři obětují, lidé zahrnou sociální sítě vlastními kampaněmi a české občany přesvědčí německá kancléřka nebo britská královna. Distribuci vakcíny můžou řešit třeba dealeři pervitinu, kteří se beztak těší větší důvěře obyvatel než státní aparát. Oč méně se fotí na sociální sítě, o to více reálně pracují a lze jim věřit, že jim na lidech přece jen záleží. Ostatně ve výrobě, distribuci a konzumaci této látky jsme skutečně nejlepší na světě…

…To je náš stát. Tenhle bizarní kabaret je naše země a tohle všechno se děje, protože na víc v tuto chvíli nemá….

Nemám, co bych dodal. Ano, kdyby  očkování  si pod palec  vzali dealeři perníku a  inkasovali nějaké to procentíčko z každého prokazatelně  a kvalitně  oočkovaného, existuje  nikoliv  zanedbatelná pravděpodobnost, že  bychom to natřeli nejen Německu, ale i tomu Izraeli! Jsou totiž  výkonnými profesionály  v oboru  distribuce a implementace  medikamentů. Nepochybně  by si hravě poradili i  s problémem  nutnosti chladit  sérum na  -72 stupňů!

P.S:

ještě k tomu Izraeli, když jako máme  málo těch vakcin.  Té ideologicky  správné. Izraelci používají pro OCHRANU svého obyvatelstva  jakoukoli dostupnou a  funkční vakcinu. Nejen tu ideologicky  správnou. Takže  i ruský  Sputnik V. Objednali celkem 1,5 MILIONU dávek!

P.P.S:

Když už dnes  jde  asi o největší bizár, s kterým se Kosa po celou dobu své existence  setkala, tak ať je maximálně možný!

Na serveru Manipulátoři. cz je  k mání  následující článeček z  dílny ČESKÝCH ELFŮ:

Manipulátoři.cz dělají  čest svému jménu. Nomen omen! A  proto, že  ten blábol vydali elfové, pak  je třeba jim poděkovat, že  ukazují  soudném člověku, co jsou zač! V době  vydání toho jejich  těžce  zavádějícího blábolu  už  tři neděle existovaly  na  neprůstřelných zdrojích typu  např The  Times  of  Israel informace  tohoto typu:

Netanyahu speaks with Putin about buying Russia’s COVID-19 vaccine

neboli v překladu

Netanjahu hovořil s Putinem o koupi ruské vakciny  proti covidu 19.

Z jeho textu je  zřejmé,  že  izraelský premier  nejen  jednal o možnosti přímých dodávek do své země, ale  také dokonce o možnostech její licenční výroby!!!

A proč  to všechno?  I to je  tam napsáno!

“My goal is to bring as many vaccines as possible, from as many sources as possible, for as many citizens as possible and as quickly as possible,”

He stressed that vaccines would not arrive “tomorrow, it will take time, but… we’re talking months.”

„Mým cílem je přinést co nejvíce vakcín z co největšího počtu zdrojů pro co nejvíce občanů a co nejrychleji,“

Zdůraznil, že vakcíny nepřijdou „zítra, bude to nějakou dobu trvat, ale… mluvíme o měsících.“

Ale co,třeba  s Putinem Netanjahu švitořil nikoliv jako šéf vlády, nýbrž jen  jako soukromník a  chtěl zase udělat nějakou  ti soukromou  ránu… Třeba! Kdoví? Vlastně  elf  ví! Vlastně, jak se ukazuje -NEVÍ nebo ví  lže!

Když prozkoumáte  ten blábol, najdete  tam zmínku, že  Sputnik V byl testován jen na  76 vojácích!  Ano, ale  dávno, při úplně prvních  testech. V době, kdy  elfí komandona vymývání mozků  šířilo bludy na  Manipulátorech.cz,  už byla provedena a  vyhodnocena  studie se   40 000 dobrovolníky. Ostatně  v  článku na  Novinkách.cz s názvem

Izraelská nemocnice objednala navzdory obavám ruskou vakcínu proti covidu-19

na nějž se manipulátoři z elfího kanálu odvolávají stojí toto:

Ruská vakcína je od srpna ve třetí fázi klinických zkoušek, kdy ji dostávají desetitisíce lidí. Úkolem je zjistit, zda nemá vedlejší účinky, ale také ověřit její účinnost. Moskevská pobočka Hadasy se na třetí fázi klinických zkoušek podílí a sleduje i lidi, kteří ji dostali. Podle Rotsteina jsou její „výsledky a bezpečnost velmi dobré“.

Opět -jde o  text, který o měsíc předběhl elfí duševní průjem!

Ta  lež  s počtem testovaných na Sputnik Vnení jediná, kterou  elfové do  hlav  svých čtenářů hustí. Je tam nejméně ještě  jedna  velká další.  Tahle- cituji opět od elfů:

Jedná se ale o komerční rozhodnutí, které, pokud nebude vakcína v Izraeli schválena, bude pro nemocnici znamenat čistou ztrátu.

A co že o měsíc  dříve napsali Novinky.cz?

Na využití vakcíny trvá a míní s ní očkovat, i když to ministerstvo neschválí. „Něco s tím uděláme,“ řekl Rotstein.

Jó, být  elfem a psát pro Manipulátory.cz,  to tedy je!  Jako když Babiš  řídí očkování proti covidu a Zeman hodnotí o Vánocích činnost vlády!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.