Dnes v POLEDNE silvestrovská TRIKOLORA


Je poslední den v  roce. Neuvěřitelně  rychle tenhle  temný rok 2020 utekl. Nikdo za  ním asi nebude truchlit. Mělo by  býti pořádně  veselo. Bude?

Na  Slobodném vysielači  nikoli  večer, nýbrž  v PRAVÉ POLEDNE snad  ano. Spíše  bizarně  veselo.

Podobně  jako bizarně  bylo ve  známém filmu  V pravé poledne režiséra  Freda  Zimmermanna  Gary Cooperovi, alias šerifu Will Kaneovi,  když zjistil, že  vůči  4 padouchům zabijákům stojí v zapadlém městečku divokého západu  úplně sám.

My  budeme, jako vždy  tři – Roman, Intibo a já. Vlastně  čtyři, málem bych zapomněl na  Borískovu technickou podporu.  Musí nás  být  víc. Protože  nás  čeká daleko více  padouchů než  čtyři v  tom filmu – celá česká a  slovenská politická špička a to je nějakých  záporáků. Proti nim i desperádi z prerií  často vypadají  jak členové andělského choru.

Ale  na  rozdíl  Gary  Coopera máme obrovskou výhodu  -budou sice  pálit od  boku a salvami, připo, si nejsem jistý. Protože, ačkoli  Intibo toho o téhle poslední  Trikoloře  2020 prozradil velmi málo, chystá přehlídku těch nejšílenějších politických výroků papalášů a nabobů z obou břehů řeky Moravy.   A to  s psychikou  běžného člověka  nutně  musí silně  zacloumat. Neslibujeme  žádnou velkou srandu. Ale ujít byste  si to neměli nechat.Ve  vlastním zájmu!

V pravé poledne! Dnes!

Roman Intibo a  vlk

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.