Kdy Zeman iniciuje odchod z Evropské unie?


Myslím, že se  tak musí  stát brzy! Velmi brzy!  Evropská unie  totiž  geniálního šachistu, stratéga a univerzálního vševěda  totiž  hrubě podvedla.  Ba nejspíš   přímo smrtelně  smrtelně  urazila a  zesměšnila!  Udělala  z něj  totiž veřejně  BLÁZNA! A  to, jak známo – Miloš Neomylný  neodpouští!

Na  takovouhle  zradu a smrtelnou urážku  nemůže  reagovat  jinak než  tím,  že  se postaví do čela  těch, kteří hodlají svrhnout  jařmo zlotřilé Brusele a zúčtovat s  ní!

Věřím, že  mnohý  skalní Svědek Milošův, pokud  sem dnes  dorazil, zaplesá  – konečně i ten Miloš,  co  se  dokonce a nepochopitelně prohlašoval za  eurofederalistu konečně prohlédl! Aby  té hrůzy  pro jeho bigotní fanklub nebylo málo, tak kdysi svůj eurofederalismus rozvedl do detailu. Připomenu to:

„Já jsem eurofederalista. Já bych si dokázal představit nejen evropskou ekonomickou vládu, já bych si dokázal představit evropskou vládu an sich,“ odpověděl Zeman na dotaz, zda by si dokázal představit společnou ekonomickou vládu Evropské unie, jak o ní již několikrát hovořil evropský prezident Herman Van Rompuy. „Začal bych ministrem zahraničí, který už v podstatě existuje, a pokračoval bych ministrem obrany. Jakmile by byla provedena harmonizace daňové soustavy, pokračoval bych evropským ministrem financí,“ vyjmenoval úřady Zeman.

„Už dnes také potřebujeme evropského ministra dopravy, protože transevropské sítě nemůže spravovat nikdo jiný. A takhle bych mohl pokračovat dál a dál,“ dodal Zeman s tím, že jediné ministerstvo, které by si představit nedokázal, by bylo ministerstvo kultury. „Evropa je založena na hodnotě diverzity a unifikovat kulturu je dost zrůdné,“ osvětlil Zeman, proč by evropské ministerstvo kultury nezakládal.

Podle expremiéra bychom tímto postupem mohli dosáhnout i značných úspor. „Speciálně u obrany bych dokonce odhadl, že bychom tím ušetřili, protože jednotná evropská armáda by nás stála daleko méně než 27 armád, už kvůli unifikaci výzbroje,“ vysvětlil Zeman.

Existence evropské vlády, potažmo evropské federace by vyžadovala existenci společné federální pokladny, do níž by šlo určité procento příjmů jednotlivých národních rozpočtů. V případě existence jednotlivých ministerstev by toto procento muselo být poměrně vysoké, ale konkrétní sazbu Zeman neuvedl. „Musíme vycházet z toho, že existuje jistý princip solidarity, který bude v našem případě aplikován do roku 2013 plus dvě, to znamená de facto do roku 2015,“ řekl Zeman.

Předpokládám, že  kdyby  v tom převzatém historickém textu nestálo nezměnitelně  černé na bílém, že  autorem je  současný bohuželprezident  a šlo o anonymní  text, drtivá  většina  Zemanova fanklubu by to označila  za  zcela odporný  projev neuvěřitelně podlézavého  probruselského eurohujerismu. Takhle nemohou. Spíše  to  pr oně je pokynem okamžitě  přestat  číst a dělat, že  nic takového jejich  svatý na mostě  nikdy neřekl. Vyznávají zásadu,  že  co nečtou, neslyší  a nevidí  – neexistuje.

Ale mohu je uklidnit – tohle bylo, ale už není a nikdy více nebude! Protože  Brusel  se k eurohujerovi, omlouvám se  – bývalému  eurofederalistovi,  zachoval opravdu  hanebně!  Jak už jste  četl,i udělal z něj veřejně naprostého blbce! Nanejvýš  trapným  způsobem! Neodvolatelně a veřejně a to Zeman nikdy  zlotřilé Jůnii a ještě  zlotřilejší Bruseli neodpustí!  Je na  čase  vyjevit podrobnosti.

Oficiální  informační web Evropské unie  Euronews  totiž vydal 7.ledna 2021  článek s následujícím  titulkem

EU no longer recognises Juan Guaidó as Venezuela’s interim president

překladač mi  jej přeložil jako

EU již neuznává Juana Guaidóa jako prozatímního prezidenta Venezuely 

Přiznávám,  že mi skoro vypadly oči, když  jsem získal stoprocentní jistotu /za použití dvou jiných překladačů/, že nejde o žádný postsilvestrovský opilecká jouke  z  Bruselu! Nýbrž, že  reálně platí, že  Evropská unie  dala  jako celek ruce  pryč od  vlastizrádce  a samozvaného  venezuelského prezidenta  Guaidoa………

Dovolím si z toho bruselského prohlášení kousek ocitovat. Abyste i vy  získali jistotu, že si z vás  vlk neutahuje, ačkoli, jestliže na  Kosu nějaký  čas  chodíte, musíte  vědět, že bych si nikdy nic takového nedovolil:

Evropská unie upustila od uznání Juana Guaidóa jako prozatímního prezidenta Venezuely poté, co ztratil pozici šéfa jejího parlamentu.

Josep Borrell, šéf zahraničních věcí EU, se o něm ve svém posledním prohlášení zmínil jako o jednom z „politických aktérů a aktérů občanské společnosti usilujících o navrácení demokracie do Venezuely“ poté, co loni v prosinci převzal kontrolu nad venezuelským Národním shromážděním kontroverzní úřadující Nicolás Maduro. sporné volby.

Evropská komise ale vysvětlila, že se jednalo o rozhodnutí přijaté společně vládami EU.

„Toto je text schválený a přijatý 27 členskými státy EU,“ uvedl mluvčí komise Peter Stano.

„Text tedy zachycuje pozici EU a pozice EU říká, že Juana Guaidóa a členy poslední demokraticky zvolené instituce, kterou je odcházející Národní shromáždění, považujeme za zvláště relevantní partnery, s nimiž budeme pokračovat pracovní.“

Angličtináři prominou,  uznávám, že  překladač  se  zrovna moc nevycajchnoval, nicméně  smysl je jednoznačný.

EU a to nejen ona  jako organizace, nýbrž  každá z  27 členských zemí se Guaidoa  zřekla!

Tohle je přímý úder  do tváře  Miloše  Zemana. Protože na  oficiálních stránkách Hradu pořád  visí onen pověstný  zvací dopis českého bohuželprezidenta  venezuelskému vlastizrádci a rádbyuchvatiteli Guaidoovi. Schválně  jsem to zkontroloval,  než byl dnešní článek počat! Jakkoli  jej Kosa  už několikrát přetiskla,učiním tak znova. Opakování jest, jak znám, matkou moudrosti a  Svědci sekty Miloše Neomylného  potřebují opakovat, opakovat a opakovat!

Tak upřímně  to Zeman vůči venezuelskému hrdinovi a bojovníkovi za  svobodu myslel a  tak hanebně  byl tou Bruselí a Jůnií  zrazen!!!!!

Tohle nemůže  řešit  jinak,  než jak zatočil se zrádnou českou sociální demokracií  a všemi jejími šéfy, co jich od oné  zpropadené prezidentské volby  v roce 2003 bylo! Tedy  nasazení všech možných i nemožných pák, aby  ČR  EU opustila! On nezapomíná, on neodpouští!

A přitom, co všechno pro Unii udělal a to jsme ještě ani mezi její členské země  nepatřili – v roce  2000, kdy ve  Strakovce bačoval, jsme se připojili,jako JEDINÁ  kandidátská země k bojkot Rakouska ze  strany  EU  a jejích členů. Kvůli tomu, že  členem vídeňského kabinetu se  stal nacionalista  Haider.

Takový nevděk!Miloš Neomylný hujeroval Bruseli v  roce 2000 s Haiderem, v roce 2010  s  eurofederalismem, v  roce  2019  dokonce s Guaidoem a   nyní ho  ta  samá EU tak ošklivě, ba přímo hnusněveřejně zradí!

Pryč  z Jůnie!

Položí si někdo ze  Svědků Milošových žluklou  otázku –  proč kvůli Guaidoovi? Vždyť přece především oni mají za  to, že  tenhle panák je  jen trapnou  loutkou  washingtonského deep státu a planetárních lotrasů z JůEsEj…..   Ale oni už si to nějak odůvodní, tak jako u  svého gurua  vždycky. A  nakonec – není to můj problém!!!

Vedle toho, vše  se může  ještě  v „dobré“ obrátit. Ten  anglický textík na  Euronews  totiž  ještě obsahuje  i zajímavý závěr:

Podle jedné z místopředsedkyň Evropského parlamentu Dity Charanzové jde o rozhodnutí, které mnoho poslanců lituje, protože instituce vždy prokazovala Guaidóovi jasnou podporu.

„Nevím, proč pan Borrell učinil takové prohlášení,“ řekla Charanzová Euronews. „Pro mě je naprosto jasné, že Evropská unie musí i nadále podporovat demokratické síly ve Venezuele a nadále uznávat Juana Guaidó jako legitimního zástupce Venezuely.“

Takže  víme,  že  Dita  Chanazová, místopředsedkyně  Evropského parlamentu, lídryně  eurokandidátky Andreje  Babiše v minulých eurovolbách a nepochybně  jeho služební voko i ucho v jednom, se to ještě evidentně pokusí zvrátit! Stačí správně pošpitat  Andymu, třeba ve  chvilce, kdy  Brusel zase půjde po jeho dotacích pro Agrofert….

Takže  existuje  ještě  jakáž  takáž  naděje, že  hradní mluvčáček nebude muset  ten ohavný  hradní zvací dopis  pro kreaturu jménem Guaido z oficiálních prezidentských stránek sundavat! Ostatně  takový Jie Ťien-ming, čínský  šéf  podivné a  především bankrotářské  investiční  skupiny  CEFC byl v  roce  2015 Zemanem jmenován coby jeho poradce, byl v  Číně kvůli různým zpronevěrám v Číně  zatčen, ale ze  seznamu hradních poradců se  ztratil až v únoru 2020. Není kam spěchat,budu to sem tam sledovat! Se zájmem.

Ale  Zeman má i druhou, řekl bych- diplomatickou možnost!  Zachovat se podle  svého, v poslední době  stále  oblíbenějšího receptu – jenom blbec nemění svoje  názory! 

A Guaidoa  veřejně  exemplárně  odsoudit.

Věřím, že  s tím  arcizmanisté souzní obecně a  v případě Guaidoa zejména!

Za Kosu i za  sebe  konstatuji, že  radši zůstaneme  blbci. Guaidoa  jsme odmítali od prvopočátku a nic  se na tom  nezměnilo. Ani po veletoči Evropské unie. Který je mimořádný a určitě pozoruhodný.

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.