Víte jaký rozdíl je mezi Napoleonovou starou gardou od Waterloo a současným českým důchodcem? DOPLNĚNO!!!!


Jakkoliv  je  dobrým a mnou ctěným zvykem pointu  odprezentovat až na konec, dnes  to nedokáži. A musím s  ní tenhle sloupek začít.

Takže  se zeptám znovu  – víte  jaký je rozdíl mezi Napoleonovou starou gardou  od  Waterloo a  současným český důchodcem?

Bohužel žádný!

Těm prvním i těm druhým bylo souzeno jediné  -zemřít!  Kvůli svým nejvyšším papalášům!  Doslova a  do písmene. Ti první padli za  Napoleona, ti druzí zemřeli a ještě  ve  velkém zemřou za Babiše.

Ale  přeci jen  tu je  jeden drobný, leč podstatný rozdíl. Ti válkou otřískaní chlapi  s obrovskými medvědími čepicemi  na hlavách, v beznadějné situaci  dostali  na  výběr  –  stateční Francouzové , vzdejte  se!  Tlumočil jim herold vévody  z Wellingtonu, než dal pokyn k závěrečnému smrtícímu útoku. Mlčenlivá  francouzská  zeď  odpověděla ústy Pierre Cambronneho jednoslovně –   Merde! Sama si dobrovolně  zvolila  svůj osud, zatímco  jejich  císař už dávno prchal z bojiště.

Český  důchodce  v  covidové  smrtící loterii  žádnou  nabídku, jak se vyhnout  bezprostředně hrozící  zubaté  od nikoho nedostal a nedostane.

Ba právě naopak, přestože  se jedná o Babišovu  voličskou gardu, která mu doslova dělá volební  výsledek,  Babiš  klidně důchodce  obětuje a nechává  je, kvůli svým plánovaným volebním ziskům,  chladnokrevně  osudu!   Ono Merde! v podstatě  nametl českým  důchodcům  do tváře  on. I  když, pod dozorem Máry  Prchala  si dává  sakra  záležet, aby  nic podobného nepustil do éteru! Přesto je  to tak. Čeští důchodci -máte jedinou možnost – chcípnout za Babiše! Merde! vám vzkazuje! Ačkoliv  jste jeho nejvěrnější.

Nejde o žádnou vlčí obsesi Babišem. Všechno zdokumentuji na jednoduchých  číslech a grafech. Že  tomuhle  panákovi na lidech a zejména  jeho skalních voličích  ani zbla  nezáleží.

Nejdříve  si dáme  graf  rozdělení  voličů dle různých  kritérií -stupně  vzdělání,  bydliště  a především věku. Je zcela  zřejmé,  že  bez  důchodců by Babiš  rozhodně na  vládnutí pomyslet mohl tak jedině  v deliriu tremes. Graf  říká,že  v  tomto segmentu jednoznačně  kraluje  s preferencemi vysoko nad  40%.

Podle žádného jiného selektování  už nikde nedisponuje  takovou oporou! Tohle  je samotný základ jeho mocenské pozice!

Nyní se podívejme na grafy, popisují počty úmrtí těch, co se  nakazili koronavirem podle  jednotlivých důležitých  datumů.

1.září kdy začal školní rok ,  s  tím, že Babiš  před  tím odstřelil Vojtěchův  příkaz, že školáci budou povinně nosit  roušky, a  vysvětloval středočeským starostům, že  se máme přestat strašit koronavirem, byl počet  zemřelých na  covid  zanedbatelný. Jenže  9.-10.10. se konaly  krajské volby a Babiš  do té doby neučinil žádné  koronu  omezující opatření, protože  byla  nepopulární  mezi občany. Nutná, leč nepopulární v jeho aritmetice = nedělat NIC! Kvůli volbám.

Prý virus  zeslábl a neumírá se na něj tolik…. Takže  v den skončení  voleb republika  evidovala  1031 covidových exitů.

Jak vyplývá z  grafu, kde  se , počínajíc 1.9. můžete podívat  na každé jednotlivé  datum. Jak do počtu ten den zemřelých , tak celkově  od  vypuknutí epidemie.  Takže  toho využijeme.

 

To ovšem představovalo ono pověstné ticho před bouří!  Covid  se  rozjel v  ČR  tempem jako nikde ve světě – Best in covid!  Samozřejmě s klasickým dopravním zpožděním. Vrchol přišel asi po 6 týdnech, v půli listopadu. Skore? + 7000 covid nebožtíků‘ Sedm tisíc  mrtvol kvůli krajským volbám! Kdo z vás  to má pánové? Respektive tolik, při účinných včasných opatřeních by určitě  také leckdo nepřežil – dejme  tomu odhadem -1000. Takže  krajské volby stály život nějakých 6 000 z nás.Hrubým odhadem.

Pak se tahle  vlna částečně vyčerpala, což  byl pokyn pro Babiše a jeho superministra  Havlíčka, aby  za  přitakávání ministerského Blatníku   k 3.12.2020 vláda zase  všechno nesmyslně rozvolnila! Protože oni přece  mají vše pod kontrolou. Ale především  –  JE PŘED  VÁNOCI!!!!  A  voliči chtějí přece vánoce! Což v obecné češtině  znamená mačkat se  v krámech jako  o život! Opět  – doslova  a do písmene!

Covid si Babiše  užívá, stejně  jako angličtí střelci   bezmocné a bezbranné  Francouze  u Waterloo!

Takže  tu máme   dalších skoro 5 000 covidových nebožtíků. A  to zdaleka nejsme na vrcholu!  Ten přijde  až koncem ledna!

 

Uvedené grafy  uvádí, kolik lidí covid o život připravil a  kdy, ale nic neříkají  o rozdělení podle  věku zemřelých. Ale i tady  se lze  dostat  k úředním údajům.

Nejdříve  si popišme, kolik % nakažených  z  celku připadá na  kterou věkovou  skupinu:

Počet nakažených koronou starších 65 let činí marginálních 16,6%!!!! Tedy  ani ne  každý 6.nakažený.

A nyní to porovnejme  se  stejnou tabulkou, ovšem s evidencí fatální – počtem zemřelých dle věku!

Prostým součtem dostaneme  naprosto zdrcující  výsledek – totiž,  lidé starší  65 let  tvoří  91,9 %  zemřelých na  covid!!!!  Více než DEVĚT Z DESETI!!!!! Přiznávám, že  jsem tomu nechtěl věřit a ministerská čísla 5x  přepočítával!  Při pouhých 16,6% infikovaných!!!!

Odbočím  – zajímalo mne, kolik mrtvých zanechali Francouzi na  onom osudovém belgickém bojišti – prý cca  30 000. V jedné z historicky nejdůležitějších  bitev. Rád  se zmýlím, ale  momentálně mi vychází, že  k 3.březnu  2021, kdy budeme v  Česku  žít a umírat přesně  rok s koronou,  nejspíš  počet  francouzských padlých   u Waterloo vyrovnáme. Možná překročíme. Se  stejným děsivým procentem obětí z věkové skupiny 65+…….

Ještě  někdo pochybuje  o mém příměru  z  titulku?

Ovšem nejspíš bude ještě  hůře. Otázkou je, kdy  se zhroutí  český zdravotní systém. První velké trhliny  už vykazuje. Chebská nemocnice  již  musela  rozhodovat, kterou ze  dvou pacientek uloží  na  lůžko intenzivní péče a  kterou  šoupne  na  to obyčejné bez podpory  a  tím odsoudí k smrti.

Nejde o žádný fake  news, nýbrž o ověřenou a potvrzenou realitu!

Aktuálně v chebské nemocnici již není jediné volné intenzivní lůžko a jsme nuceni již selektovat pacienty, které na intenzivní péči dáme a které necháme na standardním oddělení prakticky umírat na těžký covidový zápal plic,” napsal primář Stanislav Adamec na svém facebookovém profilu.

Jistě se nabízí řešení nechávat pacienty nad 85 let již v domácí péči a nevozit je do již obsazené nemocnice, ale tato rozhodnutí musí přijít shora,” navrhuje primář Adamec něco, co si mnozí dosud nechtěli připustit. A sice, že pro některé lidi nebude v nemocnicích místo.

Je načase, aby vláda konala a případně vysvětlila občanům Karlovarského kraje, že se zde bude umírat,” nebere si servítky Adamec.

Může  být,  že  někdo pořád pochybuje, zda nejde  o lacinou bulvární senzaci,nemluvě o covid popíračích a ignorech. Všem těmhle  , pro rozšíření jejich obzorů vřele doporučuji shlédnout rozhovor  mezi Drtinovou a primářem Adamcem na DVTV.

Jsme na konci se zdravotnickým personálem….. Babiš  si  zřejmě  myslel, že ho někde na poli sklidí jako řepku. Nesklidil.

A aby toho nebylo málo, když se Karlovarský kraj dožadoval, po té chebské Sophiině  volbě,aby Blatný požádal v  nouzi  o pomoc Němce a možnost vozit  do jejich příhraničních špitálů – Blatník to okamžitě  zamítl. Prý proč Německo,když se  dá vozit /zatím/ do jiných tuzemských nemocnic. I tohle komentuje primář  Adamec na DVTV. A z jeho slov je zřejmé, že  jde  spíše o fikci než o uchopitelnou alternativu.

On se na to dívá  špatně -jako odborník, hledající funkční   řešení. Jenže v Česku je covid  v Babišově, to znamená – politické režii! A  to znamená, že připuštěno není nic, co by  odporovalo náladám většinového voliče a absolutně  vyloučeno, aby  se ukázalo, že  něco u nás  je  v maléru!!! Takže  požádat Německo o hospitalizace? A  veřejně oznámit  debakl? NIKDY!!!!!

Jenže systém se  fakt  sype. Právě  slyším, že  Karlovarský kraj už nemá ani jednu covidovou postel, v Libereckém a u nás  v Plzeňském 2 poslední…. A  v  Karlovarský kraj  k 31. lednu odvolal vedení  Krajské nemocniční….

Nemyslím, že  tady se rozpad systému zastaví.

Všichni, co máme  ještě  funkční mozek,  se  upínáme k  vakcinaci. Babiš na svém facebooku Čau lidi, s  velkohubostí sobě  vlastní tvrdil o Vánocích, že  očkování  jako jo, není problém,plán existuje a  všechno oukej,na mne  se koukej! A  sámsebe  jmenoval vládním zmocněncem pro vakcinaci!

Skutečnost je, jako vždy a  všechno u covidu v ČR, s nějakou Babišovou ingerencí,  naprosto tristní!!!

Očkovat, vlastně spíše  -k/očkovat se  skutečně začalo.  Jenže  po babišovsku. Tedy rejpli Andreje a Blatníka a  pak sem tam někoho. V celkových počtech  – spíše NIKOHO!

Což dokazují  i mezinárodní srovnání:

Graf absolutních  počtů naočkovaných podle jednotlivých zemí

Česko je  se  svým naprosto mikroskopickým  počtem oočkovaných na  samém chvostu!!!

 

A nyní  počet oočkovaných  na  100 000 obyvatel:Zde  Českou republiku už nenajdete  vůbec!  Nula nula nic, je prostě nula nula nic……

Babiš  prostě  své  nejvěrnější voliče  vystavil smrtelnému nebezpečí, ale  nic pro jejich  záchranu.

Tohle je  holá skutečnost. Stejně jako Napoleon nechal vykrvácet svou  starou gradu  na  waterlooských polích a ujížděl do Paříže,  Babiš nechává důchodce na pospas koroně. A ujíždí k  příštím volbám.

Jsem zvědav,  jestli tohle, co jste právě četli, alespoň zlomkově dojde někdy  mým vrstevníkům z věkové skupiny  65+…..

Nemyslím.  Mára  Prchal se postará. Ruku v ruce s opozicí.

Naprosto nechápu, že nikdo z opozičních na Babiše nevytáhne  ta  data, která jsem  vám dnes odprezentoval!!!! Vždyť nemají údernější zbraň. Než  tohle  rozvířit!  Bábu  připravit o podporu těch, s  kterými stojí a  padá!

Vlastně  – chápu! Bohužel chápu! Oni si nic takového nemohou dovolit. Vždyť do teď  z Babišem soutěžili a  ještě pořád  soutěží, kdo by  z nich více  rozvolnil!

Za  všechny připomenu Okamuru  /ale mohl bych klidně  Fialu, Pekarovou, atd./.
Okamura  komunikuje  následující lež:

Ať vláda  ochrání  ohrožené skupiny, rozuměj  důchodce, a nás  ostatní ať nechá  volně  žít!!!      

Krysařův  blábol pro české blbce! Jinak to komentovat nemohu!  Nevěřím, že Okamura neví,  že  takové domovy  důchodců jedou  od podzimu ve velmi restriktivním režimu! Že je tam v podstatě zakázaný vstup,jsou prováděné opakované testy jak obyvatel tak personálu,. Ten zásadně nosí ochranné pomůcky bez výjimky. A přesto to jsou covidové  pasti a  hotspoty  šíření!  Neumím si představit nějaký jiný  vyšší stupeň ochrany. Tedy  pokud  japonská záhněda  nemá  na mysli reaktivaci takového Terezína po 76 letech. Jako koncentračního covid  tábora. Kam nás  svezou a zalígrují, kolem postaví stráže,třeba  i nějakých šikmoordnerů. A potraviny a po.  se budou shazovat z vrtulníků! Nebo něco na ten způsob….

Tohle je  reálná interpretace  té jeho jednoduché věty!

A nakonec  ještě  jedna poznámka, respektive  prognoza. Zeman už oznámil termín  voleb do sněmovny  8.-9.10.2021.-  Troufnu si předpovědět, že nás  čeká  minimálně  ještě jedná  velká covid  vlna. Určitě  na podzim, stejně jako  loni.  Před  volbami, že by někdo risknul lockdown? Nebo nějaká omezení? Tomu snad nikdo nevěří!!!!

Babiš už předvedl, že  ho to ani nenapadne. A opozice  to od něj chtít  nebude. Ani nápad! Už dokázali, že  jsou v podstatě  stejní.

Ostatně  – proč by  chránili důchodce, když  jde  o Babišovy skalní podporovatele?  Každý  druhý mrtvý v téhle věkové skupině  je  mínus jeden Babišův hlas…..

 

DODATEK ze  středečního rána:

Právě mi jeden  ze  čtenářů zaslal originální zdroj těch grafů o očkování  po světě, v různých  zemích i světadílech. Stav očkování si tam lze  prohlédnout  z velmi různých úhlů. Ale at to prohlížím , jak chci, Babišland, když  už se na  grafech vůbec  objeví, je vždycky na samém chvostu nebose  vůbec nezobrazí.

Babiš  svádí český vakcinační debakl na  EU. Což je  drzá a sprostá lež.EU  distribuuje  vakciny  poměrně podle počtu obyvatel mezi všechny  členské státy. Viz následující graf:

Tragedií  je, že nejsme  schopni ani tyhle počty  napíchat, přes  všechny  Babišovy  chlubné plky na Čau  lidi.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.