Kalousek se vzdal poslaneckého mandátu!!!!


Celé včerejší odpoledne  jsem si hrál s dnešním hlavním článkem o Navalném. Takže mi unikla  zpráva  dne – že Miroslav Kalousek rezignoval na  svůj poslanecký mandát s okamžitou platností.

Zdůvodnil to  takto:

„Vzhledem k brzkému vyhlášení termínu voleb budou další schůze (Poslanecké sněmovny) už v rámci volební kampaně. Pokládám proto za racionální, aby vystupovali dále k diskuzi dominantně ti poslanci, kteří se budou ucházet o hlasy voličů v letošních volbách, což já, jak známo, nejsem,“

První a  velkou reakcí pro každého normálního člověka  nemůže být nic jiného  než úlevné

KONEČNĚ!!!!!!

Jde  o natolik provařenou politickou figuru, že nutně ušpiní všechno, čeho se jen politicky  dotkne nebo dokonce  na co pohlédne.

Sice v poslední době, ohledně  Babiše a především zavraždění příjmové stránky  rozpočtu měl několikrát svatou pravdu, ale  to nijak nemírní to všechno, čím se tenhle  slizký a mimořádně kluzký  asociál do české politiky  posledních 30-ti let zapsal!!!

Nehodlám to rozvádět, byl by  to mimořádně  dlouhý  seznam, který vyrovnají pouze  Klaus, Zemana  Babiš. Které mám, stejně jako  Kalouska v kategorii

ZEMSKÝ  ŠKUDCE

A už tam i navždy  zůstane. Kdyby se nevrátil do politiky. Protože  jak ho pozoruj a mám načteného, nevěřím, že se odebral do politického  důchodu.

Ne,  v příštích  parlamentních volbách jej na  kandidátce  neuvidíme.  Byl neprůchodný, má li současná opozice porazit  Babiše. Kalousek mimo hru představoval nutnou nikoliv  však postačující podmínku dosažení tohoto cíle.

Nicméně věřím, že  se do politiky  vrátí. Snadno si umím, v nějakém hodně pravicovém obvodu – tedy nejspíše  vnitřní Praha,  či Bechyně a jižní Čechy jeho senátní kandidaturu.

To nemluvím o nějakém tom poraděnkovském postu. Ale není třeba mnoho fantazie, aby si člověk uměl vyfabulovat  i jeho politický sněmovní comeback. V případě, že by  Trojkoalice  v podzimních  volbách propadla a zůstala daleko za svými očekáváními, nepochybně by se zjevil jako jako pověstný , omlouvám se – zlopověstný džin a hrdě by  prohlásil  – chyba nebyla ve mně. Pekarovou Adamovou by si následně  dal k snídani kávovou lžičkou a zbytek už by dokonali jeho věrní. Zejména  – věrné! Helenka  Langšádlová a  další  Kalouskovy  trubky  by  se  okamžitě postaraly  i postarali. Navíc – Kalousek není  člověk, který umí a chce žít bez politické publicity.

Nevidím proto důvod k nějaké  podrobnější  bilanci politikých zlo/činů Miroslava Kalouska.Určitě nekončí.

Ale bytostně  si přeji, abych se spletl. Zejména  proto,  že konečně  se  splní moje  dlouhodobé přání – aby se Miroslav Kalousek dočkal rychlého, ale  spravedlivého procesu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.