Flash není vakina jako vakcina. DOPLNĚNO!!!! Ještě jednou doplněno!!!!


Ano,není vakcina  jako vakcina. myšleno na covid. Dělící rovina mezi nimi může  vést hned po několika různých  rovinách. Ačkoliv  jde  vždycky  vlastně o  tu samou.

Západní elitáři, zejména  ti, co mají  rozhodovací pravomoce  tvrdí, že  to úplně  rozhodující kritérium je spolehlivost a  zejména  bezpečnost  vakcín. A že na  své občany  nevystaví  žádným nebezpečným experimentům,  nějakými preparáty kdo ví odkud. Testovanými kdo ví jak.

Já už od  samého začátku, co Rusové  začali aplikovat svou  vlastní  variantu proticovidové ochrany  jménem Sputnik konstatuji, na  rozdíl od západních mocných a mainsreamu, že  dělící rovina  není  na linii  spolehlivá/nespolehlivá nebo  řádně /neřádně  testovaná, nýbrž ideologicky  přípustná nepřípustná.

Až do nedávna se  politikáři  evropského Západu  mohli schovávat  za  to, že jako populaci proočkovávají a  že  v tom jejich schematu  vše  funguje a  že  na  populaci opravdu pouští  jen  to tzv. vyzkoušené, otestovanéa  funkční.

Ovšem jen do okamžiku než firma  Pfizer  – hlavní  dodavatel očkovacího sera  do zemí EU  oznámila, že  z důvodů přestavby  výrobních linek prostě  a jednoduše  nebude nějaký čas plnit  sjednané a nejspíš  už i zaplacené kontrakty  dodávek  své očkovací látky. A  šmytec! Evropští papaláši, počínajíc  Babišem, přes  německého ministra zdravotnictví, kancléřku Merkelovou a  šéfku EU  Ursulu. v.d. Leyenovou náhle  mají plná mluvidla  výrazů typu – absolutně  skandální chování Pfiizeru, naprosto nespolehliví  firma Pfizer  atd. atd.

Takže si  jednoduchý  člověk jako já  nutně musí položit otázku – jak  mám věřit  tomu, že  Pfizer  provedl opravdu  důkladné a věrohodné klinické testy, když  následně nedodrží svoje  smluvní závazky  ohledně   dodávek????? Z mé profese mám pod kůží jednoduché, ale vždy platné  základní profesní  pravidlo – kdo podvede jednou, podvádí  vždycky!

Situace se vyhrotila do té míry,  že  členské země  EU  nekompromisně  tlačí  na  vedení EU a  Evropské lékové agentury /dále jen EMA/, aby okamžitě  došlo ke  schválení  očkovacího přípravku od  britskošvédského koncernu  Astra Zeneca. Tím už nějaký čas očkují Britové.

V EU  řízení teprve běží, protože.. protože  Astra Zeneca má  evidentně  problémy  s testovacím vzorkem dobrovolníků. Proto  také uzavřela  smlouvu  o spolupráci s Ruskem, protože  Sputnik je  konstruován na stejném principu jako Astra.

Ten tlak došel tak daleko, že  na  včerejším videosummitu  hlavounů EU to byl jeden z  nejdůležitějších bodů jednání vůbec.  Ve  smyslu  – zkouška nezkouška, testy  netesty, strčte  si schvalování   do zažívacího traktu, koukejte  to povolit, nemáme  čím očkovat a lidé  se  začínají bouřit, protože  korona  je  stále  nebezpečnější, koukejte okamžitě  Astru povolit vy  byrokrati!!!!

Navíc  den před  summitem bruselské vedení  EU  obdrželo oficiální dopis, pod nímž  jsou kromě Babiše podepsáni dánská premiérka Mette Frederiksenová, rakouský kancléř Sebastian Kurz a řecký premiér Kyriakos Mitsotakis., v němž  signatáři  se rozhodli jednoznačně  dupnout na urychlené schválení vakcíny proti covidu-19 od britské firmy AstraZeneca agenturou EMA. A dávají to na vědomí  všem ostatním černé  na bílém. Chcem to hned!!! Hoďte zadkem lemouni!

EMA  samotná už takhle je ohledně  Astry  v „jedné pěně“ – minulý týden oznámila, že obdržela žádost o podmínečnou registraci vakcíny proti covidu-19 vyvinutou ve spolupráci firmy AstraZeneca a Oxfordské univerzity a že ji tento měsíc urychleně posoudí. Takže za nějakých 10 dní vše  špígl nýgl!

Takže  si to shrneme – EU  a příslušné vlády  doposud, resp. do skandálu s  přerušením dodávek od Pfizeru  tvrdily, že  očkovací   vakciny  od  výrobců mimo EU  či Spojené státy  nelze  ani  nějak otestovat, protože  země  původu  -Rusko, Čína  nezaručují  žádné standardy  spolehlivosti. Jak co se výzkumu, výroby a především testování na účinnost   vedlejší účinky  týče. To my jsme jiní  fořti a  máme jiné  nároky. A najednou?

Najednou dokonalý  kotrmelec  a  la  Andrej Babiš – náhle  se v superzrychleném procesu  má pustit  vakcina  od  Astry.

Ačkoli se o ní  ví  pár  „zajímavých“  věcí!

Například  původní informace  od výrobce  hovořily  o účinnosti 90%. A  při testech  se ukázalo, že  realita  je  70%. A některé studie přišly dokonce  s procenty  60-ti.

Ale  to prý už je napraveno, výrobce  už prý objevil „vítězný vzorec“ na  dávkování….

Kladu si stejnou otázku jako  u Pfizeru – mohu někomu takovému věřit? Navíc  při onom superzrychleném povolovacím řízení?

Aby  toho nebylo málo, je zde  úplně  čerstvá  zpráva, že možná nebude použitelná pro očkování starších lidí.

Tuhle informaci nevypustil do světa nikdo jiný než francouzský ministr zdravotnictví Olivier Véran s tím, že preparát nemá za sebou dostatek testů na seniorech. Také Itálie zvažuje, že ji nebude podávat starším 55 let!!!!!

Takže  znovu a potřetí  – jak mohu takovému výrobci věřit?!

Zejména  když právě  Astra  představovala  trumfové  eso evropského očkování!!!  Ze všech  reálně v blízkém horizontu dostupných vakcín  je  zdaleka nejlevnější a  dá se  skladovat dost dlouho v běžné ledničce a nevyžaduje žádné speciální zacházení. A náhle vykazuje  výrazně horší účinnost a je jen pro některé věkové skupiny, navíc  ty méně ohrožené?  Trumfové eso jak má být. V rukávu  falešného hráče!

Takovýhle preparát  přece  musí  EMA  nutně pustit do oběhu, protože je přece dokonale  vyzkoušený!!!

Na  rozdíl od těch z podivných zemí jako je  Rusko a Čína!

A  do toho přichází čerstvě, úplně jako blesk z čistého nebe  zpráva z Budapešti

Maďarsko povolilo ruskou vakcínu na covid-19

Orbán na nic nečekal a povolil si  sám, pro svou zem, s okamžitou platností jak Astru, tak ruský Sputnik!!! A dokonce  se zvažuje  jeho výroba v zemi!!!

On s  tím Sputnikem koketoval už  delší dobu. Jenže  vždycky nakonec  couvl. Důvody oficiálně nikdo neoznámil, ale  snadno si je  lze  představit – Orbáne, ty nesmíš  za  žádnou cenu nechat aplikovat  ruskou vakcinu , Ani kdyby peklo zamrzlo! I toho, kdo na něj takhle  tlačil.

Jenže nyní se situace, po debaklu s Pfizerem situace  radikálně změnila!

Maďaři označili prodlevy ve společném evropském nákupu a distribuci vakcíny proti koronaviru za skandální. Kabinet proto letos 14. ledna oznámil, že podpoří nákup i takových vakcín, které neschválila Evropská léková agentura.

Maďarský ministr  zahraničí Szijjártó připomněl, že Brusel sliboval, že se začátkem roku 2021 v celé Unii rozběhne očkování „obrovskou rychlostí“ a postupně bude možné zrušit jednotlivá omezení.

Maďaři se proto rozhodli jednat na vlastní pěst, nebudou čekat na nic a nikoho, pustí do oběhu jak Astru , tak Sputnik a  to není zdaleka  všechno – předběžně vyjednali také nákup čínské očkovací látky Sinopharm. „Prakticky jsme uzavřeli dohodu s čínskou společností Sinopharm o nákupu jejich vakcín. První zásilka by měla obsahovat až milion dávek,“ uvedl šéf maďarského úřadu vlády Gergely Gulyás.

Takže  opět se ukazuje  licoměrnost a prolhanost  našich elit! Ty  čekajía  čekají. Ať  chípne půl národa!

Žádná dělící rovina  spolehlivá/nespolehlivá  odpovědně testovaná/netestovaná  vakcina  nikdy neexistovala a neexistuje.

Nýbrž  v reálu jen dvě  jiné

1- ideologická

Covid je  opravdu celoplanetární civilizační problém. Nelze  připustit, aby  jeho řešení, i třeba částečné,  si mohli připsat na konto nějací opilí mužici, kteří  by  dokonce předběhli  nás  – neomylné a velkolepé a  vždy a  za všech okolností šampiony  blízkého i vzdáleného vesmíru a  šiřitele  univerzálního moudra! To nelze  dopusit!!!!

Takže  ta  ruská vakcina  je  prostě  jen a jen špatná a nikdy nebude dostatečně otestovaná!

2- očkování proti covid bude do budoucna obrovský  byznys. Je zřejmé, že  covid nám tady už  zůstane navždycky. Imunitní ochrana  po nemoci, pokud  vůbec, funguje jen nějaký, poměrně krátký  čas. Totéž  určitě platí i pro efekt po očkování. Takže  se bude přeočkovávat  s nějako periodicitou trvale. V nejlepším případě 1 rok. Což  doopravdy  je zlatá žíla o mocnosti a výtěžnosti  o které lze jen snít!

Tenhle Klondyke  přece  nelze  a to ani částečně, přenechat nějakým zaostalým  věčně  ožralým mužikům!  To si necháme  sami pro sebe! I kdyby  tisíce, možná desetitisíce  lidí zkapat měly! Tenhle  vejvar  si necháme sami pro sebe!

Jenže  zubatá,převlečená za koronu  a Pfizer to všechno změnily. Tv trhly oponou a ukázaly, jako už nepřekvapivě  často  – evropské papaláše  a mediální kecaly úplně  nahé!

Aby mi bylo správně  rozuměno  – konstatuji:

1- že  jsem nijak nezměnil svůj postoj k očkování.! Nechám se píchnout hned v první minutě, co na  to dosáhnu.  Klidně  i tou velmi pochybnou Astrou. Lepší řešení nemám. Ale kdybych mohl,vybral bych si asi Modernu nebo Pfizera.

2-nejsem žádný agentem Ruska a už  vůbec ne jeho farmaprůmyslu. Jenže  v okamžiku, kdy  Rusové přišli se  svým Sputnikem a zvedla  se okamžitě  ta, v lepším případě  zpochybňovací, v  tom obvyklejším zesměšňovací, kampaň proti němu, došlo mi o co se  hraje  – o pověst supermanů a  obrovský byznys!  Já místo toho viděl  tisíce  umírajících  lidí po celé planetě  denně! Takže jsem si říkal, že  v takovém případě a rozměru nelze  preferovat tupou ideologii ani byznys. Nýbrž  potlačení pandemie  a že kdyby  to bylo na mně, tak od  Rusů nakoupím vzorky  nechám je  sám otestovat. Abych věděl, jestli mají v ruce opravdu  onen pověstný lék Dr. Galena proti bílé nemoci nebo si jen honí triko,aby ideologické body  sebral Kreml. Cítil bych to jako povinnost  vůči občanům. A pokud  by  se ukázalo, že  Sputnik funguje, na nic bych nečekal a začal s ním očkovat.

Jenže  naši mocní dělali, že  Sputnik vůbec neexistuje. Místo, aby jej nechali vyzkoušet! A  to jde  o tisíce  životů denně.

Proto o Sputniku  píši od  samého počátku jako o ideologicky nepřípustné vakcině! A  proto vydávám tuto flash!

Až zase  v Bruselu  a na mainstreamu  budou  lomit  rukama  nad  Orbánem a bádat ,jak je možné, že  zase  vyhrál volby s  absolutní většinou, ať  si,krom  jiného – vzpomenou na  koronu a očkování proti ní. Na jeho a  svůj  postup!

Dodatek z pátečního poledne:

Maďarsko podepsalo dohodu o nákupu ruských vakcín

Ve třech várkách má do Maďarska dorazit velké množství ruských vakcín Sputnik V. Na páteční tiskové konferenci v Moskvě to oznámil šéf maďarské diplomacie Péter Szijjártó. Maďarský ministr zahraničí potvrdil, že v Moskvě byla podepsána dohoda o dávce ruských vakcín. Přesný počet ruských vakcín, které dorazí do Maďarska, ještě nebyl oznámen.

„Sputnik má velmi dobré výsledky a maďarští odborníci, kteří v prosinci navštívili Moskvu, se mohli přesvědčit o jeho kvalitě,“ uvedl ruský ministr zdravotnictví Michail Muraško.

Szijjártó konstatoval, že Sputnik dostane na území Maďarska povolení pro použití v krizových situacích, což je v národní pravomoci. Šéf maďarské diplomacie opětovně kritizoval, že dosavadní dodávky vakcín, které zprostředkovala Evropská komise pro všechny země EU, jsou velmi pomalé a Maďarsko chce pomocí ruské vakcíny urychlit očkování obyvatel.

Co dodat?

Dodatek z pátečního večera

S onou  všespásnou Astrou Zebecou je  to těžce na levačku.  Je  n atom jako Pfizer – také není schopna  dodávat tolik, kolik slibovala  a kontrahovala- viz

Dodávky vakcín od AstraZeneca do EU budou ze začátku nižší než se plánovalo

AstraZeneca dnes oznámila, že dodávky její covidové vakcíny do EU nedosáhnou v úvodu po schválení původně plánovaných objemů kvůli výpadkům při produkci v rámci evropské části dodavatelského řetězce.

Podle samotné firmy dosáhnou dodávky v únoru a březnu úrovně desítek miliónů ampulí. Cíl pro úvodní fázi produkce firma neposkytla.

Prostě ideologicky  správní nefungují….
Orbán zřejmě  udělal lepší tah  než si představil
Já se jen mohu  znovu zeptat – jak mám věřit, že vakcinu od Pfizeru a  Astry  jsou ok, když firmy neplní ani svoje kontrakty?
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.