Flash: Blatný-ČR je pevná koronavirová hráz proti vakcinační diverzi!


My, dříve narození ze západních  Čech, si velmi dobře  pamatujeme heslo, které od dob normalizace  tady v  kraji viselo na každém patníku a kandelábru

Západočeský kraj  – pevná  hráz socialismu a míru!!!!

Zdá se,  že  se v něm zhlédl současný  pseudoministr zdravotnictví  Blatný.

V minulých dvou  flashích jsem  dokumentoval naprostý rozvrat  očkovací strategie  v celé EU, když  Pfizer a  Astra Zeneca  odmítly plnit předem uzavřené a  nejspíše  i předplacené kontingenty  dodávek očkovacích vakcin, čímž vlastně  torpedovaly  možnost  jakéhokoliv  rychlého  potlačení koronaviru v našem prostoru.

Astra  například nyní nasadila  výmluvu, že  dodávat nechce  do té doby,než  svůj preparát dokáže  repasovat na nové mutaci covidu. Zajímavé ovšem je, že  tuto povinnost  necítí u dodávek do Británie, které nekrátí ani minimálně…

Některé státy, především Maďarsko na nic nečekaly a začaly  věc  řešit po své linii – nákupem ruského Sputniku a zahájením jednání s Čínou. Orbán nehledí napravo nalevo, chce  své krajany  naočkovat a  chránit.

Ne tak  Blatný. Ten je  je ideologicky  pevný ! Uchopil to staré, třicet let zapomenuté heslo západočeských komnoušů  a přetransformoval jej  do podoby  – ČR je pevná koronavirová hráz proti vakcinační diverzi!

Co udělal Orbán,  co zvažuje dokonce už i Německo a prý snad i arciruský  nepřítel na život a  na  smrt  -Polsko? Tak to on NIKDY!  NIKDY  a za žádných okolností soudruzi!!! Omlouvám se  –  páni akcionáři Pfizeru a Astry Zenecy!!!  Nikdy.

My  si naši krásnou covidovou  vlast  ideologicky  neakceptoatelnými vakcinami rozvracet nedáme! Ve  vašem dividendovém zájmu!

Tedy  v jeho slovníku to zní  přirozeně  jinak:

„Znovu zopakuji svoje stanovisko, že jsme jedním z evropských států, který ctí dohody a smlouvy, které jsou uvnitř Evropské unie platné. Nemám nic proti žádné vakcíně, ať už je z Ruska, z Číny, z Indie, odkudkoliv, pakliže projde stejnými testy jako jakákoliv jiná v rámci evropské lékové agentury,“

Načež reagoval jeho předchůdce prof. Prymula:

Prymula se pro ČRo vyjadřoval k dohodě Maďarska, které si samostatně objednalo ruskou vakcínu Sputnik V. „V podstatě EU řekla v tom posledním vyjádření, že to, co udělalo Maďarsko, není protiprávní. To znamená že i ČR bude uvažovat o tom, jak získat kvalitní vakcíny pro náš trh,“ řekl Prymula. Také Německo se v minulých týdnech rozhodlo koupit další dávky vakcín mimo nasmlouvané dodávky EU.

Vůbec nepochybuji, že  Blatný má  v tomto ohledu  zásadní podporu  premiera  Babiše!

Jo a aby bylo úplně  jasno – když už jsme  u těch „vyzkoušených“  a především ideologicky vyhovujících  vakcín, pak čerstvě  čtu na svém monitoru  tisku:

Vakcína od AstraZeneca má údajně jen velmi slabou účinnost u lidí 60+

Titulky zpráv také proběhla informace, že vakcína od AstraZeneca má pouze velmi malou účinnost (pod 10%) u lidí nad 60 let, firma ale později tuto informaci vyvracela. EU by měla schvalovat povolení této vakcíny v pátek.
Jo na  Bildu vyšlo, že  i těch  10% je moc. Prý jen 8%…… Ale   to je  bulvár….
Nezbývá než konstatovat, že  nám vládnou naprostí šílenci!  ZA  ANO! Hlavně  být ideologicky  pevný!!!!!
Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.