Dnes Intibovo okénko a Hodina vlka na Slobodném vysielači


Dnes  dávám hned  dvojí upoutávku na  relace  Slobodného vysielače. Tradičně  na Hodinu vlka a netradičně na Intibovo okénko.

Začnu  Intibovým okénkem. Pro neznalé jde o relaci moderátora Trikolory  Intiba a jeho hostů. Kdybych  měl tenhle pořad  charakterizovat, nazvu jej – na  Slobodném vysielači disidentským!  Je prostě  zaměřením konzervativní  a  většinově  pravicově  orientovaný. Nic proti ničemu!  Svět  je  různobarevný a tahle  orientace  není  ani hříchem, natož  zločinem. Jde  o  to slyšet  zajímavé  názory  a ty  tam rozhodně  znějí. Často. V žádném případě  nejde o ztracený  čas!

Okénko  má  jubileum -100. relaci. Dostal jsem pozvání. Nebylo co řešit.  Intibovi  jsem určitě  dlužný. A i kdybych nebyl- rozhodně  bych si  toho pozvání  považoval. Začínáme v 18,00 hod. Konec  v  19,30 hod.

Jste  srdečně  zváni!

A protože je  pátek,  tak je  i Hodina  vlka. Od  20,30 hod.V tradičním obsazení – tedy  s Borískem.  A téma?  Půjde o splacení dluhu – na  tu první  vlčí Hodinu tohoto roku jsme původně  připravovali tzv. volnou relaci – tedy bez  pevného tématu, kterou si  uděláte  zejména  vy  – posluchači. Na  nadhozené  téma –  CO ČEKÁM OD  ROKU 2021.  Uznávám, že  přijít s tím, když za sebou už máme  celý  měsíc, není nic  moc, ale  aktuální dění ve  světě nám neumožnilo přijít  s tímhle  tématem dříve. Takže dnes. Lépe  někdy než nikdy.

Za sebe i za  Boríska  říkám, že  jsem moc  zvědav na  vaše  očekávání!

Večer na slyšenou!

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.