Dnes večer Hodina vlka na Slobodném vysielači


Po včerejší Trikoloře a  domácích politkářích si dáme  s Borískem ty zahraniční. Je  to stejná smečka. Jen hrají na větším hřišti. A  ti američtí si zpravidla  myslí, že  zeměkoule je jejich dvorek,  kam smí jen ten , koho oni tam pustí.

Že se na  tomhle americkém nastavení se změnou prezidenta  naprosto nic nezměnilo s výměnou panáků v Bílém baráku  je očividné. Ani nic takového nikdo neočekával. Joe Biden nemohl překvapit. A když , tak jen negativně. Jak ostatně ukázal jeho projev, kterým charakterizoval, jak si na mezinárodním kolbišti  hodlá počínat.

Tradičně – ve  20,30 hod. se  do tohoto tématu pustíme s Borískem. Srdečně  vás  zveme, abyste  to pořešili s námi.

Borísek a vlk

Ale  ještě  něco….

Opět mi nezbývá nic jiného, než  vás opět požádat o finanční podporu…

Nepíše se mi to snadno,ale už dlouho Borískův  finanční tachometr  nevyhlížel tak tragicky jako tento měsíc. Navíc  je nejkratší. Má o celé tři dny  méně než  ten předchozí a následující. a  jsme  téměř  v jeho polovině. V  okamžiku, kdy  tuto upoutávku píši  na něm  vidím doslova  tragickou  cifru:

Nezbývá mi než se opět obrátit  na vás – naše posluchače. Jakkoliv  to nečiním rád.  Ale  slovenské nebo české ministerstvo kultury nebo jakékoliv  jiné je  nepochybně  reálně  špatná adresa.    Tam odtud  může  alternativní medium čekat  jen  ústrky a  potíže.

Ale  uznejte  -mít v polovině sotva  30% potřebné provozní částky, je průšvih. Takhle by  Slobodný  vysielač  rychle  přestal být  vysielačem. A svobodné mlčení v  éteru? Komu by  pomohlo?  Vám?  Matovičovi, Sulíkovi,Naďovi,Korčekovi, Smatanovi, Todovým,Šoltezsům, Havranům, atd.  resp. Schwarzenbergovi,  Fialovi, Pekarové Adamové, Kalouskovi, Jakubu  Jandovi, Petru Kolářovi, atd. určitě.  Těm by se  to všem náramně  šiklo. Už dlouho na  něco takového čekají! Dopřejete jim  splnění jejich snu?

Je to jen na  vás. Slobodný vysielač  může  pro vás  vysílat jen tak dlouho, jak dlouho jej budete podporovat.

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.