Flash Blatného tiskovka – valí se na nás koronavirová pohroma! V terénu je realita ještě horší – už tu je!


Před  chvílí skončila  Blatného tiskovka. Nemá  smysl psát mnoho slov. v následujícím screenshotu je  zásadní shrnutí  – prostě  a jednoduše  – valí se na nás  netušená covidová pohroma.

Hlavní body

-plošná opatření nefungují , protože je Blbouni nejapní a  coviid ignoři nedodržují.

-nemocnice  JEŠTĚ  ZATÍM  FUNGUJÍ, protože  se  pacouši s covidem vozí  přes  republiku tam, kde ještě  mají nějakou  volnou postel

-během 2-3 týdnů nebude  volná postel nikde

-přesto budeme  rozvolňovat, Protože  si to opozice  jdoucí doslova  přes mrtvoly  přeje  a my nemáme ve  sněmovně  hlasy

Už tohle  by  mělo probudit k životu i  mrtvolu!  Aby  vzala  do ruky  vidle  a táhla Malostranské náměstí a do Sněmovní.

Jenže a BOHUŽEL  se  zdá, že Blatný  netuší, jak  to SKUTEČNĚ  REÁLNĚ  VYPADÁ V JEHO REZORTU.

Jeden ze  čtenářů Kosy mi  před chvilkou poslal screenshot sms,která mu právě  přišla v  rámci interní komunikace jedné pražské nemocnice. Dodejme, že  Prágl se  do teď  honosil největším počtem volných lůžkových kapacit:

Jméno jsem začernil já. V původní  sms  je. To na vysvětlení.

Samozřejmě, že někdo může  říci – hele nějakej  fejk, to jsi si vlku zase jednou naběhl.

Takže  jsem si to ještě ověřoval. A  dorazila  tahle  sms

Nemám o svém zdroji pochyby.

Takže  pokud  už  i Pražáci chtějí vyvážet na venkov a zjevně  už  šetří volné postele  pro své kmenové pacienty, tak  Blatný  žije  v  růžovém snu!

Žádné 2-3 týdny než to celoplošně  bude jako v dnes uzavřených okresech. Řeklbych, že  totální průval stojí bezprostředně přede  dveřmi. Odcházím se  podívat, jestli mám mám opravdu přibouchnuto.

Zejména když  prý  sousední okres Romokycany má být  čtvrtým  uzavřeným.  V řádu snad hodin.

No hlavně, že  si přes mrtvoly mašírující opozice prosadila svou a Česku se začne  rozvolňovat  ve  velkém. Krámy, školy,  venkovní sport…..

A  půlka národa  je z toho happy!!!

Uvidíme, jak dlouho. Za  blbost se  totiž  vždycky  tvrdě platí covidignoři, popírači, chřipečkáři a chytrolíni. A  politikářská mocichtivá,  zabijácká   Zlatá horda!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.