Nevtip na tento den -dva maily pro vlka


Minulý týden jsem ,v rubrice  nevtip, vydal článek

Nevtip na tento den- štráfy v Německu

kde je zveřejněn  NĚMECKÝ sazebník pokut, pokud někdo poruší jakékoliv vyhlášené anticovidové omezení. Ten sazebník není pro parádu,nýbrž je podle něj naprosto důsledně a nesmlouvavě postupováno    vůči všem covidignorům, chřipčičkářům a popíračům.

Dle hesla  – porušuješ? Zaplatíš!

Proto  také německá  pandemická  čísla  jsou nesrovnatelně nižší než  v zemi  patentovaných chytrolínů  a očůrávačů jménem Česká republika. Konkrétně  hodnota  indexu  nově nakažených  za posledních  7 dnů  na 100 000 obyvatel  u sousedů vypadá k 16.2.2021  takto:

za celou Spolkovou republiku

u nás  pak stejný  údaj , po okresech  naleznete  zde

V nejhůře  postižených okresech  u nás  je  až 18x vyšší!!!!

Žádný  div, že  zatímco my jsme  hlásili  denní přírůstek 8745 nově nakažených, v 8x  větším Německu jich nebylo ani polovic, konkrétně 3856!!!!

To uvádím speciálně pro ty, co pořád hledají , kde je příčina  covidové exploze  v České republice. Jednoznačně  to jde  na konto vynucování/nevynucování  vyhlášených opatření.

Nicméně, má to být nevtip. A o dvou mailech,které mi došly současně jako reakce na ten německý sazebník pokut. Tady jsou:

 

 

Dodávat cokoliv netřeba. Snad jen to, že jeden z těch mailů psal naprostý idiot.

Jo vlastně ještě  drobnost. Které jsem se upřímně  zasmál!

Ten původní nevtip, kde byl v podstatě jen ten sazebník byl ohvězdičkován následovně:

20%  hodnotících  ten  vtip označila nejnižším možným počtem hvězd.  Což mne nesmírně  baví a od srdce jsem se zase jednou  zasmál.

Protože  vidím jen dvě možné  příčiny:

1- že  ten sazebník jsem si vycucal z prstu

2- že  se jim  nelíbí, že  ho Kosa  zveřejnila

Ohledně prvního důvodu  -ujišťuji, že je pravý. Rozhodně  bych na jeho zfalšování takové obrovské penzum času nevynaložil  a navíc -moje  Deutsch na něco takového nestačí ani náhodou!

A  druhá možnost?  Jen žádná nepříjemná a protivná fakta? Tak jo geniové. Sladce  spěte!

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.