Dnes večer MIMOŔÁDNÁ Hodina vlka na Slobodném vysielači


Tenhle  týden  jsem  měl mít vysílací  pauzu. Třetí  týden v měsíci patří na  SVSK  kolegovi Peteru Marmanovi a jeho  pravidelnému pořadu o politických mimovládkách  A Trikolora  bude také příští  týden.

Jenže  mi dorazil  následující  mail:

Jistě uznáte, že nebylo na  výběr. Přání takovéhle, řekněme  relace, kde  bych se  střetl, jako zastánce  plošného očkování  s někým, kdo zastává  opačný  názor, protože  počty  posluchačů SVSK  jímž  se očkování proti covidu  ani trochu nelíbí, jsou poměrně značné, zaznělo několikrát  v posluchačských dotazech do studia  jak v HV, tak Trikoloře.

Kolega  Fillo  evidentně  zastává úplně  opačné stanovisko k vakcinaci než  já. Takže mne kontaktoval s výzvou.

Borísek byl tak laskav, že  dohodl  na dnes večer  potřebný volný prostor s doc.Marmanem a  tedy  tradičně  od  20,30 hod.  si budete  moci, pokud máte zájem, poslechnout náš  střet.

Jsem rozhodnut  v  té debatě obstát. Jde o příliš  vážnou věc a dostali jsme se  v obou našich zemích  do nanejvýš  vážného  a hlubokého maléru, než  aby  bylo  možno  kličkovat před  zásadními fakty.

Máte li zájem, jste  dnes večer, jako vždycky  srdečně  vítáni.

Mám jen jednu prosbu – přijďte prosím s otevřenou myslí a předem nezaujatí. Tohle není  fotbalový zápas, kde chcete  vidět  vítězství těch svých za každou cenu.  Tohle je debata, do značné míry – o životě  a smrti. Pro mnohé  z nás. Nikoliv   to, jestli kolega  Fillo uloví starého vlka!  Pro tento případ  předesílám,  že ve  svém věku   mám pořád všechny  svoje původní zuby. Do jednoho.

Takže nezapomeňte – dnes večer ve  20,30 hod.

A na konec  ještě  drobnost:

V upoutávce na minulou  Hodinu vlka  jsem vysílal SOS  ohledně  finanční pozice  Slobodného vysielača na  tento měsíc. S velkým uspokojení konstatuji,  že se v mezi čase  dost zlepšila. Už to není naprostá katastrofa, nýbrž jen problém.

Všem, kteří  přispěli  velmi děkuji.  Nicméně  ještě je  co dohánět. Do konce  měsíce  zbývá  v podstatě  týden a  8 000 eur někde na vzdáleném horizontu – ale  díky za  to, už je aspoň  cíl vidět se  silným hvězdářským  dalekohledem.

Ale je nutné,aby  si na  něj  Borísek s Peterem mohli reálně  sáhnout.

Vy – posluchači jste  si přáli ostrou a  konfrontační relaci. Máte ji mít. Slobodný vysielač je  VAŠE  rádio.  Jistě   ho nebudet  váhat podpořit.

Díky moc.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.