Flash – Angela Merkel odmítla očkování Astrou Zenecou


Že mne  hrubě neuspokojily testovací studie  k  vakcině vyrobené  farmagigantem AstraZeneca, jste  na Kose  už  četli mnohokrát. Stejně tak to, že  Evropská léková  agentura,  dle mého názoru, z  ideologických důvodů odvedla  při jejím schvalování naprosto mizernou práci, aby  vyhověla politickému tlaku, také. Zrovna tak kritiku kritiku  rozhodnutí  přijatého českou vládou a ministerstvem zdravotnictví  očkovat právě  tuto vakcinu, na rozdíl, od Německa, Francie, Itálie  a řady  dalších států bez  věkového omezení  v České republice.

Nyní velký britský deník Sunday  Times přinesl, pro Astru  v podstatě  diskvalifikující  zprávu

Překladač mi to vyhodil takto:

KORONAVIRUS

Angela Merkelová nedostane vakcínu AstraZeneca Covid, protože 1,4 milionu dávek zůstane nevyužitých

Německá kancléřka Angela Merkelová uvedla, že vakcínu Oxford-AstraZeneca nevezme, protože v 66 letech je starší než její horní věková hranice.

Německé úřady vakcínu pro osoby starší 65 let neschválily .

Thomas Mertens, šéf STIKO, stálé německé komise pro vakcíny, uvedl, že země hromadila 1,4 milionu dávek vakcín kvůli své neochotě podávat injekce. Rovněž uvedl, že „částečně na vině“ bylo odmítnutí Německa schválit vakcínu AstraZeneca pro lidi starší 65 let.

Minulý měsíc francouzský prezident Macron, umocnil poškození reputace vakcíny AstraZeneca tím, že ji  pro starší lidi označil jako „kvazi-neúčinnou“.

Kdo má  podle  vás  lepší informace  o téhle  vakcině a její účinnosti  – Babiš  s Blatným  nebo  Merkelová s Macronem?

Ale uznávám, že  v naší současné situaci je  i Astra  lepší než  nic…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.