Superbláboly kolem covidu


Je  zcela  zjevné,  že  čeští politici, zejména  ti nejvrcholnější,  mají  národ  za  partu  lobotomiků a  dementů. Zejména  v poslední době, když  už  se jim korona  definitivně  vymkla  z  jakékoliv, byť  po výtce  chaotické  a  zcela nekompetentní, kontroly. Čím hlouběji Česká republika  upadá  do covidchaosu, tím  šílenější  bláboly  vypouští.  A  nikoliv  kupodivu, jim to  u veřejnosti prochází.  Přiznejme  si,  že  zkrátka na sobě necháme dříví  štípat těmi pokroucenými psychopaty. Mnozí dokonce  rádi. Poličtí  šejdíři své Pappenheimské  znají dokonale.   V podstatě  nás  svými  žvásty  urážejí, dehonestují, vysmívají se nám, že  jsme imbecilové – prostě  nastavují nám zrcadlo.

Konstatuji, že  jsem z obrovského množství covidových superblábolů českých politikářů vybral  jen  ty  naprosto největší, nejodpornější  a nejstupidnější. Ačkoliv někdy  je  mimořádně těžké  to určit.

Původně, když byl tenhle  článek koncipován,  jsem chtěl začít  přehršlí  vládních a zejména  opozičních  výkřiků kolem  11.února  a později, v podstatě  až  do 26.2 !!!, kdy  se dožadovali  okamžitého zahájení školní  výuky, otevření  celé maloobchodní sítě, skiareálů a kdo ví ještě  čeho dalšího. Prý  s testy  to půjde. Vzpomínáte?

Teprve  26.2. odpoledne pochopili realitu.  Že jim také  může klidně vychcípat  až 10% národa.   Komu by  asi pak vládli?

Z téhle  nekonečné hitparády a  výronu esenciální  blbosti sem  dám  výrok jediný protože  neustále opakovaný:

Tomio Okamura tento týden v parlamentu prohlásil, že je nutné zaměřit se na ochranu zranitelných skupin. Podle něj mezi rizikové skupiny patří asi 17 procent obyvatel Česka. „Zbývajících 83 procent ohroženo není,“ dodal s tím, že by je stát měl „nechat žít a pracovat“.

Ovšem fýra Okamura, zapomněl sdělit, jak si tu ochranu zranitelných skupin KONKRÉTNĚ  PŘEDSTAVUJE! V zemi,kde  přibývá  15 000 nakažených denně a  kolem 200 mrtvých. Ale nepochybně  se najde  dostatek superidiotů, kteří mu odezírají ze  rtů. A věří, že  JE není třeba omezovat! To jenom ty  staré….

Neodolám -kde jsou dnes všichni  ti rozvolňovači, otevírači škol, maloobchodní sítě, skiareálů, fitek, hospod, restaurací a barů? Kam se  náhle vytratili? Že by se, řečeno se  starou Keliškou propadli do Západního Německa?   Sotva! Tam odtud  by je  Bavoři  buď okamžitě  vykopali zpět nebo pozavírali do blázinců jako extranebezpečné případy.

Pojďme dál.

Netušil jsem, že Kanimuru a  jeho demenci lze překonat. Záhy mne  realita  poučila  o mé nedostatečné fantazii. Náměstek ministra  zdravotnictví Černý to na ministerské tiskovce  rozsvítil dokonale:

Nejprve  reálně  zhodnotil situaci  zdravotního systému :

„Je nutné otevřeně říci, že kapacita lůžek intenzivní péče v Česku se blíží svému absolutnímu vyčerpání,“

Aby vzápětí  všechny  šokoval následujícím moudrem:

 „Současná situace není nikoho vina – ani opozice, ani koalice, ani lékařů, ani pana ministra (zdravotnictví). Je nutno tuto situaci vnímat stejně jako jiné přírodní katastrofy či pandemie, které v minulosti lidstvo postihly.“ 

Nikdy by mne nenapadlo, že  přírodní katastrofa  je jen jiný  význam pro naprosto zoufalou a neschopnou vládu, zbabělého, neschopného  psychopremiera, chaotické ministry a švejkující  občanstvo. Kupodivu – ve  zbytků  všech ostatních států na zeměkouli to  zvládli daleko lépe. Asi tam ta  pravá přírodní katastrofa nedorazila. To jen do Česka.

To ale  člověk netušil, s  čím  bude v podání neschopy  a covidlůzra Andreje osobně, konfrontován v nedělní Partii na Primě!

Dám se  ten nejstručnější možný  přehled jeho gigablábolů, tak jak to shrnul server  CNNPrima  News. I tak je  to opravdu  síla!

Výběr výroků Andreje Babiše z nedělní Partie

 • Největší nebezpečí naší ekonomiky je pan Středula. On je celý život odborář, on potřebuje tu tripartitu, aby se mohl zviditelnit na tiskovkách. Jasný kandidát na prezidenta.

Aha, tak Středula může  za neomezené šíření korony, tím způsobené ekonomické ztráty a  gigantické zadlužení státu. Nikoliv  neschopná a podle kalkulující vláda a  její premier! Zahlušit Středulu!

 • Já jsem před vstupem do politiky zaměstnával 35 tisíc lidí.

A  co jako?  Jak to souvisí  s coronadebaklem?

 • Proč bych rezignoval? Já od rána do večera bojuju za vakcíny a léky. Kdo tady sehnal Regeneron? Druhý v Evropě. Já jsem ho sehnal. Oxygenátory z Nového Zélandu. Já jsem obchodník, a kdyby to měli zařizovat ti úředníci z ministerstva zdravotnictví, nic nemáme.

Proč  bys  rezignoval?! Protože  díky  tvým zmetkovitým předvolebním kalkulacím přišla 2. a 3.vlna korony. Kdy máme momentálně 20 000 mrtvých. Nejméně polovina  z nich  by  v běžně  epidemiologicky  řízeném státě  dodnes  v pohodě  žila!     A chlubit se zajištěním léků a přístrjů?  To snad je  tvoje elementární povinnost! A  že by  to ministerstvo zdravotnictví nezařídilo?  A  čí je to chyba??? Nevelí mu  skoro 4 roky takhle náhodou  ministři za  ANO?  Tedy  tebou jmenovaní ministři! Vizitka  vaší práce kompetence!

 • No tak jestli nemám podporu ve Sněmovně, ať mi vyhlásí nedůvěru. Proč bych měl podávat demisi? My jsme měli skvělé výsledky.

Jo tak skvělé výsledky??? To je ten 1,2 milionu nakažených, 20 000 mrtvých a  kolabující zdravotnictví?  A věčný  chaos a  zmatek? Proč by  to někdo teď měl po tobě přejímat? Když bys  stejně  dál vládl, díky  Zemanovi, v  demisi? A jen se vymlouval  na  sněmovnu jako vždycky ty  fňukno?!

 • V životě jsem něco vybudoval. Jednu z největších firem ve střední a východní Evropě. Vybudoval jsem hnutí. Vyhráli jsme několikrát volby. A když mi někdo říká, že jsem neschopný, ať mi řekne, co dokázal on.

Minulé, dodejme – velmi podivné -„úspěchy“  nic neříkají o zvládnutí  koronakrize. To, že někdo uměl „vykouřit“  například  Aliachem nic negarantuje  pro boj  s  covidem. Jak se bohužel denně  přesvědčujeme! Jistě vyhraješ  i ty příští volby, vid´? Ovšem jen  v případě, že  tohle  národ nenapravitelných blbců. Jinak už  tě nemůže  zvolit ani obecním bubeníkem v Horní Dolní.

 • Všichni se mohou smát, ale opakuji, že nikdy neodstoupím. Mám konkrétní výsledky.

Neodstoupíš?  A máš konkrétní výsledky? To vidíme! Takže  těch mrtvých do voleb bude kolik? 40,50,80, 100 tisíc nebo ještě více! Pochlub se  cílovým číslem! Ať víme, na  co se připravit….

 • Na rozdíl od obchodníků mám tah na branku.

No, téhle zemi by  daleko více prospělo, kdyby  tě někdo zamkl v nějakém hodně  hlubokém sklepě a zahodil  klíče, abys  ten tah na  branku ztratil  – od kdy  je branka  významově  ekvivalentní  výraz pro  krematorium, márnici a hřbitov?

 • Nechápu, že vás napadá, že bych měl rezignovat.

To je právě ten problém!!!  Už dávno  tě měl někdo ze  Strakovky  vyrazit! Například proto, že  jsi excelentní  chaot!  Tvoje  vláda v pondělí vyhlásí,  že  rodina, kde je covid pozitivní a nelze jej izolovat musí povinně na  3 týdny  do karantény.! V úterý v poledne  už to NEPLATÍ a  stačí 14 dnů!!!!  Stejně  tak jsi v pondělí  vyhlásil, že  ve fabrikách okamžitě  zavíráte  závodní stravování. Aby o necelých 24 hodin později jste ho zase otevřeli a pokorně  se omlouvali!!!! Rezignace  je  to nejmenší, co tahle země  od tebe může požadovat! Být premierem je nesrovnatelně těžší  a náročnější než burešovat!

 • U mě, když je krize, stoupá výkon. Já jsem krizový manažer. Já se neživím politikou, já dělám všechno zdarma a vše posílám samoživitelkám. Jsem zvědav na novou vládu, na ty manažery, co tam budou dělat.

Jooo????  A jak se to pozná? Podle  celosvětově  ojediněle  stoupajícího počtu  mrtvých na  covid? Podle přeplněných nemocnic? Podle,  našimi sousedy hermeticky  pro české občany,  uzavřených hranic? To je fakt zcela  ojedinělý  výkon v rozměru celé planety!

 • Mám tah na branku, řídím to a terorizuji lidi, stále je ženu, aby očkovali. Zařídil jsem 15 tisíc vakcín ze Saska, to je moje dílo. Pět tisíc vakcín z Izraele. Taky jsem to řešil.

Jediná pravda je, že terorizuješ lidi. Tah na krematorium je zřejmý, leč nanejvýš  škodlivý. Neřídíš nic.  Jen překážíš a do všeho vnášíš  zmatek. Zařídil jsi 15000 vakcin ze  Saska a 5 000 z Izraele? Kolik že potřebujeme oočkovat občanů?  skoro 7 000 000?     Takže 0,0028% z potřebného počtu? Fascinující   „výkon“!!! To fakt nikdo jiný nedokázal!!!! O tom si  takový  Matovič, co předevčírem dovezl  2 000 000 dávek Sputniku, protože na  to měl koule, může nechat jen zdát, sralbotka jeden!  Nicméně poradím ti, jak z maléru možná vybruslit- tady  čtu, že Švýcarsko zvažuje, že  prodá  všech  5,3 milionu dávek vakciny  AstraZeneca, které má k dispozici. Protože jí nevěří. A  tys jí klidně pro český plebs dovezl ze  Saska, jak se chlubíš. Tak proč  to od  Švýcarů nekoupíme? Tam tě přece znají a máš  tam spolužáky, co tě  založili v  začátcích byznysu. Jistě  ti pomohou  i nyní….

 • Mluvil jsem, mluvil jsem. S kým jsem to mluvil? S ministrem průmyslu Ruska Manturovem. 8. února jsem s ním mluvil.

Ty  jsi mluvil. Slováci také. Slováci už Sputnik dovezli. Co jsi dovezl ty? Holej zadek?

 • Jsou tady lidé, kteří chtějí být očkovaní Sputnikem, 65 zemí chce očkování Sputnikem. Když je bezpečný, proč bychom neřekli lidem: Tady je Sputnik a naočkujete se dobrovolně.

Kde je ten Sputnik? Aby  se dobrovolníci mohli nechat  naočkovat?

 • Regeneron jsem sehnal napřímo a jsem na to pyšný. Kdyby to dělala EMA, trvalo by to do května.

Joo?  A kolik dávek? A on ho nikdo jiný na  světě  nedovezl? Že  ty  si z nás  děláš  blázny? Zkus  mi vysvětlit, proč  SÚKL a MZdr pustili do oběhu  Regeneron na  čestné slovo, ale nikoliv  Sputnik!  Srozumitelně.

 • Všichni šejkové se nechali naočkovat čínskou vakcínou.

A  co jako?  Tys  dovezl čínskou vakcinu?  A on ji někdo u nás  schválil?  Že to všichni tajíte?

 • Máme u nás obrovskou virovou nálož. A tam, kde je obrovská virová nálož, vznikají mutace. My máme britskou a jihoafrickou mutaci. Je to ale jiný vir, agresivní, umírají lidi.

A kdopak za  to může? Kdo to tady, jak se chlubíš, řídí? Jak to, že všude jinde jsou na  tom lépe  než zcela  zoufalý  Babišland?

 • Nechci už prosit, chci požádat. Policie musí konat, kdo nedodržuje, musí dostat pokutu.

A proč  až po roce  pandemie? Proč ne  nejpozději od loňského podzimu? A jsi si jistý, že  to samé budeš po policii žádat  i dneska  odpoledne? Nebo ti hlavní epidemiolog, omlouvám se  – marketér  Mára  zase  jednou vysvětlí, že to škodí  tvojí image a policie  bude po zásluze potrestána, že  tě  ráno poslechla?

 • Saháme do průmyslu, když říkáme, že musí testovat a nosit prostředky. Pokud někdo nebude testovat, zavřeme ho.

Třeba i Agrofert? Tam prý je  také hotspot! Už  to vidím!

 • 8. ledna mi policie řekla, že existuje člověk, který chce zastřelit moji rodinu a mě. Měli jsme poté hlídaný barák. Ten člověk byl zatčen ve Španělsku a moje žena šla do Dubaje, protože se bála. To je celý příběh. Moje žena to nevěděla a teď se to dozvěděla, já jsem je poslal pryč.

Ani jedno voko suchý!!! Tak policie  ti řekl , že  někdo tě nás  chce zbavit?  Jistě  to nebylo poprvé. A chytli ho ve Španělsku?  Že by  si  opatřil z Izraele  ten  satelitem řízený kulomet, kterým  byl zabit  šéf  iránského atomového výzkumu?  A oni mu ho prodali? Jinak v tom Španělsku  byl pro tebe nebezpečný  asi jako  bílý  žralok na  Hostivařské přehradě! A Monča o ničem nevědla, že ty jí  vlastně preventivně  odklízíš  do Dubaje? Takže  ona byla přesvědčena, vlastně  tys jí přesvědčil, že  jede za hranice  koronavirových  dní  tankovat sluníčko a pohodičku!!!! Ona jela na  dovču! Vždyť to sám říkáš!  Na  rozdíl od milionů obyčejných ženských, co zůstaly  v tuzemsku, vystaveny  tvé koronavirové  péči!!! Ty blbky  co vyrazily  pařit  na Zanzibar a jako Monča- za sluníčkem,nám sem dotáhly  jihaafrickou mutaci!  Co Monča  její doprovod?

Mimochodem- média  právě  odhalila totožnost  toho vrahouna.  Jmenuje  se  Lukáš  Břicháček , žil v Barceloně, stavěl tam lodě. A Babišovi vyhrožval třeba takhle:

Ten Břicháček je fakt  superterorista!!!!   Hotovej Carlos, kříženej  s  Usámou! Akupodivu  věděl,  že Moonča je v Dubaji!  Kam jí Bláboliš  před ním ukryl!!!!!

Kdo ještě  věří  Babišovi pozdravení???? Přihlaste se!

Fakt síla, co si ten exemplář  v neděli dovolil vydávit  do kamer a mikrofonů!!! Ale  Jozefa Koblihu s  rodinou to nechává  v klidu!  Že si z nich Koblihář veřejně  dělá veřejně blázny!

Kdyby  si náhodou někdo myslel, že jsem posedlý Babišem a jen na něj nasazuji,  tak mu vřele  doporučuji,aby  si přečetl čerstvý rozhovor  s bývalým národním koordinátorem pro očkování Zdeněkem Blahutou. Jaký  to je „manažer“  nedej Nejvyšší  ještě k tomu krizový!!! Vlastně  ano – krizový. Jen v opačném slova  smyslu  – krize  způsobující.  Ostatně Babišovu schopnost cokoliv řídit v době  krize nejlépe dokazují  čísla z pondělka, kdy  se otevřela  registrace na očkování  pro lidi 70+. Přihlásilo se jich první den 200 000. Termín  dostalo 13,5 tisíce…..

Takhle  amatérsky  by  „očkovací“ kampaň neřídil ani Pepek Vyskoč…… Ještě jeden takový úspěch  a  následky budou fatální  -Česko s e stane  první evropskou zemí za  dlouhá staletí, kterou bud e třeba  intenzivně  dosídlit!

Slyším, že  za  to nemůže  Babiš?  Že nemůže být  u všeho? Kdo tedy, když on sám sebe jmenoval, po Blahutově  rezignaci, vládním zmocněncem pro očkování?????  Nejspíš  já, ne?

Ale  abych nebušil jen  do Bláboliše!

Superstupidita  je  vlastní i opozici. Jejím nekorunovaným šampionem je  zcela  nezpochybnitelně  Vystrčtchajwan.

Ten  snad překonal všechny ostatní, v  tomto sloupku jmenované. Opět v nedělní primácké Partii  ohromil Českou republiku.

A  to ve chvíli,kdy vyzval ke sdílené solidaritě mezi lidmi.V Partii na CNN Prima News zmínil, že v určitém momentu by například část platu lidí na home office, většinou úředníků, které krize zatím vůbec nepostihla, mohla jít jiným!!!!

Ne  vážení  žádný vlkův omyl, žádná vaše  porucha  zraku!!!  Lidem na home  office prý je třeba  sebrat  20-30% platu a poslat  je  potřebnějším. Komu? Tak to specifikoval. Cituji:

„Já vím, že teď řeknu něco, co se velké většině občanů nebude líbit. Skutečně si myslím, že pokud tady máme dva miliony lidí, dva miliony válečníků, kteří nikdy vlastně po zemi nic nechtěli – sami měli otevřenou hospodu, cestovní kancelář, maloobchod nebo cokoliv jiného a teď lezou po kolenou a my máme všechno a nic necítíme, tak si myslím, že v nějakém okamžiku by to mělo být tak, že část prostředků, které dostáváme, dostanou oni,“ 

„Musíme se s nimi podělit, oni jsou solí naší země, jak jsem o tom mluvil ve svém novoročním vystoupení. Není možné, abychom si nebyli schopni uvědomit, že když je nepodržíme, že taky zahyneme. Tak to je, oni jsou nositelé svobody, demokracie, našeho zřízení. Jsou jich dva miliony a my je nesmíme nechat padnout a nemůže nám to být jedno –⁠ hlavně že my máme ty peníze a ten plat. To není správně, to není dobře,“

Takže  nositeli svobody,  demokracie, našeho zřízení  a  solí země jsou  hospodští,  restaurateři, majitelé cestovek, barů, fitek, diskoték,  krámů se vším možným????  Tak to zírám!!!  A lidé na home  office  jsou zřejmě přeplácené  vši a paraziti???? Kteří by je nyní  měli zadotovat?  Oni někdy ti hospodští a  všichni ostatní  někdy  zadotovali ty  home officáky, když  rejžovali ve  velkém?   A ti jim to teď mají vrátit????

Protože  když  se  nezadotují,   z platů  téhle  skupiny, tak se u nás  zhroutí demokracie a přijdeme o svobodu???? Probuďte mne z  toho šíleného snu!!!!

Později to Vystrčtchajwan  ještě  vylepšil:

„To jsem si to zavařil. Jediné, co jsem chtěl v CNN Prima News říci, bylo, že není možné, aby účet za pandemii zaplatila jen určitá skupina lidí, ale že by se na tom měli prostřednictvím sdílené solidarity podílet i zaměstnanci veřejného sektoru. Omlouvám se za nepovedené vyjádření,“

Takže ne  všichni na home  office. Jen lidé  z finančních úřadů, hygieny, potravinářské kontroly, obchodní inspekce, patentového,normalizačního  a puncovního úřadu, možná sem patří i kantoři, kteří učí daleko méně hodin než  při běžné výuce, určitě lidé z Akademie věd, státních galeriií a muzeí, ministerstev, atd.atd. Ti všichni  jsou podle  Vystrčtchajwana nyní přepláceni a  je jejich povinností přispět na hospody  a tak podobně? A  co například  bordely?  Těm  by  se kompenzovalo  od home  officáků  také? A  co tzv. šmejdi nebo li podomní obchodníci? Ti jsou jistě  také nyní v nouzi. A holky  ze Skořepky nebo z E 55? C osvětští od kolotočů?   Ty mají totál utrum!     Vystrčtchajwane, chce to trochu fantazie náležitě  tu neuvěřitelnou blbinu rozvést!

A co takhle jít příkladem?  Co kdyby jsi se  až do skončení  koronapandemie  vzdal ty  a všichni členové senátu 20-30%  platu? Nejméně  na5 let….  A začali ho posílat těm hospodským, krámským, bordelmamá a  děvenkám ze  Skořepky? Co jsou solí země  a sloupové demokracie , svobody a  našeho zřízení?

Jo vlastně – vy nemůžete! VY nejste  na  home  office!  Já zapomněl!  Škoda, že na  tom houmu nejste. Velká škoda! To by  se  státu a národu  dost ulevilo!

TY si s Babišem nemáš  co vyčítat!  Jen on  svoje šílenosti realizuje a  ty nemůžeš. A  zjevně  mu to závidíš! Že kvůli tobě  také  nejdou pod  drn desítky  tisíc  lidí.  Tak aspoň zkoušíš  stovkám tisíc  živých  vykrást  šrajtofle! Jistě zaslouženě! Chudákům je třeba pomoci!  Zejména takovým o nichž jakási paní na internet píše  toto:

To jsou ti praví sloupové demokracie  Vystrčtchajwane!  Netvrdím, že  takhle podnikali  všichni. Ale  nemalá  část  určitě! Pamatujete na ten tanec kolem zavádění EET? Proč  asi?  A  dnes  je má někdo dotovat? Navrhuji ,aby  ODS  do příštích voleb šla  s heslem – Zadotuj si svého šejdíře! Ať mají všichni jasno. Na  druhou stranu u ANO by mohlo  mít  tuto podobu:

ANO ,bude líp!  Příště zařídíme  2x,3x, xkrát  tolik mrtvých! A to je přeci jenom trumf, který nelze  přebít!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.