Nevtip na tento den -vládní krize na Slovensku kvůli SputnikuV


Nepochybně registrujete trmu vrmu na Slovensku, která se  strhla v okamžiku, kdy premier Matovič dostal  záchvat  státnické  vize  a dohodl z Ruska  dodávku  Sputniku V v okamžiku,  kdy  slovenské nemocnice  praskají ve  švech a  jeho země  je po České republice, dodávám s politováním, že se značným odstupem za Babišlandem, koronavirovým rektem  Evropy. Takže když nejsou dostupné ty  jedině  ideologicky  správné  vakciny,  sáhl po  vakcinách s ideologicky závadným rodokmenem. Aby  zachránil  životy  slovenských občanů.

Výsledkem je těžká vládní krize. Kdy  platí, že  čím má nějaká  vládní partaj méně poslanců, tím větší vlny  dělá.  Jak Kiskovým pohrobkům, tak zjevně  i  Sulíkově  asociální skvadře je koronavirus a  jeho dopady  naprosto egál.  Hlavně  ta  správná ideologie  a „solidarita“ s našimi partnery.  Až třeba  do posledního Slováka!

Chystal jsem se  o tom napsat  článek. A  pak mne jeden  z kosířů upozornil  na skvělou  miniaturu na  slovenském portálu Hlavný denník.sk  Lépe  bych to nedal, tak proč  to nepřevzít?

Ještě  dodám drobnost:

Včera  jsem  vydal českou hitparádu posledních dnů nejdementnějších  výroků  českých politikářů na  téma  covid 19.

Nyní do ní, naprosto zaslouženě,  přidám hysterickýa  šílený   výlev  slovenského ministra zahraničí Korčoka, když se dozvěděl o dovozu  Sputniku V:

„Je zjevné, že tato vakcína už není jen vakcínou, je to nástroj hybridní války. Tento politický nástroj nás rozděluje doma, rozděluje nás v zahraničí. Prostřednictvím tohoto nástroje se vykresluje EU jako něco, co selhává,“

 

Takže  hybridní  válka  a  nikoliv  vakcina?  A  ona  EU ohledně obstarávání vakcín neselhala?

Už  jsem to na Kose  psal – kdysi Jiřina  Šiklová prohlásila, že je  lépe  se mýlit se Spojenými státy než  mít pravdu s Ruskem. Idioti jako Korčok  ten  blábol dostali  na  úplně  jiný level.  Na výrok

   lepší  zhebnout s USA/EU  než  si zachránit  život ruskou vakcínou! 

Podobné  hlášky  jsem slýchával jako  malý v  době nejkrvavějších 50-tých let. Netušil jsem, že v závěru svého života  to uslyším opět.

Jestliže  se na  Slovensku  rozpadne  vláda, kde  ministerstvům šéfují takovéhle  lidské zrůdy,  myslím, že  si  pod Tatrami zhluboka  oddychnou!

Ne, Igor  Matovič, při plném  despektu k jeho „výkonům“, ani náhodou není,  ani zdaleka,  ten největší trulo na  slovenské politické scéně! Remišová, Korčok a  další mají  daleko větší záchvaty  šílenosti. Navíc  se  silně vražednými sklony!

A nakonec  čerstvá informace z ruských zdrojů. Jestliže  Sputnik V  se  stará o takovouhle politickou  demolici na  slovenské politické scény,  tak si troufnu  říci, že  následující  oznámení  z ruských zdrojů  o zcela nové  vakcině MIR 19 tam, ale  i  u všech českých Korčoků a Remišových – například  takový senátor  Fischer, který včera poslal Zemanovi otevřený  dopis, který si  s Korčokem v ničem nezadá, z něhož  vyjímám

nepochybně  dostanou  akutní záchvat  politické úplavice. Se  všemi   průvodními  jevy!

MIR 19  má zajistit dlouhodobou ochranu organismu 10 – 15 let po očkování …

Součástí je propagační video s Putinem, kde se občan RF dozví, že když vše půjde po plánu mají do konce roku hotovo …

Dodáno dalším z kosířů.

Nezbývá  než použít klasickou  filmovou hlášku  – to zas  bude  v  álejích nablito!  

No nablito?  Když mluvím o hrozící epidemii  politické  úplavice? I já musím ten výrok upravit – to zas  bude  v  álejích ….   Určitě  ne nablito, však vy  víte  co.  A nikoliv  v  álejích, nýbrž  na  českém a slovenském politickém internetu!

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.