Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Sputnik? Sputnik!

Tohle bude dnešní  hlavní téma  Hodiny  vlka.  Protože  ruská  vakcina  hýbe  zcela  zásadním způsobem českou, ale především slovenskou politickou scénou.  Kde  je v přímém ohrožení  současná  vláda. V ČR  nás  od  tohoto scénáře  už dělí jen krůček. Respektive  postoj ministra zoufalce  Blatného. Kterému se sice hroutí nemocnice, ale na rozdíl od profesní pevnosti, když něj Babiš  opakovaně  dělal hadr na podlahu, když  jde o pevnost ideologickou,  ví co je jeho povinnost  vůči spojencům.   Sputnik NE a NIKDY!

Zajímavé je, že Ivermektin v podstatě  bez rozmýšlení -ANO! Tím neříkám nic o Ivermektinu a jeho užití proti koroně. Jen o dvou různých přístupech k preparátům, které mají  průběh  pandemie  zcela  zásadně mírnit.

Mám pod rukou  pár  šťavnatých informací. K Ivermektinu, ke  Sputniku, k jeho schvalování/neschvalování a  pár  dalším s covidem úzce  souvisejících  záležitostí.  Kde si ukážeme zcela  podivuhodnou logiku s níž  k životům svých spoluobčanů přistupují  slovenští a čeští politikáři. Kdy zcela  evidentně  to poslední, co je  zajímá, je ochrana  životů občanů, ačkoli toho mají plná mluvidla.

Protože  dnešní  téma  právě  graduje  na Slovensku,  přišel Borísek s nápadem přizvat opět Romana  Michelka. Takže  nás  na tohle  téma bude  víc a  určitě  si to užijete. Roman je vždycky  zárukou nejvyšší kvality.

Začínáme  ve  20,30hod.  Těšíme se  na  vás.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.