Recept profesora Stöckera na výrobu protilátky proti covidu 19 a jeho mutacím


Po zveřejnění  dnešního článku ze Spiegel TV o profesoru Stöckerovi a jeho proticovidovému  objevu jsem byl opakovaně kontaktován, zdali bych nenašel tu Stöckerovu recepturu a její detaily. A  eventuálně  to nepřeložil, aby  s tím šlo v  českých/slovenských podmínkách nějak pracovat.

Zkoušel jsem to sám i bez výzvy. A na rovinu přiznávám, že  jsem zřejmě přechodně  oslepl, protože  celou dobu  jsem ji měl na  očích, jen neviděl. Až  se mne  dotázal kolega  ze Slobodného vysielača  -Peter  Zábranský, navíc  neněmčinář  – není to náhodou  tohle?

Die beste Impfung gegen Covid-19

Ten článek jsem projížděl ZBĚŽNĚ nejméně  7x…. Bohužel zběžně  znamená  lajdácky, babišovsky,  takže mi v něm to  nejpodstatnější- ona  receptura  profesora Stöckera unikla.

Takže  to tímto napravuji.

Profesor   Stöcker  následovně, v německém originálu:

Man nehme dreimal 15 Mikrogramm rekombinante RBD der S1-Untereinheit (Arg319-Phe541) für eine Person. Als Adiuvans habe ich Alhydrogel von InvivoGen verwendet: Ordentlich durchschütteln und davon 200 Mikroliter mit der Tuberkulinspritze aufziehen. In eine größere Spritze 10 Milliliter Kochsalz aufziehen und die 200 Mikroliter dazugeben, mischen. Davon 500 Mikroliter pro Schuss, mit denen man seine Portion Antigen vermischt. Alles hübsch steril.

Mit einem einzigen 2000-Liter-Reaktor kann man 45 g Antigen pro Tag produzieren, das würde für 1 Million Personen reichen. Mittels eines Hochdichte-Kultursystems schafft man die fünffache Menge. Innerhalb eines halben Jahres könnte man Impfstoff für 80% der Bevölkerung Deutschlands in einem mittelgroßen Laborraum produzieren.

Což si dovolím zcela  laicky, neb problematika  virologie, epidemiologie, medicíny, farmacie, atd. mi  jest  naprosto vzdálena  jak terminologicky, tak znalostně, přeložit. Překlad proto berte  s maximální možnou opatrností.  V žádném případě nikomu nemohu doporučit, aby na  jeho základě  začal někde v polních podmínkách  vařit  superlék.  Současně  si výslovně vyhrazuji právo absolutní neodpovědnosti, za případné  kroky  kohokoliv, kdo by na základě  tohoto mého článku se pustil  do výroby  či distribuce přípravku. Takže nyní LAICKÁ  česká verze:

Vezměte třikrát  15 mikrogramů rekombinantní podjednotky S1 RBD (Arg319-Phe541) pro jednu osobu. Jako Adiuvans jsem použil Alhydrogel od InvivoGen: Důkladně jej protřepejte a tuberkulinovou stříkačkou z něj natáhněte 200 mikrolitrů. Větší injekční stříkačkou  natáhněte  10 mililitrů kuchyňské soli  a přidejte 200 mikrolitrů, promíchejte. 500 mikrolitrů na injekci, se kterou namícháte svou část antigenu. Všechno zásadně sterilní.

Jediný reaktor o objemu 2 000 litrů může produkovat 45 g antigenu denně, což by stačilo na 1 milion lidí.Použití systémů  s vysokou hustotou vytváří pětinásobné množství. Během šesti měsíců by bylo možné ve středně velké laboratoři vyrobit vakcínu pro 80% populace Německa.

Tolik  onen recept.

Každému zájemci důrazně  doporučuji se   seznámit  s originálním  článkem v německé verzi a možná vůbec nejlepší by bylo kontaktovat  přímo objevitele – profesora   Stöckera.

Na  svém blogu udává tento kontakt:

Prof. Dr. Winfried Stöcker
Am Sonnenberg 9
23627 Groß Grönau

 

vele  toho existuje zřejmě  i  firemní

Prof. Dr. med. Winfried Stöcker
Clinical Immunological Laboratory
Seekamp 31
23560 Lübeck
Germany

Phone:         +49 451 5855 100
                     for questions concerning invoices: +49 451 5855 102
Fax:   
          +49 451 5855 101

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.