Dnes Trikolora na Slobodném vysielači


S dnešní Trikolorou máme  všichni tři – tedy Intibo jako moderátor,  Roman Michelko i já  určitý problém.  V obou republikách se toho na vnitropolitické scéně  děje  tolik, především ovšem toho, co se vymyká  normálnímu rozumu,  že v době , kdy tahle  relace  na  Slobodném vysielači začínala, by  to klidně vystačilo na  tři  nebo čtyři vysílání  po sobě  a  nejspíš bychom tenkrát  byli přesvědčeni, že  se vše   vymklo  z kloubů.  Jenže doba koronavirová   plus  slovenští a čeští politikáři ? To je  dohromady   skutečně  dříve naprosto nevídaná  mixtura! Krize prostě  odhaluje  charaktery  a  odděluje zrno od plev.

Za  sebe,  s nelíčeným velkým smutkem, konstatuji,  že   charaktery, v pravém významu  toho slova, zejména ty, co by  současnou krizi nějak trochu zvládaly – nevidět  vůbec. A oddělování zrna od plev?  Špatná úroda  vážení! Jen  plevy, plevy  a zase plevy! Jádro se  neurodilo. Protože  oba  státy  zaujímají  v hitparádě  best in covid  celé planety  dvě  úplně nejdolejší  příčky. Níže  sestoupit  už nelze! Kdyby  ano, čeští a slovenští papaláši by  to hbitě předvedli.

Co z  té hromady politických námětů  uchopíme konkrétně  v tomto okamžik těžko říci. Netušíme  totiž , co všechno nám naši mocní  ještě  během těch pár  hodin, než se posadíme za mikrofony  – provedou.

V každém případě  – začínáme  , jako vždycky ,ve  20,30hod.

Připojte se k nám.

Romane, Intibo, a  vlk

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.