Sputnikstory IV


Ani v  nejdivočejším snu mne nenapadlo, že  Sputnikstory  se zvrhne  v nekonečný  seriál….leč  události kolem  SputnikuV ,vakcín a očkování se  doslova  valí.  Včera  během odpoledne  jsem vydal dva dodatky  Sputnikstory III.Nicméně  když jsemnarazil na  další zcela  zásadní  agenturní informaci ohledně  AstryZenecy,  došlo mi, že vydávat třetí  dodatek nemá  žádný  smysl.  A že  je nejrozumnější vydat  další  pokračování  tohoto neplánovaného seriálu. Kam stáhnu i obě  včerejší doplnění. Zejména  z důvodu, že  většina  čtenářů chodí Kosu  číst  dopoledne a to, co je  doplněno by je mohlo minout. K jejich škodě. Omlouvám se těm  z vás, kteří  ony  dva dodatky  už  stihli zachytit. Ale  přidávám jeden další. Velmi a velmi podstatný…

Dodatek z pondělního odpoledne:

O tom, že  licenci na  výrobu  Sputniku V  bylo psáno už v minulém díle.  Agentury právě  vydaly  zprávu,  že  dohodu o licenční produkci  uzavřeli také Němci. A dokonce obsahuje  také  novinku, jenž mne překvapila  -prý už  obdobná ujednání  má Španělsko a Francie.  Ovšem pro  německou/španělskou, francouzskou produkci platí  stejný  bobřík nikoliv mlčení, nýbrž ochromení – vyrábět se začne AŽ po …. no po schválení EMA!   Zajímalo by mne,  když Astra  tyhle  formality  splnuje a na trhu pořád  chybí, takže  AstraZeneca  zjevně nestíhá, proč  ti Italové/Němci/Španělé/Francouzi  nenabídnou  tomuhle farmagigantovi, že  radši zakoupí jeho licenci  a  radši hodlají čekat na  Rusa….  Není to náhodou proto, že  ohledně  Astry,  na rozdíl od Sputniku si jaksi, po svých zkušenostech nejsou  čímsi jistí?  Například kvalitou nebo zdravotní nezávadností?

Dodatek z  pondělního podvečera

Od jednoho z  kosířů, který  se  čirou náhodou zrovna  toulal po amerických  vládních serverech mi  došlo následující doplnění tohoto textu:k dnešnímu článku na Kose – náhodně jsem objevil výroční zprávu ministerstva zdravotnictví USA za rok 2020, v níž se na str. 49 píše:

Combatting malign influences in the Americas: OGA used diplomatic relations in the Americas region to mitigate efforts by states, including Cuba, Venezuela, and Russia, who are working to increase their influence in the region to the detriment of US safety and security. OGA coordinated with other U.S. government agencies to strengthen diplomatic ties and offer technical and humanitarian assistance to dissuade countries in the region from accepting aid from these ill-intentioned states. Examples include using OGA’s Health Attaché office to persuade Brazil to reject the Russian COVID-19 vaccine, and offering CDC technical assistance in lieu of Panama accepting an offer of Cuban doctors

„Boj proti zhoubným vlivům v Severní a Jižní Americe: Kancelář pro světové záležitosti Ministerstva zdravotnictví (OGA) využila diplomatické vztahy v regionu Ameriky ke zmírnění úsilí států, včetně Kuby, Venezuely a Ruska, které usilují o zvýšení svého vlivu v této oblasti na úkor bezpečnosti a zabezpečení USA. OGA koordinovala s dalšími vládními agenturami USA posílení diplomatických vztahů a nabídku technické a humanitární pomoci k odrazení zemí v regionu od přijímání pomoci od těchto států se špatnými úmysly. Příkladem může být využití kanceláře zdravotního atašé OGA k přesvědčení Brazílie, aby odmítla ruskou vakcínu COVID-19, a nabídka technické pomoci CDC namísto přijetí nabídky kubánských lékařů Panamě.“

https://www.hhs.gov/…pdf

Z uvedeného vyplývá, že USA už ani nemaskují své cíle a prostředky a jdou si tvrdě za svými cíli bez ohledu na cokoliv.

Sputnik prostě nesmí prorazit…. Dodávám já  spojenec  největší a  nejzásadnější rozhodl…

Ať to stojí  životů kolik chce! A  Babišové,Blatní, Petříčkové a Korčokové s Remišovými věrně  panáčkují.

Ovšem  v EU se  zjevně začíná  být na poplach. Kolem Astry Zenecy!  To je  ale  mela,jak při hospodské  rvačce. Agentury  sotva  stíhají  a vlk vůbec. Protože  sotva  se na  necelou hodinku  vzdálím od počítadla , už je  tady  rána jako do piána!

Německo, Francie a Itálie naráz stoply AstraZeneku. V ČR není důvod, tvrdí Blatný

převezmu to nejpodstatnější:

Německo pozastavuje očkování vakcínou AstraZeneca, napsal v pondělí server týdeníku Focus s odvoláním na německého ministra zdravotnictví Jense Spahna (CDU). Je to z obezřetnosti vzhledem ke zprávám o výskytu závažných případů krevních sraženin. Vzápětí ke stejnému kroku přistoupila také Francie a Itálie.

Spolková vláda se řídí aktuálním doporučením Institutu Paula Ehrlicha (PEI). Institut považuje za nezbytné, aby se uskutečnily další analýzy. Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) by měla rozhodnout, „zda a jak nové poznatky ovlivní schválení vakcíny“.

„Dnešní rozhodnutí je čistě preventivním opatřením,“ uvedl Spahn. Rozhodnutí podle jeho slov nebylo snadné. Institut Paula Ehrlicha konzultoval rozhodnutí s dalšími odborníky, uvedl Spahn. Aby se uchovala důvěra ve vakcínu, musí nyní odborníci v Německu a EU vakcínu důkladněji prozkoumat. Vedlejší účinky by nakonec neměly převažovat nad výhodami očkování, říká Spahn.

„Jednotlivé dávky vakcíny zůstanou v jednotlivých spolkových zemích, kam byly dodány,“ řekl Spahn. Zdůraznil, že chce počkat na rozhodnutí Evropské agentury pro léčivé přípravky (EMA). „Z toho vyplývá všechno ostatní,“ řekl na otázku týkající se možnosti druhého očkování jinou vakcínou.

Vzápětí se k Německu přidaly v pondělí ještě Francie a Itálie. Počkají na stanovisko EMA.

No a  v textu je i pěkná  mapička, ukazující, které evropské země  mají s  Astrou  větší  či menší potíž  a  minimálně předběžně  omezily  její používání. Nebyla kompletní. Scházelo očervenit  Švýcarsko, protože  to Astru  odmítlo vůbec. Tak jsem to neuměle  napravil. Správná mapka vyhlíží takto:

Co na  to český ministr  zdravotnictví?

Ten i nadále  věří  spojencům, jak  je  od  kauzy  Skripal v  ČR povinností, až za hrob:

Česko k pozastavení očkování vakcínou AstraZeneca podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) nepřistoupí. „I po konzultaci se SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv, pozn. red.) k tomu nenacházím důvod,“ uvedl Blatný s tím, že nebyla doposud prokázána příčinná souvislosti mezi incidenty.

Ne že bych byl překvapen!  Babiš  je  v evidentním  průšvihu, viz  poslední průzkum od  Kantaru, který, pokud  je pravdivý, mu bere  veškeré naděje  pro podzimní volby

V téhle  situaci nikdo nemůže  čekat, že  Blatný  přehodnotí stanovisko, nejméně  do okamžiku, než případný průšvih  veřejně oznámí i EMA.  Což  neoznámí,  jestliže  nedojde k podobnému skandálu jako kdysi dávno  u léku Contergan. Důvody jste četli včera.

Němci, Francouzi, Italové, Dáni, Irové, Švýcaři, Norové, Holanďané, Islanďané a  další nehodlají  nic riskovat. A  požadují důkladné  otestování. Aby  nevystavovali své občany  sebemenšímu riziku.

Ne tak Babišland. Jsme v maléru. Špitály přeplněné, 200 a více mrtvých denně. Volby na  krku. Jediná cesta, jak je snad zachránit,  je  přes  co nejrychlejší naočkování. Stůj co stůj.  Takže  Babiš  ani Blatný nekoukají napravo nalevo a píchají jako o život. O  život  českých pokusných králíků. Astra je  dobrá. Ale skoro už jen pro český póvl.

Zatím máme  štěstí, že  AstraZeneca  naštěstí  nestíhá a neplní  sjednané, podepsané a  předem  zaplacené dodávky a superspojenec, který sice  Astru zatím neschválil, asi ví proč,  ale má jí několik desítek milionů dávek v  magacínech  dostal náhlou politickou sklerozu, dokonale zapomenul na transatlantickou  solidaritu a  odmítá  truhle ne/bezpečnou vakcinu postoupit  svým  knechtům… omlouvám se – spojencům.

Česká republika  už není pevná  hráz socialismu a  míru, nýbrž  pevná  hráz proti SputnikuV a   ráj  očkování  AstrouZenecou.

Babiš  vědomě  spustil druhu vlnu na podzim, aby  uspěl v krajských volbách. Kvůli  volbám parlamentním nastartoval třetí tsunami vánočním rozvolněním a nyní  si  už zcela  a bezskrupulozně  zahrává s  celou populací a očkuje  cosi o čem  už většina  členských zemí EU  má  nepokryté pochybnosti!

Všimnou si  toho a pochopí  to vyznavači Církve Koblihy  nejsvětější?  Co s nimi  jejich za  živa svatý  vyvádí? Co takhle  zavést  pravidlo,  že  Astru  aplikují  jen Babišovým voličům a  ostatním ze zákona přidělí Pfizera nebo Modernu? Soudím, že by to bylo vrcholně  spravedlivé!  Přemýšlím,jak by  se tohle Babišákům líbilo…

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.