Dnes večer Hodina vlka na Slobodném vysielači


Dnešní Hodina vlka, která jako vždycky  začíná tradičně  ve 20,30 hod.  bude svým způsobem netradiční – zvedneme  v ní totiž úplně  stejné  téma jako ve včerejší Trikoloře, tedy  znovu Vrbětice. Dohodli jsme se tak na tom s Borískem.  Aniž bychom věděli, co všechno k tomuto tématu  v ní zazní. A nevím to ani v tuto chvíli, kdy  upoutávku píši, protože Trikolora  začne až za  dvě hodiny.

Ale více méně  si jsme jisti, že  nebudeme  mlátit prázdnou slámu a opakovat  pouze  věci, jež  už jste mohli slyšet včera. To téma už je tak široké a košaté, že  si určitě v něm najdeme  svou novou parketu.

Jste samozřejmě  srdečně  zváni, abyste se k nám připojili. Takže nezapomeňte –

ve 20,30 hod.

 

Ale než  tak  učiníte  či neučiníte, velmi úpěnlivě  prosím – podívejte  se na  aktuální finanční tachometr   Slobodného vysielača!!!!!

Tohle  je  MALÉR!!!!  Těžký  MALÉR!!! Měsíc  překročil 2/3 svého trvání, ale  Slobodný vysielač  má na  svém kontě pouze  něco málo přes polovinu sumy potřebné  na jeho měsíční provoz!!!!!

Nepamatuji, kdy situace byla  tak prekérní. Jestli kdy vůbec. Myslím, že ještě nikdy. Tohle  není na přežití a dokonce  ani na  nějaké  přežívání před  finanční smrtí. Tohle  už je  sama  ta  čitá finanční smrt!  Se vším všudy.

Fakt  se Slobodným vysielačem končíme? Jsme  tak špatní nebo jste  přestoupili radši na  vlnu RTVS či ČT, Markýzy nebo Novy, Deníku N v jeho slovenské či české mutaci  a vystačíte si s nimi?

Pokud  ano, dobře nám tak. Holt  jsme  špatní  a  v mediálním prostoru nemáme  co dělat. Ten patří  Havranům, Hribům, Tódovým, Jakubům Jandům, Petrům Kolářům a Pavlům Novotným, nedá se nic  dělat. Oni vás,když  nás  finančně  nepodržíte jistě  uspokojí víc.  I tak jsme  vděčni za podporu, kterou jste nám dosud  poskytovali. Ale zkuste  se zamyslet, jestli náhodou  vám Vysielač nebude scházet   třeba pozítří, za týden nebo za  dva. Jestli vám doopravdy  stačí  ten Havran s Tódovou, resp. Jakub Janda  s Pavlem Novotným. A jestli tedy nemá  smysl Slobodný  vysielač , VÁŠ  vysielač  opět podpořit a poslat mu pár  drobných!

Předem děkuji za pochopení!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.