Flash -Kosa i na Babišově počítači?


Mám  důvod se  domnívat, že  ano. Nikoliv ANO.

Včera mi kdosi zavolal. Sám od  sebe. Nikoliv ze  Strakovky nebo z vedení Agrofertu.  Nýbrž jeden z mých dlouholetých internetových, občas publikujících na Kose. A  sdělil mi, že

skeč z britského seriálu  Jistě  pane premiere, který jsem pro svou nadčasovost a dokonalou shodu  se  současnou vrbětickou taškařicí  vydal jako

Flash – Jak vznikly Vrbětice? Kosa předkládá nezvratný důkaz!!!

nabral  na síti značnou popularitu,takže  se začal šířit tzv.virálně, kdosi z těch takto obeslaných,  kdo mají na  Babiše  telefon, jak onehdá před volbami stálo na  každém bilboardu,  na něj upozornil samotného premiera osobně.

Netuším, jestli se  Andy  bavil, ale jako dvouminutové školení z praktické politiky, pokud ho opravdu podstoupil je k nezaplacení. Zejména  v okamžiku, kdy prosakují informace, že do finálových měsíců předvolební kampaně, v níž mu jde o politické přežití, český premiér navíc vbíhá podle zjištění Seznamu,  bez svého klíčového poradce, Čechoameričana Alexandra Brauna.

Toho, podle  chodbových pověstí, prý nemá  v tuzemsku kým nahradit.Ani Mára Prchal. Takže  já bych vřele doporučil celý seriál  Jistě pane  premiere! Možná, kvůli  stravitelnosti pro současného předesedu  vlády  by  šlo upravit  název na  ANO pane premiere!  Osobně  si myslím,že  nic lepšího  dnes Babiš  pro předvolební  kampaň a  řízení svého úřadu získat nemůže. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.