Covidpas aneb jak prohrát volby


Začínám mít  předvolebních parlamentních  hrátek plné zuby.Nejsem totiž vůbec  zvědav na politiku typu  čím hůře, tím lépe  a na  obrovské množství  evidentních lží jimiž jsme neustále vystavováni a to jen proto, že  partaje  loví  duše  v  co nejkalnějších  vodách.

Budu  konkrétní. Pseudoministr  zdravotnictví Vojtěch,  kterého opravdu nemusím, předložil do sněmovny návrh  zákonné předlohy, kterou chtěl protlačit  parlamentem  v zrychleném režimu, tedy  na jedno čtení a jenž  regulovala  technické podmínky  pro vydání tzv. covidpasu o jehož  přijetí  a instalaci plošně  v  členských zemích  rozhodla Evropská  unie, konkrétně  Evropský parlament,  v závěru minulého týdne.

Šlo o technickou  normu! O  nastavení podmínek kdy, jak, v  jaké formě a s jakými údaji  se bude  vydávat ten  český certifikát. Tak aby jej  akceptovala  celá  sedmadvacítka. A  určitě  i řad a dalších, nečlenských zemí. Určitě se připojí Britové, Island, Norsko, Švýcarsko, Turecko, arabské středomořské  země,  nepochybně  i  tradiční  karibské  turistické  destinace  typu  Dominikána  nebo Kuba.  A  jsem si jistý, že dříve  či později   i  Spojené státy, Austrálie , Kanada, Japonsko, atd. atd.

Když půjde  o  pas  celoevropský.    Ten  návrh  zákona EP  o covid pasech,  který  jsme  stejně  vázáni přístupovými dohodami  s EU implementovat  do našeho právního pořádku, možná  nebyl ve  právě  o tu   funkčnost  jde! Do začátku prázdnin a  tím pádem startu hlavní turistické sezony  schází  dva  týdny.

Nicméně  soustředěná opozice všeho druhu,  Vojtěchovi vystavila  stopku a  zákon  tu odmítla  s různým  nesmyslným  blábolením, tu  označila  za naprosto nadbytečný, prý to lze  zařídit jinak.  Zájem občana  ji vůbec  nezajímal, jediné co kalkulovala  byl výnos hlasů ve volbách.

Ve  skutečnosti  za  tím není nic  jiného  než  zlá vůle a  snaha komplikovat, co zmákli všude v  Evropě,   nedokáže  zařídit!

Předvedli minulý týden ohledně  covid  pasu  přesně  totéž,, co ohledně prodloužení nouzového stavu  11. února  2021! Stejně  trapné, ba hanebné kalkuly, stejné  bláboly.

Tenkrát  klidně  svým podlým kramařením ohrozili  statisíce  občanů na  životě, protože  třetí  covidová  vlna  zrovnat kulminovala.  Naštěstí jejich vlastní  hejtmani  ukázali obyčejnou lidskou příčetnost  a ten zločin na  spoluobčanech zarazili.

Teď  žádná podobná   pomoc  Babišovi a jeho vládě nehrozí. Takže  občan  a jeho rodinná dovolená  jsou opět jen a pouze  rukojmími politikářů z opozice, kteří  se hodlají buď prodrat k moci za každou  cenu  nebo alespoň,  pokud  nemají reálné  vládní ambice, hodlají v  v tom nejhorším bahně  nalovit reálně idiotskými  prohlášeními co nejvíce  duševně  deklasovaných  voličů. 

Hodlám  se  v  dalším věnovat  oběma  těmto opozičním skupinám.  

Začnu   koalicemi.  Z těch doslova  čiší, jak  se jen jen  třesou na to aby  převzaly  vládu a  vymetli Babiše  ze  Strakovky. A při tom ještě  všemi prostředky / zejména SPOLU a především ODS/  už dopředu bojují se svými budoucími vládně koaličními partnery. Jsem si jistý,  že  pokud  skutečně  obě koaly  získají alespoň vytoužených  101,  tak to si teprv  užijeme! Především   velké domácí demokratické zabijačky.To budou  cucky  lítat!

Ale to příliš  předbíhám. Dnes je to o covid pasech.

Motivace demobloku  je  už popsána – znemožnit  jednoduchý technický  zákon, který by  Babišovi  umožnil otevřít  cestování  pro české  turisty a   snadno   efektivně  vyřešit nutné technikálie. Tahle  část opozice chce  zamezit  tomu, aby   lidé  takhle  náhodou na  chorvatských nebo kdo ví jakých pláží nezapomněli  na  zimní a  jarní covidovou  dobu  temna  a 30 000 mrtvých.  Nebo aspoň  ne  úplně.

Rozumím těmhle  počtům.  Opakovaně  píši, že  jestli se povede  bezcovidové  léto a co největší návrat k normálu  a další vlna  korony  nevypukne  do voleb,  Babišovy  preference  se  určitě  zvednou a pak vůbec  není jisté, že nyní  namistrovaná  opozice  přesedne  do vládních lavic.  Přesto, že  já sám si  ani maličko  nepřeji, aby  současný bohuželpremier  ve Strakovce  zůstal. Nicméně  když  dělám analytický závěr, neberu na  svá přání  žádný ohled. Zajímají mne jen  fakta  z toho vyplývající  závěry.

To že  chápu  pohnutky konání   demoopozice , neznamená, že  to akceptuji a  už  vůbec  ne, že  snad  schvaluji.   Vždycky, alespoň u mne  je  vocaď pocaď!  A  vždycky bude. Taktika  čím hůře, tím lépe je mi naprosto cizí.  Bez ohledu na to, kdo ji provozuje. A  kdy jí provozuje. Protože  jestliže  bych  ji připustil ve  smyslu nějakého vyššího dobra, spočívajícího v odstranění  mého dnešního nepřítele, pak nutně  musím být připraven na  to, že  ji někdo příště uplatní vůči mně  a mým  základním zájmům! Ve jméno svého vyššího dobra.

Vojtěch s Babišem  nepochybně  jsou opozicí  zahnáni do kouta. Jednoduché, srozumitelné a  snadné řešení  současné vládě  je  znemožněno. Takže  zbývají všelijaké  netradiční a  silně komplikované cestičky. Prý současná legislativa  stačí…..  Řekl bych především k tomu, aby  všelijací potížisté a kverulanti  absenci zákona  o covid  pasu   využili k dalším  žalobám  u  různých  stupňů českých soudů  proti vládě  pro  zneužití toho a onoho zákona  nebo vládní  vyhlášky. A  při už zcela  nezastřeném aktivistickém přístupu různých oudů tuzemské justice , lze  snadno očekávat  příslušné  rozsudky. Vařící  vládu uprostřed  hlavní  dovolenkové sezony. 

Takhle  nějak to má tzv. demokratická  opozice  sesumírováno.

Jenže  snadno se může  stát, že píše  účet bez hostinského!  Česko není  izolováno jako třeba  Gronsko. Je  uprostřed  Evropy.  A v případě realizace zmíněného  potížstického scénáře  se velmi lehce stane,  že  myslící  část nerozhodnutých  voličů se  rozhlédne kolem sebe a zjistí  že ve  všech  sousedních státech jednotný evropský  covid  pas  hladce prošel a je  vystavován, že  Němci, Rakušané, Poláci, Maďaři, Slováci, prostě občané všech ostatních 26 členských států cestují, jako by se nechumelilo a  jen v Česku to drhne. Tohle, přesně  tohle  je také opozičním cílem. Jenže  výsledkem vůbec  nemusí  být  zavrhnutí  Babiše!  Existuje  i zcela  opačná varianta!   A nechť nikdo nepochybuje, že  Babiš, jestliže  něco takového nastane, to bude umět patřičně  zkomunikovat! Ve  smyslu  –  já  chtěl, oni mi to znemožnili! Nic neumí lépe  než  fňukat a  fňukat,  že  by  se Panna  sedmibolestná  ustrnula! Bude potom opravdu platit  čím hůře  tím lépe nebo spíše  – kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá?     

Uvědomme  si , že  se nehraje o rozhodnutý elektorát, nýbrž  o  nepevné, nerozhodnuté  voliče!!!  Tady  se bude lámat chleba. A ti nehodlají  řešit  nějaké  velké potíže, když míří  za hranice  všedních  dnů!!! A  viníka nehledají podle  nějaké  analytické  viny, nýbrž  podle  šikovnější  propagandy!  A tady  zatím  opozice  za  Babišem kulhá  na obě  nohy  o mnoho a mnoho kilometrů.

Nechápu  tzv. demoopozici!  Na jejím  místě  bych tu  šikanu kolem  covid  pasu  nehrál.  Stačilo bleskově  připravit  vlastní, jednoduchý  návrh  tohoto zákona, na  co nejširší  platformě, například  i s komunisty a  Babiše  následně  donutit, aby  jeho poslanci  hlasovali pro tento návrh. S  tím, že po přijetí  by se  to odprezentovalo  ve  stylu  – MY, a nikoliv  packal Babiš  jsme  vám umožnili totéž  co mají ve  zbytku Evropy – totiž svobodu  postcovidového cestování!!!  My! 

Zřejmě  pro  obě  koaliční party  příliš  složitá  úvaha. Trucy  a  kverulantství jsou  daleko snazší.Tam netřeba  myslet!  Pirátsko starostenké uskupení už  v preferencích neroste,  dokonce mírně  klesá. SPOLU podle mne  už také nemají moc  kde brát.

Chtějí li nakonec  volby prohrát a  takový  Šlachta ve  sněmovně, je  dalším nepřehlédnutelným signálem, že  je  na jejich  místě  třeba  vrcholné opatrnosti, myslím, že  ohledně  covid pasů nastoupili na  tu „správnou “ trajektorii.

Tím se cítím být vypořádán s tzv. demoblokem. 

Jenže  to není celá  současná parlamentní opozice.   Máme zde ještě KSČM a  Kanimůru a jeho tlupu, tedy tzv. antisystémovou opozici.

Komunisté sice dělali vlny  a tvrdili, jako například  ústy poslance  Luzara,  že  jako  proč  covid  pas, když by lidé mohli prokazovat svou způsobilost cestovat  jinak. Například  testem  na přítomnost protilátek v jejich těle.  Ale ve skutečnosti šlo o něco úplně jiného  – vrátit  Babišovi  to, jak s nimi zacházel. Jak je  zneužíval  a podváděl! Když už  ho chtě nechtě doslova  museli podržet  ve sněmovně  při  posledním hlasování o nedůvěře.   Tomu naprosto rozumím. Také bych mu to spočítal.   Už proto, že  kmen komunistických voličů  je nejspíše  ten úplně poslední, který prahne  po vycestování za hranice. 

Jinak je to ovšem s Kanimůrou! Ten spustil tradiční vylhané  bláboly  pro zcela  dementní  voliče:

-že  si Brusel přisvojuje  jakousi novou pravomoc  na úkor  národních států

-že  citlivá data  dostanou do ruky  cizí státy  a mohou je zneužít

-že se  zavádějí  občané první a druhé  kategorie, rozuměj  očkovaní a neočkovaní. Ti  první mohou  cestovat, ti druzí nikoliv. A to prý je nepřípustné.

Rovnou konstatuji, že  tohle  může  Kanimůrovi zbaštit  jedině  někdo i IQ  šneka  zahradního  nebo čerstvý lobotomik.  A  to ve všech třech případech!

EU si v  daném případě NEPŘISVOJILA  ŹÁDNOU  novou pravomoc  a  už vůbec  ne  na úkor  národních států! Je to přesně  naopak!  EU  vyjednala  pro  všechny  své  členy  dokument, který  bud e univerzálně platit v celé unii.  Kdyby  to nechala  být, musela  by  každá  země  jednat  s každou ze  zbylých 26ti o uznání svého národního dokumentu!  Což by  jednak zabralo spoustu  času  – cca 326 dvoustranných jednání a jednak  každý  stát by nejspíš  stanovil nějaký speciální požadavek, jak takový  dokument  má vypadat.

Ten má zájemcům usnadnit cestování, ve skutečnosti však především po technické stránce.

Schválený covidový certifikát obyvatelům EU zaručuje, že jim jejich země na požádání bezplatně vydá digitální či papírové osvědčení, které musí uznávat všechny země v unii. Certifikáty budou k dispozici plně očkovaným lidem, majitelům čerstvých PCR či antigenních testů s negativním výsledkem či lidem, co v posledním půlroce nemoc prodělali.

EU prostě  navrhla  univerzální elektronický, snadno přenositelný dokument,  se souhlasem všech  členů a je hotovo. Tedy  až na  český parlament.  Žádná nová přisvojená pravomoc.

Pokud by mi někdo nechtěl věřit,  pak poukazuji  na  praxi, kterou provozuje  například Británie oproti českým  fotbalovým fandům, kteří by  chtěli na  ostrovy  na  zápasy  české repre v  rámci fotbalového ME. Ani náhodou  nestačí koupit  si  vstupenku  v  rozmezí  12-26 tisíc Kč/zápas, k tomu letenku tam a  zpět, zarezervovat hotel atd. atd.  Britové nenechají z letadla  vystoupit  nikoho, kdo nemá  čerstvá PCR  test.  Následuje  povinná  10ti denní karanténa  na  náklady cestujícího / nedodržení  je  sankcionováno naprosto drastickými pokutami/ a během karantény  musí  dotyčný, opět na  svůj náklad  absolvovat  další  dva PCR testy.  A  když je vše ok.  tak po těch deseti dnech a  třech testech ,  ten fotbálek… Jen  naprostý blázen by něco takového  absolvoval.  Kdyby  už fungoval jednotný evropský covid pas, jsem přesvědčen, že by jej  akceptovali  i Britové.  Protože  EU je pro ně  nepochybně  autorita a  její razítko cosi znamená. Na  rozdíl  od  dokumentů a  razítek Babišistánu.  Ovšem Kanimůra je proti a klidně  nechá  každého  českého občana  šikanovat v  cizině!

Podobně je  to  s oním  „předáváním  těch citlivých údajů cizím státům“, kde mohou být  zneužity. Po Unii  se nyní tuje  buď  s  občanským průkazem  nebo pasem. Oba  dokumenty  obsahují  naše údaje  v tzv. strojově  čtecí  zoně,  kde si  je  cizí  úřady  automaticky mohou  zkopírovat. Covid pas nemá nic  navíc. Kromě  data  očkování a  typu použité  vakciny. Tohle  chce  šikmooký krysař utajit,  

A zneužití  oněch údajů?  Naprostý a na výsost  drzý Kanimůrův výmysl.  Předpokládám, že  jako  poměrně  bohatý  našinec používá  několik  kreditních a debetních bankovních  karet. Zřejmě  od  organizací  Mastercard  nebo Visa. K vystavení  funkční karty musel předat své bance a  ta následně  jedné  z těchto dvou organizací  řadu svých citlivých údajů. Například do  své úvěrové spolehlivosti. Následně  při používání  karet v praxi banka i obě  kartové společnosti přesně  ví , za  co , kde  a kolik Kanimůra  utratil. A  vedou si o něm přesné a  důvěrné profily v  tomto směru.    Což  jsou nesrovnatelně  senzitivnější údaje  než  u covid pasu.  A  všechny  jsou v  držení  cizích organizací a navíc  k nim mají  snadný přístup bezpečnostní složky  jiných států!!! Zajímavé je, že  tohle  šikmookému fýrovi  nepřekáží!

A to zneužití?  Že  u bankovních karet zneužití  snadno hrozí, víme  všichni. Vedle  toho jak Visa  tak Mastercard   už si vyzkoušely  masivní únik dat  ze  svých databází, A  ta data  následně byla zneužita!  Nevšiml jsem si , že by  Kanimůra  varoval  své věrné před používáním a pořizováním  platebních  karet! 

Ten  pravý  argument  jeho opozice  vůči  covid pasům  je  až ten třetí  – rozdělení občanů na  ty, co covid pas  obdrží, tedy očkovaní, ti po onemocnění nebo ti  s testy a  na  ty , co  utřou  slzu  nebo nudli. To podle  své nátury.  Tedy  na  ty, co vycestují  a  ty, co zůstanou dřepět  na zadku. Jinak  řečeno – na  ty, co se očkovat nechali a na  covid ignory, kteří nebudou dělat pokusné  králíky, zejména  když  žádný  covid  přece  není a  všechno je podvod!

Každý se může  svobodně  rozhodnout  – nechám/nenechám se očkovat.  ‚Ovšem každá volba je vždycky  s  důsledky. Můj  názor  na tohle  znáte. Kdyby  to bylo po mém, pak každý,  kdo očkování  odmítne /kromě speciálních případů, kdy  existuje  zcela konkrétní  a vážný  důvod proti  očkování – zejména  zdravotní/ by  si platil, v případě koronaonemocnění veškeré  náklady léčení  sám, mimo systém zdravotního pojištění. Stát mu nabídl bezplatnou možnost, on ji odmítl, tak nechť si za  tím svým rozhodnutím stojí až  do pověstných hrdel a statků!  Ale tohle  nikdo ani nenavrhnul, natož, aby  to prošlo. Takže  covidignoři podléhají  omezení,  že  když  nejsou očkováni, tak prostě  se budou potýkat v budoucnu  s celou  řadou omezení. Tohle je  jistota. A Kanimůra  loví  mezi nimi   a oni mu  rádi přikyvují  – my  NEJSME OBČANÉ  DRUHÉHO  ŘÁDU!

Aniž by jim došlo, že o tom,  jestli  překročí hranice  Česka  nerozhoduje nikdo v tuzemsku, nýbrž  orgány  cílové země  a tranzitních  zemí.  A  jestliže  někdo do onoho Chorvatska  vyrazí  autem, pak  pouze  se souhlasem  Maďarska, Slovenska, Rakouska, Slovinska a především hostitelské země.  A  je na  beton,  že  ty  z toho covid pasu prostě  nesleví. Ať  si  Okamura blábolí jak chce!    Stejně  dopadnou,c o nevidět, ti, co  opět  vyrazí za nákupy  do blízkého přehraničí.

Covid ignorům s výrazně  sníženou inteligencí  orgány  sousedních  států  velmi rychle  vysvětlí,  že  sice mají právo odmítnout  očkování, ale  oni nejsou   povinováni  je  vpustit  na svoje  území! Že jim nějaký  český politický  prodavač  zázračných hrnců nebude  určovat koho si na  své  území mají vpustit a  koho nikoliv. Ať  se obrátí na Kanimůru, ať jim ty  zavřené hranic e otevře!

Prostě  uplatní svou národní  suverenitu a svrchovanost!

A jen tak mimochodem  – zajímalo by mne , jak si Kanimůra představuje  cestovní  ruch do České republiky! Tam   také hodlá  k nám vpustit  každého, aniž  by  se  zajímal, jak to má  s covidem? Jestli představuje  pro Česko ohrožení a dovoz  nějaké agresivní mutace nebo  ne? 

Je to prostě  s tímhle  šíbrem jako vždycky! Zdánlivě libě  znějící  plky , za kterými  při jednoduchém přezkoumání  je  jedno  velké NIC!  Bohužel tahle  země oplývá  nadkritickým množstvím  duševních  paraplympioniků. Kteří na podobné  bláboly  slyší a dostanou ho do parlamentu.

To  nemluvím o naprosté trivialitě, která evidentně  houfu krysařových následovníků nedochází  – že eventualitou  ke  covid pasu je  papírový  certifikát, kteří  jsme my  všichni očkovaní obdrželi automaticky  po absolvování druhé  dávky. Na  ten nejspíš e bude  možný průjezd  přes  hranice  také.  A ten jim  jejich  lovec  duší  v bahně  lidské hlouposti nezajistí  i kdyby  se na  hlavu  postavil, po hlavě  skákal a ušima odrážel.  

Covid  pas není  žádná  bruselská  vymyšlenost nebo šikana. Jde o technickou  záležitost. Která  Evropě zase o krok pomůže  přiblížit se stavu před  covidem. I proti  vůli  české demo  či lumpen opozice a  evidentní tuposti  značné části tuzemského obyvatelstva.

Je ovšem naprosto  šokující, co všechno  je  ochotna  česká politická  věrchuška ochotna  způsobit  občanům těhle  země  kvůli  volebním hlasům….Jak to, že  se takovýhle  sliz  dostal až do parlamentu?

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.