Kdy začnou utíkat lidé z USA do Severní Koreje?


Ačkoliv  si  téměř  ve  sto procent  případů  nechávám odpověd , nastolenou v titulku  nebo  začátku jakéhokoliv  článku, až na úplný  závěr, tentokrát odpovím  hned – NIKDY!

Tak proč  ten titulek?

Protože i  vám nepochybně  přes monitor  proběhl  následující  titulek

„Horší než Severní Korea.“ Známá uprchlice z KLDR je zděšená politickou korektností v USA

Který  obsahoval, cosi,  co ještě, dejme  tomu,  většina  z nás ještě před půl  rokem považovala  za nemožné.  A  z čeho  těm  jedině  správným musela  spadnout  čelist  tak, že ji dosud  vláčí po zemi.

Kritikem současnosti, resp. politkorektnosti, která  se dokonale  vymkla  z kloubů,  není  nikdo jiný  než sedmadvacetiletá Yeonmi Parková uprchla z režimu Severní Koreje v roce 2007, když jí bylo 13 let. Spolu s matkou se dostaly do Číny, kde padly do rukou obchodníkům s lidmi a byly prodány do otroctví. S pomocí křesťanských misionářů se jim pak podařilo uprchnout do Mongolska a nakonec našly útočiště v Jižní Koreji. O svých zážitcích sepsala knihu s názvem Abych přežila: Můj útěk ze Severní Koreje.

Tedy někdo,  kdo  na  vlastní  kůži zažil  teror  režimu, proti jehož  praktikám československá  padesátá léta, která  už  skoro nikdo  v naší populaci nepamatuje, představovala  procházku  růžovou zahradou, zakončenou opulentní návštěvou  cukrárny.

Zajímalo by  mne, co  se  asi tak honilo  hlavou těm jedině  správným  politickým  a mediálním  vymývačům hlav  v celém  euroatlantickém civilizačním  okruhu,  když  četli, či přímo na  Fox News   slyšeli,  jak konstatuje a  konto dnešních USA například  toto:

„Ani Severní Korea není tak šílená,“ prohlásila dokonce. „Vymývají vám (tam) mozek ( na  amerických univerzitách).“

„Čekala jsem, že platím takové jmění, vynakládám tolik času a energie, abych se naučila myslet. Jenže oni vás tam učí myslet tak, jak oni chtějí, abyste mysleli,“ řekla. „Uvědomila jsem si, páni, to je šílenství. Myslela jsem, že Amerika je jiná, ale viděla jsem mezi ní a Severní Koreou tolik podobností, že jsem dostala strach.“

Nebo když popisovala, jak ji třeba pracovnice školy pokárala za to, že řekla, že má ráda západní literaturu, například knihy britské spisovatelky Jane Austenové. „Řekla mi: ‚Věděla jste, že ti autoři měli koloniální uvažování? Byli to rasisti a bigoti a podvědomě vám vymývají mozek‘,“

Podobně ji zarazilo, proč má některé spolužáky označovat jako „oni“, ne „on“ či „ona“. Šokovalo ji, když studenti na každém semináři oznamovali, jak si přejí být označováni. „Angličtina je můj třetí jazyk. Naučila jsem se ji v dospělosti. Někdy omylem stále říkám ‚on‘ nebo ‚ona‘ a teď po mně chtějí, abych těm lidem říkala místo toho ‚oni‘? Jak to mám sakra začlenit do své mluvy? Byl to chaos. Přišlo mi to jako úpadek civilizace,“ uvedla. „Severní Korea byla fakt šílená, ale ne takhle šílená,“ přiznala.

Parková se po řadě hádek s vyučujícími i studenty nakonec naučila „držet pusu zavřenou“. „Viděla jsem útlak, vím, jak vypadá,“ podotkla. „Tahle děcka pořád opakují, jak jsou utlačována, kolik zažila nespravedlnosti. Nemají ponětí, jak to je těžké být svobodný.“

„Lidé v Americe se můžou přetrhnout, aby předali svá práva a moc vládě. To mě děsí nejvíce,“ uvedla lidskoprávní aktivistka. „Vy (Američané) jste přišli o zdravý rozum na takové úrovni, že to já coby Severokorejka nemůžu ani pochopit.

Jak vám v této souvislosti zní  Bidenovo ženevské mudrování po setkání s  Putinem ohledně lidských práv, které  tak ochotně  a snaživě  rozmazávali všelijací  Petrové Kolářové?:

 Budeme ale i nadále nastolovat témata lidských práv, protože to nás dělá to, kým jsme,” vysvětloval Biden s tím, že právě svoboda, dodržování lidských práv a svoboda slova jsou fundamentálními hodnotami Spojených států.

„Je to součást DNA našeho národa, lidská práva vždy budou na jednacím stole. Jak bych mohl být prezidentem Spojených států amerických a neozvat se proti porušování lidských práv. Na rozdíl od jiných zemí včetně Ruska jsme produktem určitého ideálu. My svá práva nemáme od vlády, máme je od narození a vládě je svěřujeme,” nechal se dále slyšet Biden.

Dobře  si ta  slova  o lidských právech od narození zapamatujte!

Vůbec  nepochybuji,  že pokud  nositelé  onoho jedině  správného a přípustného názoru tu Korejku vůbec  vzali na  vědomí, okamžitě  se  schovali právě za  ten  Bidenův mudroslov  ze  Švýcar.

A  rozhodně  si nevezmou  k ruce  nějaké podrobné  dějiny  USA,  kde jak  Biden tvrdí, jsou  lidská práva  zakodována už v  DNA jak státu, tak  každého občana, aby  si následně položil  triviální  ověřovací otázky, jak to s těmi lidskými právy v  Americe doopravdy  historicky  bylo?!

Jak se to snáší   s tím, že  cca prvních  sto let  existence USA  a Američanů země  oficiálně  umožňovala  otroctví, včetně toho, že  řada  tzv. otců zakladatelů  vlastnila  otroky? Jak s  tím, že  původní  obyvatelstvo kontinentu,  bylo podrobeno v podstatě  nelítostné  genocidě před vznikem USA i po jejich prohlášení až do roku 1920, kdy  skončil poslední indiánský odboj? A  jak se ta  DNA projevila  v  dalších skoro   sto letech po zrušení  otroctví,  kdy  už  sice  nikdo nemohl dále  vlastnit  svého barevného spoluobčana, nicméně  ti  ani zdaleka  nedisponoval  rovnocennými občanskými právy  jako  bílí příslušníci  národa a  dočkali se jich  plošně  v  celých USA  až začátkem 70-tých let?

Proč  ta  DNA  mlčela nebo nebyla  rozpoznána?

Petr Kolář  a  další pravověrní  sami sebe  zcela  určitě podobných úvah  ušetřili!!  Nejspíš  by  nyní  klasicky  prefabrikovaně podotkli cosi dementního  ve  smyslu  – už zase jeden co  si neodpustí  – a vy  zase  bijete  černochy!!!

Hluboký  omyl! Nejde mi o historické  reminiscence! Minulost  nelze změnit.  Ať se budeme/budete snažit  sebevíce.  Jde mi  o současnost!

O tu Korejku. Protože  ti jedině  a vždycky  správní  snadno prohlásí – když se  jí tu nelíbí, tak ať se pakuje  zpátky  do Kimlandu. Nebo  – kdo ví, co je  zač?  Co takhle  jestli  ten její příběh  není  jen  legendou, kterou jí vybavil  Kim a podstrčil nám ji  do našeho  překrásného jedinečného liberálního světa, aby  jej rafinovaně  a  asiatsky  lstivě  rozvracel  a dokonce rozvrátil??!! Jako bych to viděl a  slyšel!  V nejlepším případě  ji tenhle  spolek  ignoruje. Jako by  neexistovala.  Socialismus,  pardon liberalismus a politkorektnost  si rozvracet nedáme!!!!

Zkusím rozvinout  sci fi teorii, že  dnes  z nějakého  fantas důvodu  zavítají  na Kosu tihle jedině  správní, aby si rozšířili obzory /konečně 🙂 / a čtou tento článek.  V takovém případě jim  sděluji, že

-paní Park není  Kimem podstrčené kukaččí vejce a ke  svému názoru má  spoustu víc než dobrých důvodů

-pro náš   západní svět  by se  stalo obrovsky  přínosným, kdyby  mnoho a mnoho odpovědných, a  to na obou březích  Atlantiku, vzalo zcela mimořádně  vážně  vše, co sděluje. Protože  začíná  jít  o  přežití našeho civilizačního okruhu!!!!

Umím si  živě  nyní  představit  jejich  úšklebky  a  a povýšené  velkopanské  kritiky na mojí  adresu.

Takže  přišel  čas doplnit  do tohoto textu  důvod, proč  vlastně  vznikl. Sděleními  z článku , který onehdá přinesl server iDnes.cz,  Jenž  asi ani Petr Kolář a spol.  nepokládají  za  severokorejskou, čínskou, kremelskou, či kdo ví jakou  jinou  propagandistickou  troubu, či  hybridní  zbraň  cílící  na  naše  nenahraditelné hodnoty a  popisující, jak to vlastně  s tou  DNA  a lidskými právy, nikoliv  v  historických, nýbrž  dnešních USA,  v  reálu je! Šok a zase  šok a  dokobalé vysvětlení  kritiky  paní Park! Přiznávám,  že ještě  teď a to už  ten článek držím několik dní,  jsem z něj vysloveně  vedle. Převezmu  z něj podstatné části a budete mi muset  věřit,  že  bez sebemenších úprav, neboť  patří do placené  čísti  iDnes:

Ve vzduchu je bělošský jed. Amerika začíná posuzovat lidi podle barvy kůže

Napadlo by vás, že dokonce nemluvňata mohou být rasisty? Zaměstnanci hollywoodského obra Walt Disney už to vědí. Osm tisíc jich prochází školením, aby cítili vinu a hanbu za systémový rasismus a bělošské privilegium.

Kromě jiného jim také sdělili otřesnou zprávu, že u dětí se projevují první známky rasismu ve třech měsících a čtyřletí bílí caparti už pociťují silnou zaujatost ve prospěch bělošství.

V Seattlu školní úřad oznámil bílým učitelům, že se provinili „duchovní vraždou na černých dětech“. Rodiče, kteří během lockdownu slyšeli, co učitelé občas hustí do dětí v rámci výchovy proti rasismu, si stěžují. Třeba když zjistili, že jejich prvňák musí „dekonstruovat své rasové a sexuální identity“, jako v kalifornském Cupertinu.

Ale nejde jen o školy a děti. Kalifornská vládní agentura na ochranu živé přírody dospěla k názoru, že černoši si tolik neužívají života v přírodě „kvůli bělošskému rasismu, generačnímu traumatu a historicky daným obavám z lynčování“.

Válečné námořnictvo doporučilo svým příslušníkům četbu pokrokářských biblí Jak být antirasistou a Bílá křehkost, která tvrdí, že běloši mají rasismus vrozený rasismus a bělošské privilegium.

Má to ale háček. Teorie obsahuje past. Nesouhlas s ní je důkazem rasismu a toho, že je třeba zavést ji do života jako sůl.

Dokonce Národní laboratoře Sandia v Novém Mexiku, kde se navrhují americké jaderné zbraně, poslaly své mužské zaměstnance na třídenní převýchovný kurz, kde jim bylo řečeno, že „bělošská mužská kultura je stejná jako Ku-klux-klan, zastánci bílé nadvlády a masové vraždy“. Vědci a manažeři se pak museli zříct svých „bělošských mužských výsad“ a napsat omluvný dopis fiktivní ženě a člověku s jinou barvou pleti.

Věci došly tak daleko, že dokonce Martin Luther King, ještě včera vzývaná modla a oběť boje za práva černochů, je náhle považován na hlasatele bludů a kolaborantského strýčka Toma.

Tenhle velký americký zvrat plyne z obskurního učení, jemuž se říká kritická rasová teorie a jež náhle proniká Amerikou, když celá desetiletí živořilo jen na univerzitních katedrách a v časopisech, jež nikdo nečetl.

Dosud byl cíl boje proti rasismu chápán jako dosažení „barvoslepé“ Ameriky. To je Kingův výraz. Jak řekl, ta přijde, až lidé nebudou posuzováni podle barvy pleti, ale podle charakteru.

Jenže teď mají být posuzováni naopak podle kůže, protože ta podle kritické rasové teorie určuje vše. Nejde  o to, co umíte, ale jakou máte barvu.

Teorie se začala rodit v 70. letech mezi několika univerzitními učiteli zklamanými tím, že velký pokrok a tempo v lidských právech ze 60. letech se takřka zarazil.

Jediné vysvětlení, jež je napadlo, bylo toto: dál se to nehne, protože Amerika je ve skutečnosti postavená na rasismu. Tahle idea stála u zrodu Ameriky. Žádná svoboda, jak se to traduje. A příslušnost k rase je uniformou, která říká, kým jste.

Když jste bílý, jste nositel bílého privilegia. Máte rasismus vrozený. Ani o tom nevíte, nemusíte si myslet, že jste rasista, ale jste, protože máte moc. Ta je vrostlá do kořenů státu, od školních rad a firem po soudy. Je to moc pro vás. Jste utlačovatel. Když jste černí, rudí nebo zelení, jste utlačovaní. Nikdy nemůžete být rasisty, protože nemáte moc.

Na této teorii, která bojuje proti rasismu, je zvláštní, že úplně v pohodě povoluje rasismus jako antirasismus. Jeden z jejích klíčových bodů zní, že je v pořádku diskriminovat na rasovém základě, pokud to přispěje k povznesení menšin.

Jasně to popsal jeden z nových pokrokářských hrdinů Ibram X. Kendl (dříve Henry Rogers) v bestselleru Jak být antirasista: „Jediným lékem na rasovou diskriminaci je antirasová diskriminace. Jediným lékem na minulou diskriminaci je současná diskriminace. Jediným lékem na současnou diskriminaci je budoucí diskriminace.“ Čili existuje špatná diskriminace, což je rasismus, a dobrá, jíž je antirasismus.

Volby v roce 2016 vyhrál Donald Trump a levice řešila nepochopitelnou záhadu, proč ho volilo tolik lidí a co byli zač. Protože Trumpa už v kampani prohlásila za rasistu a symbol zpátečnické bílé Ameriky, která se nechce vzdát svých výsad, přeložila si to tak, že půlka země jsou stejní dinosauři. Ta hrůza… Pak bílý policista zaklekl George Floyda, a tím se to jako by potvrdilo. A vše se pořádně rozjelo.

Kritická rasová teorie šipkou naskočila do mainstreamu a zahájila rychlý pochod americkými institucemi.

Najednou probíhá školení ve vládních úřadech, dostává se do osnov škol, probíhají kurzy pro učitele i zaměstnance korporací. Zkuste nepřijít. FBI má o ní semináře, ministerstvo vnitřní bezpečnosti sdělilo svým lidem, že stále páchají „mikronespravedlnosti“ a vžili se do role utlačovatelů. Úředníci z ministerstva financí se na školení dozvěděli, že „doslova všichni běloši přispívají k rasismu“. Zaměstnancům školského odboru newyorské radnice zase při školení řekli, že „ve vzduchu je bělošský jed a my všichni ho vdechujeme“.

Tolik ta podstatná  část  míněného článku z iDnes, popisující  úděsnou americkou realitu  lidských práv, které, jsou, dle  současného amerického prezidenta součástí jejich DNA….

Pokud by to pro někoho bylo  málo a chtěl si ověřit  autentičnost  výpovědí paní  Park, pak není problém, máme přece Youtube:

Představuji si třeba,  největšího hrdinu  současného amerického establishmentu  – Alexeje  Navalného, bojovníka  za lidská práva /nebo svoje prachy?/ non plus  ultra ,  jak by se  stou současnou masovou  kampaní proti vrozenému bílému  rasismu, který je  třeba  vymýtit /dost možná už  ohněm i mečem/  vypořádal. Kdyby  v USA, jako  bílý, heterosexuální muž  -AKTUÁLNĚ ŽIL!!!

Dokonce bych mu to osobně  přál! Jistě  by  to chtěl zavést i v  Rusku!  Nebo  by  dopadl velmi rychle jako Severokorejka  Parková?

Ještě si někdo myslí, že  to je rozmazlená  fiflena, která neví coby  nebo Kimem podstrčená  diverzantka?

Pokud  ano, tak přidám ještě jeden krátký  úryvek  z i Dnes:

Zní to jako opsané z Orwella nebo z 50. let? Pro Si Van Fleetovou, matku jednoho žáka ve Virginii, je to spíš vzpomínka na vlastní dětství. Při debatě rodičů se školní radou řekla: „Je to stejné jako doktríny, které nás učili, když jsem byla dítě v Maově Číně.“

Takže  další žena, se  zkušenostmi  s tvrdým  vymýváním mozků v totalitním režimu!  Tentokrát  z Číny, Dokonce té Maovy!

Ovšem obávám se, že  ani Mao nevymyslel teorii, jež je totální  pastí!  Nesouhlas s ní je důkazem rasismu a toho, že je třeba zavést ji do života jako sůl!

A zjišťuji,  že  šupiny  z očí a  špunty  z  uší už, sem tam začinají  vypadávat  i těm až do teď neochvějně  jedině  správným  neb na  Echu 24 vidím titulek s názvem

Bartoška: V Americe zešíleli. Svoboda skončila, lidé mají strach, co smí říkat

Škoda, že jej nelze  pořádně  rozkliknout…

Ve  světle  toho, co jsem  vám dnes, včetně  zdrojů  předložil, mi  nezbývá  než  zopakovat  svou otázku  z  titulku:

Kdy začnou utíkat lidé z USA do Severní Koreje?

Odpovím stejně jako na začátku  -NIKDY!  Neutíká se  do země, kde je  hladomor. Neutíká se  tam, kde jsou koncentráky, kde  vás mohou klidně jen tak zastřelit. To je zřejmé.  Ale neutíká se  tam, kde  nemáte  200 televizních  kanálů, burgery a  colu  z McDonalda, kde nelze  nakupovat na  dluh. I když  na  druhé straně  šikanují  už  vaše dítě  v porodnici….

Jestliže  je článek z iDnes pravdivý a není postaven na  zcela  ojedinělých a osamocených  výstřelcích, třeba  i zveličených,  pak říkám  sám za sebe:

-zcela  chápu  paní Park!!!!

-nevěřím té  DNA  ohledně lidských práv!

-nehodlám připustit, aby  ji někdo  zanesl do České republiky

-pokud se tak stane, učiním všechno, co je  v mých chabých silách, aby se  zde něco podobného nikdy nezdomácnělo!

Můžete namítnout, že  u nás  to nehrozí. Už proto, že  zde  historicky nemáme  černochy  ani  Indiány. Tohle  lze  snadno vyřešit. Opravdu snadno. Například  lze  začít  přes sudetské Němce  a pak už jen  přidávat!

Tady ostatně už  má ČR nakročeno přímo příkladně, viz následující  informace

Sudetoněmecké krajanské sdružení (SL) na červencovém sjezdu v Mnichově udělí bývalému českému ministrovi kultury Danielu Hermanovi nejvyšší vyznamenání, kterým je Evropská cena Karla IV. Oznámilo to krajanské sdružení, které zastupuje zájmy sudetských Němců odsunutých po druhé světové válce z Československa a jejich potomků

Tohle  nám obstarají  na domácí scéně  konkrétně  všelijací  Hermannové.

Na  té mezinárodní se  mají  o  co opřít – po mnoha odkladech a  průtazích v  Berlíně  slavnostně otevřeli  Dokumentační středisko o historii  vyhánění /Němců/. Viz  reportáž  ČT  v  čase 47:10 min.

Sice  zatím velmi decentně  a s připomenutím kontextu  ve  smyslu fyzikálního zákona  o  akci a  reakci, nicméně  se zásadním poselstvím, že  se Němcům stala  křivda, způsobená  Čechy  a Poláky!

Kontext  lze  kdykoliv upravit, potlačit nebo vynechat. To podle  právě  zavedeného stupně politické korektnosti! Více netřeba! Kdy to na nás  spadne?!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.