Dnes večer Hodina vlka na Slobodném vysielači


Tentokrát jsme  se  s Borískem rozhodovali  mezi dvěma  zásadními tématy

1- Bidenovou  evropskou cestou, orámovanou především jednáním G7, následně  summitem s EU  a to jak Evropskou komisí, tak  Evropskou radou, vrcholným střetnutím s představiteli členských  států NATO, ale  především ženevským jednáním s ruským prezidentem Putinem.

nebo

2- nejnovějším konfliktem mezi  EU  a Maďarskem ohledně  tzv. homofobního zákona

Obě možné  varianty jsou tzv. těžkotonážní  –  mají tedy  zásadní dopad  na  svět  kolem nás  a to jak okamžitě, tak v dlouhé perspektivě.

Za  sebe  říkám, že  bych upřednostnil Bidena  a všechny  jeho evropské aktivity. U Boríska  vítězila  ta  duhová přestřelka.

Nicméně  – Borísek je  šéf, takže  platí jeho výběr  🙂

Večer  si tedy  dáme  tu  poněkud  zavánějící  duhu.  Ostatně  duha.. No vlastně Duha – moji vrstevníci mezi vámi  jméno Duha  určitě  znají. Když prohrábnou svou  paměť! Vzpomenou si na  své mládí a stejnojmenný  přípravek, který se dal koupit  koupit  v každé  drogerii, tuším že  ho vyráběla  Druchema Praha  a sloužil k domácímu  barvení látek. To  například  když  našinec  někde na  svých výpravách zrichtoval  nějakými barevnými skvrnami  nějakou  část oblečení a  nešlo to vyprat. Tak se  to obarvilo.   Tou  Duhou.  V mnoha případech byl  ovšem výsledek  možná horší než  před obarvením.

Současné  třeštění vedení  EU  a  řady  členských států ohledně  maďarského, údajně  homofobního zákona , za  masivní prezence  duhových vlajek a barev  všude, kam se  člověk podívá,  mi  neodbytně  připomíná  ten  dávný  výrobek Druchemy  Praha. Zejména  co do konečného efektu!

Takže  o tomhle  bude  dnešní  Hodina  vlka  na Slobodném vysielači. Jestliže  vás  téma  zajímá, budeme jen rádi, když  se  v tradičním čase  20,30hod. připojíte.

Borísek a  vlk

A  nyní jen  vlk.

Nemohu jinak, než se na  vás zase obrátit  se  žádostí o přezkoumání podpory  Slobodného vysielače.  Respektive  jeho  pokladny. Vykazuje  k dnešnímu  dni  ne  příliš  utěšený  stav  a  do konce měsíce zbývá jen 5 dnů a  z toho dva  připadají na  víkend. Vše  nasvědčuje  tomu,  že to pro Vysielač  nejspíš  dopadne  finančně  stejně  pochmurně  jako jako v  předchozích dvou měsících

Výstřižek

Výstřižek1

Za  duben a  květen tedy  vznikl provozní  deficit  1595,27  Eura….

Věřím, že  si  komentář mohu  ušetřit.  tenhle  měsíc  to vychází  předběžně  stejně. Pomůžete?

Na nikoho jiného se obrátit  nemohu. A  ani nechci.  Vy  jste naši věrní posluchači, pro které Slobodný  vysielač   funguje. A  věřte, že  to je někdy tak říkajíc  –  na krev. Když  si okolnosti postaví hlavu – například  zdravotně, zkolabují  technické podmínky,  zhroutí se časové plánování nebo se  vyskytne  nějaká  netušená  a neplánovaná  překážka.  Hodina  vlka, pokud  vím, za  těch skoro  6 let, co existuje, nikdy neodpadla.  Ať  nás  s Borískem potrefilo cokoliv, vždycky  jsme  vysílali. Nikoliv  kvůli nám, ale kvůli  vám. Jsem si jist , že kolegové z ostatních relací  vysílacího schématu jsou na  tom stejně.

Dovoluji si  tedy  znovu požádat  o finanční podporu, protože  jak  už  víte  z minula, bez peněz se  nedá lézt nejen do hospody, ale  ani do informačního éteru.

Předem děkuji všem, kteří  se rozhodnou přispět  byť jen jediným eurem nebo korunou.

Výstřižek

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.