Zázračný ivermectin?


 Covidignoři a popírači jsou zajímavá  cháska!  Něco jako náboženská sekta. Mají svoji víru a nic s ní nepohne. Žádná  data, žádná i ta nejhmatatelnější   realita. Ani  když  se jich dotýká.

Když pandemie  začala, tak  to byl vymyšlený  trik na ovládnutí  světa, který  buď  žádnou  nemocí ve  skutečnosti nebyl nebo jen jakousi chřipřičkou. Tvrdili,  že  chřipka  prý  zabíjí víc. Nakonec  se ukázalo, že   covid  u nás  zabíjel 20x  častěji.

Ale  ani to s nimi  nehnulo. Dokonce ani přeplněné  špitály.

Mně jakýsi vzorný  covidignor  tenkrát  psal, že  nemocnice  jsou ve skutečnosti prázdné,  že  jde o umělou  fámu,  kdy se nemocnice kapsují, protože  dostávají  bonus od pojištoven za  vykazování covidpacoušů, taky a  že  stejně  jde o chřipčičkáře,  co jsou na  tzv. sociální léčbě, protože  je  doma nikdo nechce. A  tisíce podobných  bludů. Marně  jsem se ptal, proč  totéž  ty  vykutálené špitály  nezkoušely  před  koronou… Netuším, zdali sem pořád  chodí, ale pro případ  že  ano, tak se ho zeptám, proč stejnou praxi neprovozují nyní a  v  českých  nemocnicích  celkem je  právě  celých 50 pacientů s  covidem? Odpověd  nečekám.

Stejně  je  to se  vším ostatním. Nyní se boj vede na  dvou hlavních  frontách  – 

-zbývající protiepidemiologická  opatření a  jejich trvání

a především

-očkování

Hodlám zmínit jen  ten druhý  případ. Zatím. Jakkoliv  je  jasné, že  hlavním tématem se  stanou  zbývající nebo  znovuobnovená  opatření  po prázdninách.

Covidignoři a  očkování  to je  story  za všechny peníze!  Hledají  sebemenší hnídu, aby  dokázali, že

1-očkování je podvod, kterým si elity  hodlají získat kontrolu nad lidstvem

2-když  to náhodou není ten podvod s globální kontrolou, pak nejde o nic jiného, než jen o pouhý sprostý byznys farmaceutických firem a  snějakou nemocí  to nijak nesouvisí.

Tohle  jsou  hlavní mantry  a pak obrovská podmnožina  podobných velkoidiocií! 

U  toho  prvního  covidignor kánonu  mi naprosto uniká, kdo jako  jsou  ty  globální elity,  které  mne  a naši rodinu chtějí  řídit..  Jsou  to Američané se svými vakcinami?  Nebo snad ty britské  přes  Astru Zenecu?  Či se  snad mám  bát, že  si mne chce podřídit Čína?  Nebo a  divím se, že s  tím  zatím nevyrukovali  ti  vždy a jedině  správní – že  mne  chce  zotročit  osobně  Putin přes  Sputnik?

Nebo že  by  se americké elity dopředu  domluvily  s  čínským vedením a  ještě  také s Putinem?  Tohle mi někdo chce podstrčit? 

A  ta  druhá svatá mantra -že  všechno je jen umělý  humbuk kvůli  tomu, aby  globální  farmaceutický  byznys  nadělal  výjimečné prachy, To prý  za  tím vším stojí!! Obrovské prachy….

Tak si  dáme  pár  mých oblíbených  čísel. Na  celém světě je  řádově  7,5 miliardy  lidí. Kompletní očkovací dvojdávka, momentálně  nejdražší  vakcinou  stojí kolem 20 USD:

Z čehož vyplývá, že  naočkování celého lidstva  by koštovalo bratru  150 miliard USD. Slušná  sumička. Ale nijak závratná. Žádný  superbyznys. Tím je bezesporu  zbrojení

V roce 2019 státy světa věnovaly na zbrojení celkovou částku 1,8 bilionu dolarů (zhruba 41 bilionů korun). Uvedl to v pravidelné roční analýze výdajů na obranu ve světě odborný časopis Jane’s.

 

Covidové  vakciny  představují  pouhé  drobáky – 8,3% oproti zbrojení!!! Při 100% proočkovanosti planety. A navíc a  hlavně – oproti skutečným výdajům na  zbrojení za  jeden rok pouze  TEORETICKE  příjmy. Protože  7,5 miliardy  člověků nikdo nikdy nenaočkuje. 

Agentura Bloomberg spočítala, že obě hlavní ve  světě používané vakcíny založené na mRNA technologii v roce 2021 přinesou svým výrobcům příjmy ve výši 45 miliard dolarů!!!!!

Tedy  max. 1/3 možného teoretického vejvaru!!!!

Ne, že  bych  nějak retušoval snahu  farmafirem pořádně  si nahrabat, jenže ony  hlavní příjmy  generují  úplně někde jinde:

Nejvíc se totiž vydělává na lécích, které řeší nějaký chronický problém a k jejichž užívání jsou pacienti v zásadě odsouzeni dlouhodobě.

Mezi patnácti nejlukrativnějšími léky v roce 2020, tedy před příchodem covidových vakcín, byla jen jedna vakcína – Prevenar od Pfizeru proti pneumokokovým infekcím. Další nejvýnosnější jsou léky na rakovinu.

Ale proč  by  se  covidignor  trápil zjišťováním údajů a myšlením?  Jako každý správný příslušník sekty  se  tímhle neobtěžuje. On má  svoji  víru!!! A  tu obhajuje  za  každou cenu a  za  všech okolností.

A proto tak  tvrdohlavě  bojuje  proti  očkování!  A nehodlá se nechat oočkovat. Kdyby  ano, pak  by  popřel celý  svůj idologický řetezec

-covid není

-když je, jde o  chřipčičku

-když nejde o chřipčičku jde o snahu ovládnout  svět

-když nejde o snahu ovládnout svět, jde o obrovský špinavý byznys  farmaceutických firem.

Tím, že  by  dostal dávku, pak by  sám sebe  demaskoval  jako excelentního debila. Příště  už  by nemohl  blábolit na internetu a  v hospodě, protože  by ho nikdo nebral vážně. A  to on zatraceně  nerad.

Ale  zase jsme se nějak zatoulal. V nadpisu je  řeč o ivermectinu.  Proč? Protože  covidignoři, když  argumentovali proti očkování, vyhlasiíli další svatou mantru  – proč  se očkovat- vždyt  stačí  distribuovat  dávno známý lék proti parazitům, který s covidem, bez ohledu na stádium  – zatočí!!!! 
Tak snadné to je! A  oni nám ho zatajují, protože  farmafirmy  hodlají za každou cenu prodávat  svoje  nové, předražené a navíc  nevyzkoušené preparáty!  Rozdejte  všem ivermectin a je po covidu!!!   Prostě trošku sofistikovanější snaha  vyhnout  se zesměšnění  sám před sebou.

O ivermectinu toho moc  nevím. Přiznávám.  Samozřejmě, že  jsem zaznamenával ty úžasné výsledky , tu z Košic, tu z Brna nebo odkudkoliv  jinde, kdy  Panna  z Lourd před  vermectinem vypadala  jako  kejklířka  zaříkavačka. Nezesměšnuji  ten lék původně  určený pro ochranu dobytka  před  cizopasníky. A popravdě, v době největšího covidového temna koncem února, když  Babiš  nevěděl jak vůbec rozběhnout očkování  jsem byl velmi rád,  že mi jeden  z kosířů poslal jedno balení, co bych zapíral. Nemám to zapotřebí.

Nicméně  na zázraky  nevěřím. A velmi mne zajímalo, jestli se  třetí  vlna  vyhne  jediným dvěma  zemím na  světě, které  ivermewctin masově  distribuovaly  na přelomu  roku  mezi obyvatelstvo -Brazílii a Indii.

Dnes  víme  zcela přesně  jak to dopadlo – oba  státy  si prožily  v podstatě  kolaps a  covidové peklo, když  ona  třetí vlna na jaře u nich udeřila. Ivermectin, neivermectin.

Za mne obrovský  šrám na  ivermectinové reputaci. To nemluvím o takové  podružnosti,  že podle mého rozumu je  daleko lepší pro můj organizmus  covid  vůbec, díky  ochraně přes očkování  – nedostat, než  se  dostat do nemocnice na  kyslík a tam se nechat  vyléčit  zázračným preparátem. S kdo ví jakými následky.

Proč  o ivermectinu dnes píši? Mám k tomu důvod. A  chci mít  solokapra. Na německých zdrojích  se  totiž  objevila informace  o  právě probíhající  velké  ivermectinové  studii v  režii velmi renomované a nezávislé vědecké organizaci Cochrane Collaborations, kterou v Česku zatím nikdo nezachytil. Je to velmi zajímavé počteníčko. Není  to výzkumná práce ve  smyslu – vezmu nějaký  testovací  vzorek dobrovolníků a budu na nich zkoušet  placebo a ivermectin, pozorovat co a jak a nakonec  vyhodnotím  výsledky.

Nic takového Chochrani neprovozovali! Oni shromáždili všechny  dostupné a především relevantní  studie, které takto  ivermectin  testovaly a  ty podrobili  dalšímu zkoumání  a především provedli sumarizaci výsledků.

O zjištěních   své práce, která ještě není  skončená, vydali dílčí  výstupy.  Nemá smysl, abych  ten momentální výsledek  nějak opisoval. Dám jej sem, jak je k nalezení  na  webu  Cochrane  Collaborations a vyhodil mi jej překladač:

Ivermektin: Žádný důkaz účinnosti proti COVID-19

 

Antriparazitický lék Ivermectin je také propagován jako terapeutická možnost proti COVID-19. Studie Cochrane Review nenašla žádná přesvědčivá studijní data, která by to podporovala. Výstupy jsou však stále předběžné a pokračující studie snad brzy poskytnou více jasna.

Ivermectin se úspěšně používá proti parazitům (např. červům, roztočům a všim) u lidí a zvířat po celá desetiletí. Dlouhodobě je na seznamu základních léků Světové zdravotnické organizace a v roce 2015 získali jeho vývojáři Nobelovu cenu za medicínu.

V pandemii COVID-19 je ivermektin jednou z mnoha účinných látek, které již byly schváleny pro jiné účely a jejichž účinnost proti viru SARS-CoV-2 byla zkoumána. Laboratorní studie z dubna 2020 ukázala, že ivermektin může inhibovat replikaci viru SARS-CoV-2, který je zodpovědný za COVID-19, v buněčných kulturách. Použitá dávka však byla výrazně vyšší než dávka, která je schválena pro člověka.

Nicméně tato studie spolu se zdánlivě příznivými výsledky prvních malých studií vedla různé lobbistické skupiny k podpoře používání ivermektinu v léčbě COVID-19. Zejména v Jižní Americe začalo mnoho lidí bez důkazů užívat ivermektin z vlastní iniciativy.
V současné době existuje řada dokončených klinických studií o ivermektinu. Shromáždění, vyhodnocení a shrnutí důkazů z těchto studií bylo cílem odkazu na nový Cochraneův přehled o Ivermectinu .

Autoři systematicky hledali randomizované kontrolované studie, které mimo jiné zkoumaly vliv léčby ivermektinem na úmrtnost a závažnost onemocnění nebo délku hospitalizace, případně možný preventivní účinek ivermektinu. Rovněž vyhodnotili údaje ze studie o nežádoucích vedlejších účincích. Takto identifikované studie byly hodnoceny podle Cochraneovy metody z hlediska možného rizika zkreslení a důvěryhodnosti výsledků ( podle GRADE ). Studie s vysokým rizikem předpojatosti nebyly do analýzy zahrnuty. Jedna ze studií, které byly od počátku vyloučeny, byla práce, která silně podporovala účinnost ivermektinu, a byla provedena v polovině července byla stažena pro podezření z padělání . Tato přípravná práce byla z velké části provedena v rámci CEOsys důkazového ekosystému COVID-19 , který je financován federálním ministerstvem školství a výzkumu prostřednictvím Národní výzkumné sítě univerzitní medicíny na Covid-19 (NUM).

Nakonec mohli autoři do přehledu zahrnout 14 studií, které splňovaly dříve definovaná kritéria (celkem 1678 účastníků; stav hledání studie: 26. května 2021). 

Výsledky jsou střízlivé: Ve srovnání s placebem nebo standardní léčbou nevykazoval ivermektin žádnou výhodu, pokud jde o riziko úmrtí nebo klinický stav pacientů s COVID-19. Rovněž nelze učinit žádná prohlášení o preventivním účinku ivermektinu po možném kontaktu s virem. Důvěryhodnost stávajících důkazů je nízká až velmi nízká.

  Hlavní autoři studie Maria Popp a Stephanie Weibel z oddělení anesteziologie Fakultní nemocnice Würzburg poznamenávají: „Důvodem nedostatku vysoce kvalitních důkazů o účinnosti a bezpečnosti ivermektinu je studijní fond, který sestává hlavně z malé, nedostatečně napájené RCT s nedostatky trvají na návrhu studie, implementaci a podávání zpráv. Současné důkazy jsou slabé a nemohou určit, zda bude ivermektin přínosem při léčbě nebo prevenci COVID-19. Spolehlivější posouzení účinnosti nebo neúčinnosti ivermektinu proti COVID-19 bude možné pouze po dokončení větších studií, které v současné době probíhají. Jakmile k tomu dojde, aktualizujeme naši recenzi. 

Ten překlad je  samozřejmě nedokonalý. Nicméně  prozatimní hlavní sdělení je  jasné – ivermectin, žádná anticovid  wunderwaffe/zázračná  zbraň  nebude.

Správná  covidingnor  nyní  vyskočí  ze  židle  a zařve  – no jo podvod  v zájmu  farma lobby!

Vážně? Zopakuji, co už jste  četli výše:

Nejvíc se totiž vydělává na lécích, které řeší nějaký chronický problém a k jejichž užívání jsou pacienti v zásadě odsouzeni dlouhodobě.

Zkouším si představit  farmaceutické zisky, kdyby  ivermectin  na  covid  skutečně  excelentně  zabíral! Kdyby  se ukázalo, že  jde o univerzální preparát. Okamžitě nasaditelný. Navíc  jde o generikum. Tedy bez patentové ochrany. Žádné  náklady na jeho vývoj. Výroba  za  pár  halířů, kontra  obrovská  planetární  globální poptávka. Pro 7,5 miliardy  lidí!!!!

Nepochybně  by  hlad po tomto léku okamžitě  vyšponoval jeho cenu. Nemám dost  dat, abych udělal alespoň nějakou základní finanční projekci,  ale  nepochybuji, že by  čistý  zisk  ukázal nejméně  tolik, co covidignory odmítané  vakciny!

Ovšem  ani tohle  covidignoři  neřeší!  Proč  také, mají svoje náboženství!  A kdyby o něm začali pochybovat, znemožní se. Investovali osobnostně příliš mnoho a žádná  možnost  tzv. čestného ústupu. Sami to vyhrotili. Proto jsou tak  militantní a nesnášenliví. Nicméně  realita je  dožene. Svět  už na očkování  vsadil. A  svou sázku vyhraje. Pokud  nepřijde tzv. černá varianta, prolamující  ochranu dosavadními vakcinami. Stát  se to samozřejmě  může. Tohle  vůbec  nelze  vyloučit. 

Zajímalo by mne co v takovém případě nabídnou  covidignoři jako řešení.  Očkování odmítají, protiepidemiologická opatření jak by  smet!  Prostě  nechtějí nic. Jen pořvávají cosi o svobodě, kterou jim prý  anticovidová opatření  berou. Nechápu jakou  svobodu, když  každý  z nich má v kapse  mobil a  ten neustále  zaznamenává a odevzdává polohu svého majitele v každém okamžiku. A  vedle  toho Google, čínští  výrobci a  kdo ví kdo další  hlídá každého jeho použití a získaná  soukromá data používá kdo ví k jakým účelům.  Tahle hluboká  špionáž a neustálá  kontrola    jim nevadí. Nikdo mobil nezahodí. Očkování  ano! 

Nedá mi  to – zeptám se  těhle  – smějí podle  vás  farmakoncerny  vyvíjet  vůbec  nové léky? Když  z toho následně  těžce profitují?

Divný svět!

Podivnější o to,  že  velmi nedokonalé  odhady  globálních hospodářských ztrát kvůli  covidu.ze  studie

Impact of the coronavirus pandemic on the global economy – Statistics & Facts

jen  za  rok  2020 jsou vyčísleny  částkou skoro 4 bilionů  dolarů. Jdoucí na  vrub  převážně  špiček těch globálních elit.

Pro ty, co mají problémy  s počty uvádím, že  4 biliony  dolaru je  rovno 4 000 miliard  USD. Co je proti tomu oněch teoretických  150 miliard za  celosvětové očkování???? Zanedbatelné smítko.

Přidejme  si k tomu naprosto bezprecendentní zadložování  napříč  světem  kvůli  financování covidu!  Které sebralo světu  veškeré rezervy pro případ  další  globální krize, která  na sebe  nedá dlouho čekat!

Covidové ekonomické škody  jdou přes  celou planetu a jsou  gigantické. A  dopadnou na život  každého z nás. Včetně  covidignorů, Oni to však neřeší!  Hlavně  se nenechat očkovat!

A stejné je  to s tím zotročováním lidí přes  anticovidová  opatření. Tohle  s sebou nese mimořádné politické náklady.  Část  občanů  je v podstatě  v občanské neposlušnosti – ano převážně  covidignorů.

Covid nepřidal  našim globálním elitám moc nad lidmi. Troufnu si  konstatovat, že naopak značnou její část jim jí vzal! Otřásl naším politickým systémem a uvolnil místo pro chaoty  a  extrémisty  všeho druhu! 

 

 

  .  

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.