Flash -Zemanův dopis polskému prezidentovi


Je  evidentní , že příslušníci náboženské sekty  Svědků Milošových mají dneska  s Kosou  nepřekonatelný problém. Stejně jako elfové a podobná partička  včera  s článkem pana Lea.

Dvě  strany  jedné mince, kterou  v tuzemsku platí  fanatici.

V této situaci mi ideálně přišel vhod čerstvý  výkřik jejich nejsvětějšího Svědků Milošových, samotného Miloše  Neomylného. Který právě poslal svému polskému kolegovi Andrzeji Dudovi.

Všeho jsem okamžitě nechal a  hned  to peru na  sklo!  Vy co  držíte se Zemanem basu, který nevadí, ať dělá cokoliv,  ať zrovna  vykládá  něco, s realitou je  v totálním rozporu, ať zrovna  vykrádá  ústavu, ohýbá  zákony, třeba ten lustrační, ať  do země  zve  naprosto provařené  existence  typu  vlastizrádce Quaidoa, kryje  různé  podivné zjevy  ve svém okolí, vyšetřované policií, bojuje pod Kábulem za Prahu, atd.atd. Doufám, že si ten Zemanův  dopis  do Polska přečtete  opravdu pečlivě. Slovo od  slova! Třeba  se někomu z  vás přihodí  zázrak – zbaví se slepoty. Náboženské slepoty. Ale moc  vás nebude. Vy zase  obelžete  sami sebe. Jako vždycky. Užijte  si to! A nyní ten dopis  do Polska:

Výstřižek

Užijte si svého svatého.

A dovolím si vám jednomu každému položit jednoduchou otázku:

Víte, jaký je  rozdíl mezi Milošem Zemanem a  Petrem Fialou? 

Správná odpověď  zní -10 dní!

Fiala  je  něco, co vám způsobuje  duševní a tělesnou nevolnost  a  když ne osypky tak nejméně pěnu u mluvidel.  Ovšem před  těmi deseti dny  ODS a Fiala  jmenovitě  vydali 13.11. toto prohlášení:

 

 

Výstřižek

Ti z  vás, kteří tuto výzvu zaregistrovali tehdy na  Fialu plivali. Jestlipak dnes  budou plivat  i na  svého svatého? 

Rozdíl obou  prohlášení je pouze  v datu. Obsah je  stejný!

Zemana  si užijte! Přeji vám ho. Ale proč ho musím strpět já? Nechci, aby  čeští  vojáci šli na polsko běloruskou hranici. Pokud  stejní vojáci nepůjdou hlídkovat  na  řecké ostrovy  a především na středomořskou hranici  EU a NATO!!!  Když  Polsko, tak  i Řecko, Kypr. Malta, Itálie, Španělsko!!!

Ovšem  fakt je, že odtud  Zeman na Hrad  žádnou Tichanovskou  nepozve. Takže tyhle země mají smůlu!

Miloš  Zeman pur!

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.