Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači. S opravdu speciálním hostem!!!!


Na  dnešní Hodinu vlka  se opravdu moc těším. Nebude totiž v klasickém formátu, tedy  Borísek + vlk a nějaké zahraničněpolitické téma.

Nýbrž  ve speciální sestavě s extrahostem . Tím není nikdo jiný a menší než trojnásobný slovenský premier

                                  JUDr. Róbert  Fico!

Je otázkou, zda s námi bude  mít čas  strávit celou dobu relace,  protože  je signalizováno, že  by ho mohly  čekat nějaké další povinnosti,  ale uvidíme.

Zbytek sestavy je  tradiční  – Borísek a vlčí člověk. Čas, kdy  začínáme je také, jak jste  zvyklí

                                         20,30 hod.

A co budeme  řešit?  Borísek mi prioritně  signalizoval,  že  by jeden z hlavních střetů se měl týkat  mezi mou pozicí jasného fandy  očkování proti covidu a  to i za cenu povinnosti se očkovat nechat, zatímco Dr. Fico je ostře proti. A myslím si, že  u té covidové agendy a velmi rozdílného pohledu na ní  zůstaneme dost dlouho a  je otázkou, zda se  dostane ještě na cokoliv jiného.

Nicméně – hlavní osobou  je skutečně nejvýraznější slovenský politik dvou posledních dekád a tak to bude pojato. Myslím, že  právě  agenda  kolem korony  je jediné téma, kde se naše pohledy na svět kolem nás liší. Nikdy jsem se netajil  sympatiemi k Róbertu Ficovi. A některé jeho politické kroky  pokládám za přímo mistrovské.  Ale ohledně covidu stojíme na opačných pólech.

Myslím, že  vás zas  až tak moc nemusím lákat dnes k poslechu.

Takže na slyšenou na Slobodném vysielači večer v půl deváté.

Borísek a  vlk

P.S.

doufám, že  exkurz  Dr. Fica  do světa Slobodného vysielača a jeho posluchačů nebude poslední. A že zjistí, že na rozdíl od slovenského mainstreamu název tohoto internetového radia  odpovídá ze sta procent skutečnosti! Když Slobodný, tak slobodný!

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.