Flash – Tlamatá si nedá pokoj


Zdá se, že  současné vládní většině  nestačí trapnosti spojené s hlasováním o důvěře  pro Fialovu vládu. Ona si k ní musí přidávat  nové a  nové. A  velmi se  snaží, inu, kdo jiný  než yntelygentka Markéta II. Tlamatá, takto Pekarová Adamová.

Její  naprosto nepřijatelný  drzý  úlet na  adresu  maďarského premiera  Orbána a  zasahování  do vnitřních věcí  Maďarské republiky jsem komentoval včera. Jenže  ona si nedá pokoj!  Snaží se obhájit neobhajitelné a  nově  se zaštítila  podporou, kterou  Orbán poskytl kazašskému prezidentovi Tokajevovi.  Dovolil si neslýchané – v pondělí telefonoval prezidentu Kasymu-Žomartu Tokajevovi a ujistil ho o solidaritě Maďarska s oběťmi nedávných událostí v zemi.“, jak s  píše  v tiskovém výstupu maďarské vlády.

Nic nedokládá, že  Viktor Orbán podpořil násilí, které se v zemi ze strany tamního režimu dělo, od maďarské vlády nezaznělo, ani to nedokládají další dostupné informace. Nicméně  Markéta II. Tlamatá vydala  na svém FB  okamžitě následující status:

Výstřižek

Což následně  doplnila  ještě  údernějším blábolem:

„Vzhledem k tomu, že drtivou většinu obětí mají na svědomí represivní složky režimu prezidenta Tokajeva, který výslovně nařídil střílet bez varování do demonstrujících, nemám důvod svůj původní příspěvek měnit,“

Tahle  dámička skutečně nejde pro dementní  výrok daleko. To se musí nechat!

Prostě  ona to má správně a ostatní  jsou  trdla!

Jenže  byla  nachytána,  u ženy nelze napsat s kalhotami dole, takže  na hruškách  zcela  dokonale!

Protože  Orbán není jediný  kdo poslal  Tokajevovi, po zvládnutí pokusu o státní převrat  podobné, či stejné  poselství jako  předseda maďarské vlády. Dalším není nikdo jiný, než předseda Evropské rady Charles Michel.

Výstřižek

což mi překladač  přeložil následovně:

Výstřižek1

Echo 24, které Michelův  status, v podstatě  shodný s tím, co víme o Orbánově  telefonátu, objevilo okamžitě  s ním Markétu II.  konfrontovalo a  chtělo nějaký komentář. Například  zdali také  opískuje  Michela  jako nehodného a  zlotřilého Viktora. Dočkalo se  jen hlubokého mlčení. Jak ze  strany  Markéty II. tak jejího tiskového mluvky.

Zkrátka na dotaz, zda podle ní „de facto podpořil střelbu do občanů Kazachstánu a příjezd ruské armády“ i Charles Michel, jak předsedkyně TOP 09 uvedla ve vztahu k Viktoru Orbánovi, se zřejmě musíme  ptát na lampárně!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.