Flash – Umlčení slovenských Hlavných správ? DOPLNĚNO!!!!


Před pár minutami se mi v mailové schránce objevila  následující informace:

Výstřižek

Pro ty  z vás, kteří netuší co Hlavné správy  jsou, sděluji, že  jde o bezkonkurenčně největší a nejvlivnější alternativní medium na Slovensku. Nedivím se  tomu,  je děláno velmi profesionálně, jsou pohotové, přesné a  nesmlouvavé.

Když se připravuji na  Trikoloru k nějakému tématu, jde o první zdroj , který vytěžuji a následně porovnávám s jeho informace  s těmi z  oficiálních medií.

Přiznám  se, že mi zcela uniklo, že  už dva  dny Hlavné správy oněměly. Netuším proč.  Ale ta nejpřirozenější odpověd  se jaksi nabízí  sama od  sebe a bylo by nesmírně  verlkým překvaapením, kdyby se ukázalo, že třeba je Róbert Sopko, majitel a  šefredaktor  v jedné osobě, si našel ze dne na den jiného koníčka nebo se rozhodl, že se nadále hodlá věnovat už jen svému  byznysu -košické  reklamní agentuře  Heuréka evolution. Vyloučit se to samozřejmě  nedá.

Nicméně  kdybych si  měl vsadit, tak uzavřu stejnou sázku jako vy – že  bud  se  Hlavné správy  staly obětí nějakého těžkého a rozsáhlého hackerského  útoku / nejspíše z Ruska že,, protože nikdo jiný nehackuje/  nebo  že  Hlavným správám vypověděl smlouvy nějaký ten poskytovatel technického suportu. Protože  náhle pochopil, co je jeho vlastenecká povinnost. Zejména v  souvislosti se  slovensko americkou, tzv. obrannou smlouvou.

Věřím, že se  v brzku dozvíme, co a jak. Ale  to, že  Hlavné správy  nejsou ani na Faceboku vše  vyjasňuje už teď.

Přesně  takhle si představuji tu vzývanou PLURALITU názorů ve  funkční demokracii, kterou si rozvracet nedáme!

A kladu si jedinou otázku – jak dlouho asi tak bude trvat, než slovenská praxe  zavítá i do České republiky?  Řád  dnů, týdnů nebo měsíců?

dodatek ze sobotního poledne:

Takže už je vše jasné. Na Hlavních zprávách se objevilo toto:

Výstřižek

Věc je  tedy jasná. Hackerský  útok ze zahraničí!  věřili byste tomu? Já ano, však výše  stojí, že  za to může Putin, protože jedině on a jeho  záškodníci hackují!!! Už i Hlavné správy….

Prostě vede hybridní válku a nekouká napravo nalevo!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.