Flash -ukrajinsko ruský spor provokace DOPLNĚNO! O českou stopu!


Pro Kosu  vyhledal Ernest

Už několik dní jsme  masírováni zprávami jak Rusko zaútočí na Ukrajinu. A  Američané to vyšperkovali tvrzením, že  Rusko si  jako záminku ke  své agresi  zvolí provokace proti vlastním zařízením nebo proti  opolčenským územím na Donbasu, který si samo zorganizuje. Aby  následně  vtrhlo na Ukrajinu kvůli „spravedlivé“ pomstě.

A tohle  je na nás valeno ze všech stran. A pozor  – je to určitě pravda, protože  to říká spojenec  ze všech spojenců největší – USA – přijde ruská provokace  pod falešnou vlajkou.

Prostě něco jako přepadení Gliwicz. Neblahé paměti. Nebo třeba  incidentu v  Tonkinském zálivu,  záchranná  akce  amerických rukojmí  na  Grenadě, masakr v Račaku, a přirozeně i zbraně  hromadného ničení v Iráku.

Ano, operace pod  falešnou vlajkou jsou  velmi známým a používaným modem operandi! O tom nemůže být sporu! Američané vědí, o čem hovoří!

Ale jak je to s tou Ukrajinou? Ti Rusové se jen jen třesou na to, aby  jí a její demokracii zakroutili krkem a vystavili sebe a svou zemi  skutečně  asi nejtvrdším možným sankcím ze  strany  Západu a  v podstatě, kvůli jejich překonání z Ruska učinili vazala  Číny!  A  svět posunuli až na samou hranu celosvětového termonukleárního globálního střetnutí, po kterém už nebude vůbec  nic! To je přece  přísně logické! Ale co čekat od  zaostalého, věčně  ožralého mužika, že?

Ale kvůli podobným úvahám tuhle  flash nevydávám. Kolega  Ernest, který  se na Ukrajinu a frontovou linii na  Donbase  dlouhodobě specializuje mi poslal  čerstvý alert  z opolčenských zdrojů, jak  to to vidí donbasští. Je to velmi krátké, ale mimořádně zajímavé čtení:

Ze zdroje:

https://vk.com/strelkov_info?w=wall-57424472_334178

v 18:00 19.01.22.

⚡Urgentní vyjádření oficiálního zástupce LM DNR. ️

„🦇Rozvědka Lidových milicí DNR obdržela spolehlivé údaje o přípravě velením ozbrojených sil Ukrajiny v zóně OOC sabotážních aktů na území lidových republik v blízkosti linie kontaktu mezi stranami.“ velitel sil speciálních operací Ozbrojených sil Ukrajiny generálmajor Galagan dal příkaz 8. pluku speciálního určení k přípravě a provedení těchto teroristických útoků.

Podle zpráv budou zasažena zařízení důležité infrastruktury ve městech Gorlovka, Jasinovataja, Doněck, Dokučajevsk a v dalších osadách nacházejících se v těsné blízkosti kontaktní linie.  Primárními cíli jsou trafostanice, vodovodní a plynové potrubí, elektrické vedení. Do budoucna se plánuje provedení řady teroristických útoků na průmyslová zařízení s nebezpečnou chemickou výrobou.

Tyto akce se plánují provádět v uniformách vojáků Lidových milicí DNR a sil speciálních operací ozbrojených sil Ruské federace. Všechny akce ukrajinských sabotérů budou zaznamenány na video s následnou prezentací jako důkaz v mezinárodních organizacích.

Za účelem realizace výše uvedeného scénáře bylo v 8. pluku speciálního určení ozbrojených sil Ukrajiny zformováno šest sabotážních skupin. Byli vyškoleni britskými specialisty.

Po sabotáži budou síly informačních a psychologických operací distribuovat videomateriály výslechů vojáků Lidových milicí, kteří údajně přešli na stranu Ukrajiny, což potvrdí účast ruských speciálních jednotek na teroristických akcích na územích republik.

Hlavními cíli těchto provokací je obvinit Ruskou federaci z vytváření záminek pro rozpoutání agrese proti Ukrajině, destabilizaci situace na linii kontaktu a vyvolávání paniky mezi obyvateli pohraničních osad.

♦Toho využije ukrajinské politické vedení k následnému obvinění Ruska z agresivních akcí proti Ukrajině.

‼Vyzýváme veřejnost a mezinárodní monitorovací organizace, aby věnovaly zvýšenou pozornost hrozícím trestným činům ukrajinské strany.‼

♦V současné situaci přijímají Lidové milice DLR soubor opatření k posílení bezpečnosti a obrany nebezpečných a společensky významných objektů. Velení Lidových milicí apeluje na občany republiky s žádostí o ostražitost. Všechny podezřelé osoby a jejich činy nahlaste pohotovostním službám, vojenským velitelským úřadům nebo místním donucovacím orgánům na telefonním čísle 0713001981, 0713040470, 0623886363, 0623886364.

Vlkův polední dodatek:

My sledujeme ohledně  Ukrajiny  hlavně  Rusko, USA, Kyjev a spojence, kterým věříme na slovo. Ale je nějaká samostatná česká stopa? Věru abohužel!

Naprostou náhodou jsem narazil na informaci na iDnes, že  ČR pošle na Ukrajinu poprvé na jaře  svoje  speciální síly, aby  procvičovaly v rámci těsné spolupráce  s Ukry a  jejich speciály součinnost a rozvíjely  svoje  schopnosti. Proč? A  proti komu?

Odpovídat netřeba!

detaily

Čeští speciálové budou na Ukrajině trénovat s tamními elitními jednotkami

 A  aby bylo jasno, nejde o  nějakou momentální odpověď na  eskalaci na  rusko ukrajinské hranici. Tohle, jak lze doložit, předložila  sněmovně  ještě Babišova  vláda!!!

Viz

Sněmovní tisk 77
Účast ozbrojených sil ČR na vojenských cvičeních v roce 2022

Příspěvek byl publikován v rubrice Ernestova svodka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.