Flash – Petice proti Slovensko americké smlouvě


Právě  jsem dostal mail od jednoho ze  slovenských kosířů, že na  Slovensku nastartovali sbírání pod petici  o

VYPSÁNÍ VŠELIDOVÉHO  REFERENDA ohledně  tzv. Obranné smlouvě mezi Slovenskou republikou a  USA 

Myslím, že  sehnat nejméně  350 000 podpisů SLOVENSKÝCH OBČANÚ  v těch pár dnech než  smlouvu  odkývá  Slovenská národní rada  a podepíše  prezidentka  Čaputová je nadlidský  úkol.

Proto jsem se  rozhodl vydat  tuto flash. Abych všechny  SLOVENSKÉ čtenáře Kosy  o této záležitosti informoval a  upozornil je na možnost podpisu. Zejména  ty, kteří jsou  momentálně v zahraničí. Ti, co jsou doma  na  Slovensku o petici asi vědí.

Všechny  české čtenáře  žádám, aby  se absolutně  zdrželi jakéhokoliv pokusu  „pomoci v  dobré  věci“  a  eventuálně do procesu podepisování  nějak zasáhnout. Jednak jde o výsostně  slovenskou záležitost a nikomu s  českým občanstvím nepřísluší vůbec do referenda jakkoliv  zasahovat a především – odhalení jednoho jediného takového podpisu by  celou petici těžce poškodilo!

Dovolím si však požádat  české čtenářstvo Kosy o něco jiného – informujte prosím o petici své známé na  Slovensku.

A  speciální  žádost adresuji  eventuálně  těm čtenářům  Kosy, kteří sami provozují  nějaký  ten informační blog nebo  web, prosím zveřejněte  i  u vás a  to co nejrychleji  informaci  o slovenské petici s linkem jak se dostat na příslušnou petiční stránku!!! Máte možnost  něco kloudného pro  naše  opravdové sousedy a přátele  udělat. Ne jen vést  chytré a moudré řeči v diskusích o Americe, USÁcích, jejich slovenských poskocích a tak podobně.

Díky předem.

Petiční stránka je  ZDE

Petícia za vypísanie referenda o vytvorení právneho základu pre rozmiestnenie jadrových zbraní na území Slovenskej republiky

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.