Flash -omezte přebujelou konzumaci jídla!


V Davosu se dějí  věci! Po Henrym Kisisngerovi vystoupil s naprosto  nesmyslným,  ba  šíleným projevem Soros. Nebudu to sem dávat, škoda  času a prostoru. Kdo chce, ať si ho najde na webu  fóra. Ale  je to jen pro toho, kdo  rád  horrory a  absurdno.

Nicméně  kosíř koju, žijící  v Německu mi právě poslal  článek z   dnešních Süddeutsche Zeitung. Který popisuje  vystoupení  německého ministra  průmyslu  Roberta Katastrofy  Habecka. Myslím, že pochopíte, proč jej tituluji  soustavně  Katastrofa

Habeck vyzývá ke spolupráci v potravinové krizi

Davos (dpa) – Vicekancléř Robert Habeck vyzval k mezinárodní spolupráci s ohledem na blížící se globální potravinovou krizi v důsledku ruské války na Ukrajině.

„Pokud nenajdeme jiné řešení, budeme mít příští rok velký globální nedostatek kalorií,“ řekl ministr hospodářství na okraj výročního zasedání Světového ekonomického fóra ve švýcarském Davosu . Tato potravinová krize konkrétně zasáhne regiony, které nepatří mezi nejbohatší nebo nejstabilnější.

„A pokud budeme reagovat tak, že se každá země bude starat jen sama o sebe, tedy zásobit se vlastními zásobami, tak tato krize bude eskalovat,“ varuje politik Zelených.

„Mírně snižte přebujelou spotřebu jídla“

Habeck se vyslovil pro globální spolupráci a otevřené trhy. „A samozřejmě se od nás také vyžaduje, abychom omezili vlastní, někdy poněkud bujarou spotřebu jídla,“ říká.

Namísto pouhého zamyšlení nad sebou samým je třeba vytvořit nový globální obchodní řád: „Držte se skutečnosti, že spolu interagujeme globálně, dělejte to solidárně, spravedlivě a spravedlivě a ve prospěch lidí, nikoli jen pro prospěch ze zisků několika společností.“

Tihle  se neštítí opravdu ničeho! Už chtějí lidem  určovat  i spotřebu jídla. Místo toho, aby koukali ukončit  nesmyslnou válku!  A  samozřejmě – nastolují  nový globální obchodní  řád!  Totéž  už  hlásala Trussová!

Oni neumí řešit  sebemenší problém, jen je  generovat, ale  chtějí  nám  předepisovat úplně všechno! I kolik žvance  smíme  nebo nesmíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.