Nevtip na tento den- Boris Johnson , Ukrajina a fotbalové MS


Když  cokoliv pronese  Boris  Johnson ohledně Ukrajiny , je to pro světový/český  mainstrem  něco jako  slova  Ježíše  Nazaretského.

A přesto  cosi  důležitého a  superúderného,  co mu vypadlo z  … inu z mluvidel zamlčel!!! Představte  si! 

Odbočím  – víte, že mne  zajímá fotbal. A  teď  si představte,  že mi unikne  naprosto  exkluzivní informace o fotbale, dokonce  světovém. Kterou  vymyslel  a vypustil do světa  lhář a podvodník Boris Johnson a osobně a  navíc  se to týká  Ukrajiny!!

A  to dokonce už před dvěma měsíci!!! Ale nevadí, protože  si myslím, že tady  v Česku to nikdo jiný  nemá dodnes. 

Já to opravdu  neuvěřitelnou náhodou  nalezl na   respektovaném britském webu  Huffingtonpost.

Boris Johnson Backs Ukraine’s Automatic Qualification For World Cup – Knocking Out Scotland And Wales

Boris Johnson podporuje automatickou kvalifikaci Ukrajiny na mistrovství světa – na  úkor  Skotska a Walesu

Boris Johnson podpořil myšlenku, aby se Ukrajina automaticky kvalifikovala na mistrovství světa ve fotbale mužů koncem tohoto roku – ačkoli britský premiér si zřejmě neuvědomoval, že by to znamenalo stejně  automatické  vyřazení jejích kvalifikačních soupeřů -Skotska a Walesu ze soutěže.

Během vystoupení v Bruselu na summitu NATO v Bruselu měsíc po ruské invazi byl premiér dotázán, zda by tuto myšlenku podpořil poté, co dříve řekl, že Ukrajina by měla být hostitelem příští soutěže o Euro.

V Bruselu řekl: „Zní mi to jako dobrý nápad, ale nejsem tady, musím přiznat, že to není moje silné téma.

„Nevidím důvod, proč ne, to je můj názor.“

Dodal: „Dovolte mi to vyjádřit takto, vzhledem k tomu, čím Ukrajina prochází, vzhledem k strádání, které ukrajinští fotbalisté museli snášet, jsem si jistý, že by pro ně měly být učiněny všechny možné sympatie a úlevy.

Žádný div, že  jeho toryové  drtivě prohráli  před pár  týdny komunální volby. Zejména  ovšem ve Skotsku, Walesu a Severním Irsku!

Tohle  se opravdu stalo!  To prostě nejde vymyslet. To je  Boris  Johnson. Rozdával ze  skotského a  waleského. Ačkoliv mohl Ukrajině nabídnout, aby  jela  do Kataru místo Anglie…. Jak to, že ještě není  hospitalizován?

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.