Nevtip na tento den


Evropa  hrdě  a jednotně  zasankcionovala  ruskou ropu. Já právě  slyším ve  čtvrtečních večerních  zprávách  na  ČT  1,  že  ceny na pumpách už zase  atakují  rekordní  úrovně  a ona  „úžasná“  pomoc  Fialova  obludária  ohledně snížená spotřební daně  ve  výši 1,5Kč / litr  už je zase fuč. Takže  dnes  český motorista  tankuje  nejdráže  široko daleko!  A Stanjura tvrdí  že  s tím  on ani vlád a nemohou  nic  dělat, protože zdražila  ropa…. Ještě , že toho arogantního panáka  nevidí a neslyší můj táta! Jeho hodnocení  by  bylo klasické – to je  na pár  facek!

Tak on ani vláda s tím nemůže nic  dělat?  No já předevčírem vydal článek,  že kdyby  Evropa  od  toho ropného embarga opustila, tak  že  by cena  ropy  rychle vyklesala  na  65 USD/barel.  A  zatnula  by Putinovi  žilu.

Jenže  ona ne!!!!  Ona  potvrdila  svou pevnou  jednotu!  S výsledkem, který  jistě předpokládal i Pepek Vyskoč! Ovšem  Stanjura s  Fialou a Sikelou , stejně jako Leyenová, Michel, Jourová  evidentně  nikoliv! To je partička!!!

Proč  tohle píši? Protože  už  od včerejšího rána  si pro vás  suším  tyhle  screenshoty  titulní stránky  webu  Oilprice.com, tak jak mi je přeložil můj překladač. Není třeba  nic  dodávat:

VýstřižekVýstřižek1Výstřižek3

Všechny  ty  ožlucené zprávy  hovoří jasně  – embargo na  ruskou ropu = velké zdražení na  světových trzích!!!!!!!

Znovu dodávám -Oilprice. com je  velký  americký  specializovaný web, věnující se ropě a plynu ,  obchodováním s nimi, analýzám k těmto komoditám. Který je mimořádně poučné, zejména  dnes  – sledovat!!!

Opakuji to nikoliv pro vás,  vy to dávno víte, ale  kdyby  souhrou náhod  Stanjura na Kosu  zavítal,  aby si chlapec  obzory  rozšířil. Nebo aspoň jeho nějaký  poskok… Třeba  by  v Česku  bylo o fous  líp. Nejen za Babiše….

Příspěvek byl publikován v rubrice Politické vtipy se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.