Dnes Hodina vlka na Slobodném vysielači


Poslední,  skoro se  dá  říci  – improvizovaná  Hodina  vlka se vydařila. Soudě  dle  množství  mailů, kterými jste nás  zasypali. Dokonce až tak, že jsme, proti našemu očekávání, s Borískem dali  i  úterní Poštovnu. Při té příležitosti se musím omluvit  těm, na jejichž  maily  v poslední půlhodince Poštovny  nedošlo  – postihla mne nemilá  indispozice, kterou bylo nutno okamžitě  řešit. A jinak než  okamžitým ukončením vysílání  to nešlo. Promiňte  starému muži.

Ale  k dnešku.  Už  během Poštovny  jsme  oznámili  dnešní  téma  – francouzské volby. Jakkoliv na  Ukrajině  dochází  zřejmě  k nějakému dříve  neviděnému pohybu. Prostě  – podíváme se  do Francie.A také do Bruselu.  Macron utrpěl vítězství,  z kterého se hned  tak nevzpamatuje!

A kdyby  v Bruselu  demonstrativně  neudělovali  kandidátský status  Ukrajině, pak  by  v.d. Leyenová, Michel, Borrel a  další potentáti nejspíš  z toho Macronova  vítězství  do teď  zůstali připojeni na kapačky.Ale když  se veřejně  vítězí se  Zelenským a oslavuje podpis  kandidátského statusu do EU pro nejzkorumpovanější evropskou zemi,  tak  to kapačky na scénu nesmí.

Začínáme jako vždycky ve

                                               20,30 hod.

A budeme  se  těšit, že přes ta nesnesitelná  vedra  se k nám přidáte

Borísek a vlk

Příspěvek byl publikován v rubrice upoutávka se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.