Babylonská včela


Jedna  ze  čtenářek mne  onehdá upozornila  na  americký web The  Babylon Bee. Rovnou přiznávám, že  jsem o něm nikdy  neslyšel, ačkoli  jak mne metriky následně informovaly, jde  o 2167 největší  americký  portál a 1276 největší mezi těmi, co se zabývají zpravodajstvím a novotami. Takže  docela  festovní záležitost.  A  vysoké  vážnosti se, popravdě  vůbec  nedivím!

Tohle  by  trhalo  rekordy  sledovanosti i v Česku. Tedy pokud by  to náhodou  ostříž Igor  Stříž a jeho komando , na příkaz  Fialy a jeho  , dnes  už  lze  napsat obludária, zatíženého  korupcí  nepostavili mimo zékon. Což  si umím představit  velmi snadno. Ale  v  Americe  The Babylon Bee nikdo neobtěžuje, natož  aby ji zkoušel cenzurovat, vypínat  nebo dokonce  kriminalizovat!

Evidentně  i tamní  služební  voka a pendreci  disponují  smyslem pro humor a  na  Babylon Bee  se  chodí pobavit . Na  účet  svých papalášů.

Takže jdeme na věc!  Nabídnu  vám  celkem tři kousky. Už proto,  že  jsou krátké a úderné!

na  rozjezd  dám toto:

‚When I Was Your Age, Gas Was $2.00 A Gallon‘ Says Guy To His Buddy Who’s 1 Year Younger Than Him

„Když jsem byl ve vašem věku, plyn stál 2,00 $ za galon,“ říká chlap svému kamarádovi, který je o rok mladší než on

FORT WORTH, TX – Místní 80letý občan Norman Rellis strávil odpoledne vyprávěním svému 79letému příteli Wallace o tom, že benzín býval dva dolary za galon, když byl ve Wallaceově věku.

„Ano, pane, před dvanácti měsíci jsem mohl natankovat své auto za třicet dolarů!“ řekl Norman toužebně. „Teď si nemůžu dovolit naplnit nádrž a paní na benzínce chce, abych jí říkal Bruce. Věci se určitě změnily od doby, kdy jsem byl ve tvém věku, chlapče!“

Pan Rellis dále obdařil svého přítele několika příběhy o tom, jaký byl život v roce 2021. „Podívejte se, mládě, kdysi existovala taková věc, které se říkalo ‚dětská výživa‘,“ pokračoval pan Rellis. „Mohli jste si to koupit přímo v potravinách, jako by to nic nebylo. Když už jsme u toho, také jsme si kdysi mohli koupit  jídlo v potravinách, které se jmenovalo ‚slanina‘. Řeknu vám, když někdo nevěřil v Boha, prostě dal jsem mu proužek slaniny a bylo to vyřešené. Ach, to byly časy.“

Dvojice pokračovala ve vzpomínkách na dobré časy před rokem, kdy byl steak cenově dostupný, striptérky nebyly zvány do škol a zabíjení dětí nebylo katolické. „Určitě to byla jednodušší doba,“ řekl pan Rellis. „Hispánci ještě nebyli ani zastánci bílé  nadřazenosti!“

V době publikování byl naopak Wallace viděn, jak vypráví 76letému kamarádovi, jak v tom věku měl tuto neuvěřitelnou věc zvanou „důchodový účet“.

Rozjezd  máme za  sebou, takže  přitopíme:

Biden Says The Economy Is As Vibrant And Healthy As He Is

Biden říká, že ekonomika je stejně živá a zdravá jako on

WASHINGTON, DC – Biden se dnes pokusil uklidnit obavy z krachující ekonomiky a přicházející recese a ujistil Američany, že ekonomika je stejně živá a zdravá jako on.

„Vy lidé se nemusíte ničeho obávat. Nejlepší ekonomické oživení všech dob! Ekonomika je stejně fit a zdravá jako starý Joe!“ řekl Biden 12leté dívce v sekci juniorského oblečení JCPenney, kterou si spletl s reportérem MSNBC. „Kdybych nebyl obrazem zdraví, myslíš, že bych to dokázal?“ Biden se pak dostal do pozice, ale rychle zapomněl, proč tam dole je, a rozhodl se jít spát.

Gay-černá tisková tajemnice Bílého domu Karine Jean-Pierre potvrdila Bidenova tvrzení poté, co 30 minut listovala ve svém notebooku, aby našla správnou odpověď. „Ano, ekonomika je velmi zdravá,“ řekla, „stejně jako prezident. Jsem gay a černoška.“

Ekonomové také trvají na tom, že ekonomika bude v pořádku, dokud někdo pro ekonomiku najde plenku, kterou si navlékne, když si pokaká kalhoty, a speciálního průvodce, který ekonomice pomůže najít cestu zpět do suterénu, když zapomene, kde je.

V době publikování se Biden chlubil, že je ještě zdravější než ekonomika, protože ekonomika je nyní mrtvá.

Ale  Bee jde ještě  dále, tohle už  je opravdu, ale opravdu za hranou!!! Takhle  hanobit  prezidenta, aniž by  se jmenoval Miloš  Zeman?! Však uvidíte:

Aides Worried Biden May Have Concussion As He Starts Speaking Coherently

Pobočníci se bojí, že Biden může mít otřes mozku, když začne souvisle mluvit

REHOBOTH BEACH, DE – Pobočníci se bojí Prezident Biden dnes ráno mohl utrpět těžký otřes mozku při pádu na kole, protože najednou začal mluvit souvisle.

„Nasedl do prezidentské limuzíny a doslovně řekl: ‚Myslím, že rychlé přidávání bilionů dolarů v likviditě by mohlo urychlit inflaci!‘ – tehdy jsem pochopil, že něco není v pořádku,“ řekl agent tajné služby Paul Mancuso. „Pokud brzy nezačne zadrhávat  řeč a nesouvisle mumlat, budeme ho muset dostat k lékaři.“

Reportéři na místě havárie uvedli, že Bidena bylo slyšet křičet ‚Putiiiin!‘ jak se jeho kolo převrhlo na bok. Doktorka Jill Bidenová okamžitě přispěchala ke svému manželovi, připravená přednést přednášku o vzdělávání. „Jsem v pořádku, jsem v pořádku!“ řekl Biden a rychle se postavil na nohy. „Ve skutečnosti jsem jen přemýšlel, jak výběr lidí do celostátně významných funkcí na základě intersekcionality a nikoli zásluh, pravděpodobně povede k poškození menšin kvůli nekompetentnosti vedení,“ řekl Biden ohromenému davu. „Cože? Proč na mě všichni zírají?“

Zprávy o Bidenově pádu se rychle rozšířily médii a herci z The View reagovali tím, že všichni spadli z kola v živém televizním vysílání, aby ukázali, jak je to normální. Bývalý prezident Trump ze své strany zesměšnil Bidena tím, že vstoupil do rally  motocyklů BMX a najel na perfektní 180 tailwhip. „Žádná řídítka, ani tvrdá!“ řekl pan Trump se smíchem, když objížděl pódium. „Jaký propadák!“

V době publikování si pobočníci údajně oddechli, když na ně Biden křičel: „Přestaňte podkopávat moje prohlášení o sparmaglerbinu!“

Nářez, jen co je pravda! V Americe  to lze. U nás  jen u někoho. Ale  u  Velkého bílého otce z Washingtonu?  V žádném případě!!! To  je  podvracení, hybridní  válka a  zákeřné podlamování  našich posvátných a nedotknutelných hodnot!!!

To nesmíme  za  žádných okolností připustit!

Kdyby  se mezi  vámi  našel nějaký putinovský  vořežprut, co nám to tady  chce  rozvracet a zeptal  – o jakých našich posvátných a nedotknutelných  hodnotách je konkrétně  řeč,  tak  s takovýmhle exotem je  nutné  vymést  podlahu. Aby  si to pro příště   hodně  a hodně  rozmyslel! Na  hrubý  pytel hrubá záplata! Ale  i  s tímhle  zjevně  na The Babylon  Bee počítali!  Takže  sem mohu  dát  jedno video, které převzali  z  YouTube.  Nejdříve  pár  úvodních  řádků:

Na oslavu měsíce hrdosti Mattel vydal svou vůbec první těhotnou panenku: Pregnant Ken! S panenkou MALE Ken a jeho těhotenským bříškem si můžete užít nejrůznější zábavy! Dostupné všude tam, kde se prodávají hračky, které nejsou specifické pro pohlaví.

Ne, na  The Babylon Bee mne už nikdy  nikdo nedostane. Tohle  číst nemusím…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.