Úvodník dnešní Kosy


Americké zdroje a zase  americké  zdroje. V zemi  cenzury  Petra  Fialy a hrozby  paragrafem  Igor a Stříže je to téměř  nutnost!  Ano , americké zdroje. Protože  co tam si jejich  autoři a  vydavatelé dovolí, je u nás  nemyslitelné. Tedy  bez postihu.

Například  takový  portál The  Babylon Bee… To je  nářez!  Vlastně  – odporná věc!!!  Od  té se já  osobně i Kosa přísně  distancujeme! Jistě  se k nám  rychle připojíte, pokud ze  zvědavosti /nic jiného v tom být nemůže/  popatříte, co ideově  závadného jsem tam nalezl.

No a  takový  echt americký  web  The  American Conservative??? Tak ten je  snad  ještě horší.  Vydal analýzu  expodplukovaníka  americké armády a  člena  Trumpova  štábu Macgregora, jenž posuzuje  vyhlídky ukrajinské armády!  A představte si – on se  domnívá, že  prohrává a prohraje!!!

Jsou ty  USA  ještě náš  vzor  nebo si budeme muset hledat nějaký jiný? Třeba  Británii  lháře  a podvodníka Borise  Johnsona, co  není ochoten s námi vyznávat  naše  jedinečné evropské hodnoty??? Nebo snad se stane naším zářným vzorem až takové Polsko, které má  ale  pořád  nějaké trable s dodržováním principů právního státu????

Tak ti Blážo nějak nevím….Podstatná část  Američanů píše  veskrze podvratné  věci a ti jenž  jsou ok, tak  nechtějí mít nic společného nebo jenom málo s našimi  posvátnými hodnotami….

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.