Flash – Putinova podlá a zákeřná provokace na summitu NATO


Toho Putina je  fakt potřeba okamžitě  zadupat  do země! Hned!  Von si parchant jeden nedá a nedá pokoj!  Von  chce  dokonce zjevně zákeřnými  kejkly rozhodit  i psychiku našich  největších  hlav, které se  právě  sjely  na  summit  NATO do Madridu.  Opravdu mimořádně  zákeřně.  To budete  zírat, co právě  zveřejnil Reuter!

Russian Salad‘ on the menu at NATO summit cafe in Madrid raises eyebrows

dle překladače

„Ruský salát“ na jídelním lístku v kavárně na summitu NATO v Madridu zvedá obočí

summit NATO v Madridu

MADRID, 28. června (Reuters) – Zatímco v úterý čekali na příjezd amerického prezidenta Joea Bidena a dalších světových vůdců na přísně střeženém místě summitu NATO na předměstí Madridu, mezinárodní představitelé a novináři byli zmateni, když našli „Russian Salad“. “ v horní části menu v hotelové restauraci.

Melanž z hrášku, brambor, mrkve a majonézy je základem jídelníčku španělských restaurací, ale před summitem, na kterém se očekává, že Rusko bude označeno za bezpečnostní hrozbu v novém strategickém konceptu aliance ohledně invaze na Ukrajinu, jeho přítomnosti na Ukrajině. menu vyvolalo zděšení.

„Ruský salát na summitu NATO? Jsem trochu překvapen tím výběrem jídla,“ řekl novinář Iñaki López španělskému médiu La Sexta.

Zdálo se však, že atraktivně vysoký obsah sacharidů v pokrmu předčí jeho pochybné jméno a údajně se vyprodalo během několika hodin.

Diplomatičtější myšlení bylo aplikováno na menu podávané hostujícím ministrům obrany a zahraničí na banketu v barokním paláci Santa Cruz v centru Madridu v úterý večer.

Jose Andres, španělský šéfkuchař z Netflix seriálu Chef’s Table, který jídlo koordinoval, podával klasickou tapa, ale přidal „rajčatové knedlíky“ a překřtil to na „ukrajinský salát“, jak to dělával ve svých restauracích po celém Španělsku.

Tohle  fakt nedokáže  nikdo vymyslet!!!  Ani  kdyby  se  na hlavu postavil nebo za zlaté prase, jak říkávala moje babička.

Já  mohu  jen  zalomit  rukama  a bezmocně  křičet  – týýýýýýýýýýýýýýýýýýý joooooooooooooo! Ty maj ale starosti!!!!!

A jestli s podlým a zákeřným  Putinovým trikem, který jistě  podplatil šéfkuchaře i vedení  té restaurace nebo  do  funkcí hlavního manažera a  šéfkuchaře  dosadil osvědčenou dvojku  Čuk a Gek, A jestli papáláši NATO a pohoršující se  vždycky  a jedině  správní nájemní propagandisté trpí pohledem na  jídelníček, pak je  snadná pomoc  – ať to NEŽEROU!!!! Ať si  skočí do nejbližší  sámošky  nakoupí  pár  rohlíků a  nějakého místního gothaje a pár  lahváčů. Ať to tomu Putinovi  natřoui!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.