Úvodník dnešní Kosy – o inflaci, penězích, bankách a blížící se finanční katastrofě v rozshu, který si neumíme představit. Podle Alexe Macleoda z Goldmoney.


Z webu  Goldmoney od jeho  klíčového autora  Alexe  Macleoda Kos a už  přetiskovala. před  šesti nedělemi

Rusko vyhrává finanční válku

tehdy  jsem si pevně umínil, že  budu  jak web, tak Macleoda  speciálně  sledovat. Jenže  skutek utek. Už  jsem se na  ten portál nevrátil. Až předevčírem  mi  jeden ze  čtenářů  doporučil rovnou dva  články  z tohoto portálu. Nejdříve  jsem  více méně  zdvořile poděkoval, ale  pak si vzpomenul  na ten už  přebraný článek a slib sobě  samému. A pustil se do čtení….

Z  čehož  jasně vyplynulo,  že  čtenář  má naprostou pravdu, když tvrdí, že Kose  to nesmí uniknout. Takže tu dvojitou, mimořádně  hutnou, dlouho a  výživnou porci dostáváte  už dnes  já kvůli tomu překopal zásobník  Kosy na deset  dnů….

Rovnou upozorňuji, že  jde o dva  texty, které se  do velké hloubky  zabývají financemi. Jak  měnou a  tím, co ji dnes  ve velkém ohrožuje, tak politikou ECB, národních  bank, úvěrovou a  úrokovou praxí a spoustou  dalšího, co vás  nikdy nebavilo číst, protože  je to  těžko pochopitelné a  složité.

Ale prosím, velmi prosím, udělejte  dnes výjimku.  Zkuste se  překonat. Protože  nakonec  si nějaký závěr  uděláte. A  rovnou dodávám, že  vás  vyděsí.

Naše  peníze  mají  jen temnou budoucnost, jestli vůbec  nějakou. Naše finanční systémy  žádnou. Euro směřuje ke kolapsu. Atd.atd.

A pozor, nejde o bláboly  nějakého  nepřítele  současného  západního systému. Nýbrž někoho, kdo se snaží  varovat. Ty  mocné  nahoře. Co si  stejně od nikoho nedají poradit. Takže  jestli nás  nepotrefí nějaké nečekaná obrovská  šťastná náhoda, tak….

Může  být, že  se nakonec  zeptáte  a- co bys  vlku  radil, co s tím budeš  dělat  třeba  ty? Jak se  zkusíš  ochránit?  Za  sebe  říkám, že  netuším. Protože  řešení, která se nabízejí vždycky mají  svou  slabou  stránku, kterou už nejsem schopen vykrýt. Kde  nakonec  stejně dominuje  nakonec státní zvůle  těch,  co to zaviní/zavinili. svou neschopností.  Ale  něco budu muset  zkusit.  Ale  že bych  si myslel, že mohu rozdávat rady? Tak to ani náhodou!  Po dočtení budete  mít stejné informace jako já. Takže  i stejnou možnost  nalézt  pro sebe  a vaše  rodiny  to nejlepší, či nejméně  špatné  řešení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.