Flash – věřte, nevěřte…


Od jednoho z kosířů, který  na  webu  už sám několikrát publikoval,  mi  přišel následující  mail:

vlku,

rád bych Vám sdělil k úvaze jednu věc. Toto pondělí jsme s kolegou sbírali před hlavním vlakovým  nádražím podpisy pro prezidentskou kandidaturu Vitáskové – viz foto v příloze. Máme ve zvyku oslovovat kolemjdoucí a nenásilnou formou je vyzvat, aby podepsali ony podpisové archy. Oslovil jsem jednoho člověka, asi přibližně mého věku, já už vím, kolik mu bylo roků, to je 65 let, a dali jsme se společně do řeči. Dotyčný mi říkal, že kdysi pracoval u vojenské rozvědky atd. a pak z něho vypadlo, že má v hlavě odposlechnutou informaci, že se připravuje atentát na Babišem, a že on by nerad s tím šel ven vzhledem k tomu jeho bývalému zaměstnání, jestli bych já s tím něco neudělal, že k tomu atentátu má dojít střelbou z prvního patra budovy v Třeboni někde u Jindřichohradeckého mostu. Celkem hezky jsme si popovídali, ten člověk byl podobného politického názoru, jako já, tedy levicový, ale řekl bych, ani velký příznivec Babiše, ale ani velký odpůrce Babiše, zkrátka něco jako já, až bude Babiš stát ve druhém kole proti Pavlovi, tak s radostí poběžím k volbám hodit Babišovi s vděčností svůj hlas.

    Nechci zatěžovat detaily, ale asi tak po půl hodině ten člověk odešel na vlak a já začal přemýšlet, co s touto informací učiním. Nejdříve jsem si našel telefonní číslo na ústředí Ano a tam jsem se pokusil zavolat, nikdo nezvedal telefon a přitom jsem tam viděl na té stránce Ano rozpis sekání Babiše s občany a bylo tam opravdu na ten samý den plánováno na 14 hodin setkání s občany v Třeboni, a tak, když už po třetím neúspěšném pokusu jsem se nedovolal na číslo na ANO, tak jsem šel na policii, oni mají kancelář přímo na nádraží. Policajti se na mě dívali tak nějak divně, vzali si ode mne občanku a jako by je to ani moc netankovalo. Pak se najednou začal na můj telefon ozývat člověk z kriminálky a jestli bych nepřijel zpátky před nádraží, abych jim ukázal místo, kde jsme s tím stánkem stály. Tak jsem se tam ještě vrátil na to nádraží  a oni si zřejmě nechali přehrát z kamer všechny ty lidi, se kterými já jsem se tam bavil a poslali mi foto člověka, jestli je to on. On se mi nakonec ten člověk podepsal do archů, takže pokud tam uvedl správné jméno a adresu, tak je lehce dostupný, protože já sem jednoho člověk vytipoval i se jménem z toho našeho seznamu, a říkám, toto by měl být on, a ti z kriminálky pak už skutečně přestali otravovat. 

Já jsem včera zasurfoval po webu, a našel jsem tento článek: 

https://budejcka.drbna.cz/…tml

Takže ano, na základě mé informace bylo zrušeno setkání Babiše s obyvatelstvem v Třeboni. Pokud by to měla být provokace, tak se nám ten člověk vůbec do těch archů nemusel zapisovat, stačilo říci, já nemám u sebe občanku, a bylo vyřízeno a i kdyby tam chtěl napsat cizí jméno, tak by bylo daleko elegantnější řešení, říci to o té občance

No a ještě přidám  screenshot  z  té budějické drbny:

VýstřižekVýstřižek1

závěr  si udělejte  sami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.