Flash – Fiala ve srovnání s lídry dalších 22 států! Tomu nebudete chtít věřit. Vlastně – vy ano, ale Fiala ne!!!!


Pro Kosu objevil IŠ  jemuž  mimořádně hodně  děkuji

Před  nedávnem jsem narazil  na  blábol jakéhosi  vládně  nájemného písmáka, jehož  hlavní sdělení  představovalo tvrzení,  že  Fiala jako premier  je požehnáním pro tuto zemi a že  prý  nám ho  celý s vět závidí.

Včera odpoledne  mi  dorazil  mail  od  kosíře VŠ s  linkem na pro mne do té chvíle  zcela  neznámý  web Morning  Consult.  Jde o  AMERICKÝ  mediálně  analytický  web. Jak jsme zjistil později. A  tam, na  konkrétní stránce toho linku

Global Leader Approval Ratings

tedy  v překladu cosi jako

Aktuální rating globálních světových lídrů.

Asi  si právě  říkáte, v  souvislosti s nadpisem  – co nám to sem vlku chceš  podstrčit????  On někdo  považuje  Fialu za  globálního lídra?  Jestli ano,  pak  se zbláznil a  ty nejspíš  také.

Nabádám k trpělivosti!!!  Je pravdou,  že  Fiala  je na tom s  globálním lídrovstvím  asi stejně jako šimpanz  Pepa  z pražské  zoo, nicméně v tom žebříčku  skutečně  je. A  za  chvilku  zjistíte,  že  je skvělé,  že ho tam  někdo, z  kdo  ví jakého důvodu  zařadil!!!! Takže je  čas  přestat  povídat a  jít na věcPřed  nedávnem jsem narazil  na  blábol jakéhosi  vládně  nájemného písmáka, jehož  hlavní sdělení  představovalo tvrzení,  že  Fiala jako premier  je požehnáním pro tuto zemi a že  prý  nám ho  celý s vět závidí.

Včera odpoledne  mi  dorazil  mail  od  kosíře VŠ s  linkem na pro mne do té chvíle  zcela  neznámý  web Morning  Consult.  Jde o  AMERICKÝ  mediálně  analytický  web. Jak jsme zjistil později. A  tam, na  konkrétní stránce toho linku

Global Leader Approval Ratings

tedy  v překladu cosi jako

Aktuální rating globálních světových lídrů.

Asi  si právě  říkáte, v  souvislosti s nadpisem  – co nám to sem vlku chceš  podstrčit????  On někdo  považuje  Fialu za  globálního lídra?  Jestli ano,  pak  se zbláznil a  ty nejspíš  také.

Nabádám k trpělivosti!!!  Je pravdou,  že  Fiala  je na tom s  globálním lídrovstvím  asi stejně jako šimpanz  Pepa  z pražské  zoo, nicméně v tom žebříčku  skutečně  je. A  za  chvilku  zjistíte,  že  je skvělé,  že ho tam  někdo, z  kdo  ví jakého důvodu  zařadil!!!! Takže je  čas  přestat  povídat a  jít na věc!

Aktuální rating globálních světových lídrů.

Poslední aktualizace: čtvrtek 4. srpna 2022

Morning Consult Political Intelligence v současné době sleduje aktuální  hodnocení vládních představitelů a trajektorie země v Austrálii, Rakousku, Belgii, Brazílii, Kanadě, České republice, Francii, Německu, Indii, Irsku, Itálii, Japonsku, Mexiku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Jižní Korei, Španělsku, Švédsku,Švýcarsku, Spojeném království a Spojených státech amerických. Tato stránka bude každý týden aktualizována nejnovějšími údaji pro všech 22 zemí a nabídne v reálném čase přehled o měnící se politické dynamice po celém světě.

Aktuální hodnocení 

Nejnovější hodnocení vycházejí z údajů shromážděných od 27. července do 2. srpna 2022. Hodnocení schválení vychází ze sedmidenního klouzavého průměru dospělých obyvatel v každé zemi, přičemž velikost vzorků se v jednotlivých zemích liší.

VýstřižekVýstřižek1

Takže TEN, kterého nám prý  závidí celý  svět je  naprostým  lůzrem!!!!  Absolutním  propadlem!!! Dokonce i  skandalista, lhář a podvodník  Boris  Johnson  ho porazil  na  hlavu.

Pouhých 23%  našinců mu dává  absolutorium. Celých  70%  si myslí pravý opak. Ani se nedivím. Tedy  vlastně  divím.  Že  pořád ještě  celým  23%  procentům voličů v  téhle zemi vyhovuje,  že místo  suverénního předsedy  vlády České republiky  tahle  funkce zdegradovala  do podoby  gubernátora Pražsko brněnské oblasti Republiky  Ukrajina. Pro moje  chápání pořád  nesnesitelně  mnoho… Na  druhé  straně, všude jinde je to ještě /daleko/horší.

Opravuji  – všude  ne!!!! Stačí se podívat  na první dvě místa – suverénními šampiony  jsou indický  premier  Módi a  mexický prezident Obrador.  Kteří  v ukrajinském konfliktu  zaujímají  úplně  opačné pozice než  Fiala  a ti ostatní. Já  vím, je tam  ještě  brazilský prezident  Bolsonáro na  9.  místě.  V době, kdy je ovšem na samém konci mandátu, je proti němu vedena  nesmiřitelná  kampaň. Zpívá  stejnou jako Ind a  Mexičan. A  i tak naprosto suverénně  na hlavu poráží  ty nejhlavnější západní papaláše  jako Biden, Macron, Sanchez, Schulz, Johnson, Rutte, Trudeau. A nýmandech  typu Morawiecki a  Fiala  nehovoříc!!!!

Ještě  k té  tabulce.  Přemýšlel  jsme , co asi znamená  údaj  NET  na konci  každého grafu. Vyšlo mi,  že  se jedná  o změnu podpory  buď  v nějakém  časovém úseku nebo od posledního měření. A tady  mi ten  náš  lůzr  dělá  skutečně  radost  jako už nikdo a nic  /od  titulu Viktorky/ za hodně dlouhou  dobu!

Má  ten faktor  NET  -47!!!! Široko daleko nejhorší  skore  ze  všech. Dokonce  ani skandalista  Johnson neztratil tolik co  panák ze  Strakovky!!!!

Ale konec konců, on je k dispozici  i dlouhodobý  graf.  Lůzr  Fiala  si v něm  stojí  takhle:

Výstřižek

A jak vidí  čeští respondenti směřování  země pod  Fialou?  Takhle:

Vnímání trajektorií země

… můžete vidět, jak dospělí v jednotlivých zemích vidí trajektorii své země. Respondenti byli dotázáni, zda by řekli, že se věci v jejich zemi ubírají správným směrem nebo se vydaly špatným směrem. Historická data jsou k dispozici od začátku, kdy společnost Morning Consult začala sledovat jednotlivé země.

Trajektorie jednotlivých zemí jsou založeny na sedmidenním klouzavém průměru dospělých obyvatel v každé zemi, přičemž velikost vzorků se v jednotlivých zemích liší.

Výstřižek

Je třeba  cokoliv  dodávat???

Ještě  si myslíte,  že  se  Morning  Consult  zbláznil, když  ho  do žebříčku těch  22 lídrů  světa zařadil???? Jak jinak  bychom se k těmhle  číslům dostali?

Abych  vám to podal  kompletní,  podíval jsem se opět na stránky ruského protiputinovského  think thanku Levada center, který  o sobě  musí v  Rusku povinně uvádět,  že je zahraničním agentem, jak si podle něj stojí  Putin ve stejné disciplině  u ruských občanů:

Výstřižek

A  dáme  si  graf Levady , jak jsou Rusové spokojeni s e směřováním země:

Výstřižek

Zdrcující, že??? Už se těším  na  námitky  těch jedině  vždycky  správných,  že  v Rusku mají diktaturu,  postrádají  přístup i informacím , jsou manipulováni. Na  rozdíl od  nás.Že jinak by…

Tak jo panáčkové, tak jo! O to jsou  ty  výsledky Morning Consultu  děsivější!!!  Západní veřejnost, které NEJSOU vymývány  ty mozky, která NENÍ  manipulována, která MÁ  přístup  k  informacím  , to všechno na rozdíl od  Rusů jasně  dává  najevo, že  VĚTŠINOVĚ  NEVĚŘÍ  SVÝM PAPALÁŠUM!!!

NEVĚŘÍ!!!!!

A u Fialy  to platí  jako u nikoho dalšího!

A  abych předešel  blábolům o  tom, co  je ten  Morning Consult  za  kremelskou  žumpu,  dávám  nejdříve  graf  navštěvovanosti

Výstřižek

Není velká. Jde o specializovaný  analytický  web. Žádný bulvár  typu Seznam.cz  nebo Blesk.

Ani nápad. Specializovaná,hodně  nabroušená a výzkumná břitva. A  ještě  více oceňovaná.  Na jejich webu lze  nalézt  přehled  prestižních ocenění:

VýstřižekVýstřižek1Výstřižek2

Žádné  z nich  není z Ruska nebo dokonce  z Kremlu. To pro úplnost!

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.