Flash – je to jistě jen náhoda a dobrá rešeršní práce redakce Parlamentních listů


Včera  Kos a vydala

Flash – Fiala ve srovnání s lídry dalších 22 států! Tomu nebudete chtít věřit. Vlastně – vy ano, ale Fiala ne!!!!

kde  zveřejnila  data  z průzkumu  akceptace  22 světových lídrů jejich  vlastními voliči, kde Fiala, co nám nikdy nebude lhát, skončil  na  krásném 22. tedy  úplně posledním místě  s  rekordní nedůvěrou  svého občanstva.

A  co nevidím  na svém monitoru tisku  dnes po ránu? Článek na Parlamentních listech s titulkem

Fiala poslední z Evropy, Česko jde do… Průzkum ukázal, jak to je

Kde je popsán tentýž průzkum z Morning  Consultu a dokonce jsou vytaženy  i stejné grafiky. Míním ty  dvě mimo  onu hlavní  – Fialova  akceptace v čase  a  vývoj  České republiky  a jejího směřování v  čase.

Je  jistě jen náhodou,  že  Parlamentky USILOVNOU PRACÍ SVÉ  REDAKCE  24  hodin po Kose objevily  právě  Morning Consult a  na něm  zrovna tenhle  výzkum, který  je  v postranní liště!!!!

Kdepak, ani  ve  snu by mne nenapadlo,  že  to s/prostě opálili  z Kosy. Aniž by  se  potřebovali  zmínit  o zdroji své inspirace  a vědomostí.

Já  jsem bez obalu přiznal,  že  nebýt  jednoho z kosířů, nikdy  bych na něco takového nepřišel. Inu, doznávám, že  jsem méně  schopný  než  velká a zavedená  redakce  Parlamentních listů.

Jejich erudice a pracovitost je  záviděníhodná. Závidím!

Na  druhou stranu – uznávám, že  Parlamentky  mají daleko větší impact než Kosa a  že v konci je dobrá, když se o tomto Fialově megasúpěchu dozví co nejvíce  lidí.

Ale  stejně… no  jsou to kofři v  těch Parlamentních listech

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.