Úvodník dnešní Kosy


Media prý jsou  hlídacími psy  demokracie….Kolikrát jste  tohle  četli a  slyšeli?  Ze  sebevědomých a přidrzlých  tlamek zdejších nájemních  brků a mluvících hlav? Nelze  spočítat, že?

A o tomhle  bude dnešní Kosa. O tom  si myslí  občanstvo o tom, jak svou  roli plní. Jeden  z  čtenářů, jemuž  jsem neskonale  za  to povděčen, mne upozornil na  aktuální průzkum  o věrohodnosti  médií  ve  Spojených  státech. Je to nářez  všech nářezů. Však uvidíte  sami. Pro mne  senzace.

Ale  aby  té radosti nebylo  příliš, vyhledal jsem  poslední průzkum, jak vidíme my  naše sdělovací, spíše tedy oblbovací prostředky    my  ve  Fialalandu. A  zíral jsem podruhé! A současně se styděl…..

No a následoval  odskok na The  Hill, abych se vzpamatoval. A  šok pokračoval.

Před  mnoha měsíci  jsem vydal článek, kde  jste se mohli seznámit  s českými cenzory  Facebooku osobně. V druhém  dnešním  článku tahle  spešl seznamka  pokračuje. Jen  ale na  úplně jiném levelu  – celosvětovém.!  Seznamte  se  světovými  dohlížeči na  Facebook. Samá   CIA, samá  CIA. A když užne znovu CIA? Tak nejméně  FBI.

O tomhle je tato Kosa.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hodina vlka se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.